کاوش تکه های طلا با فلزیاب

کاوش تکه های طلا با فلزیاب

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , ,

کاوش تکه های طلا با فلزیاب

بهترین فلزیاب برای یافتن تکه های طلا چه دستگاه های می باشند؟

یک توطئه خاص است که کاوشگران را به دنبال طلا جذب می‌کند . شاید این ایده از بین بردن “گرفتن بزرگ” یا افکار پوچ است و آن‌هایی که ناگت های طلا را کشف کرده‌اند ، توضیح می‌دهند که در زمان طغیان طلا ، مقدار زیادی طلا از بین رفته‌ است . بعضی از ناگت های طلا به توپ‌های گل زده و صخره‌های بزرگ‌تری که پر از طلا بود فرو رفتند . بنابراین بسیاری از جویندگان طلا در جستجوی مکان‌های قدیمی هستند و از فلزیاب خود در آنجا استفاده می‌کنند .

اگر شما در حال حاضر یک متخصص تشخیص فلز هستید ، چرا به دنبال توپ‌های بزرگ نیستید – طلا ؟ جستجو برای ناگت طلا احتمالا یک سرگرمی برای کسی نیست که فقط می‌خواهد چند ساعت سرمایه‌گذاری کند و انتظار دارد که موفق به بازگشت به خانه شود . زمان تحقیق ، مقدار زیادی صبر و تجهیزات مناسب را در بر می‌گیرد . متخصصان توصیه می‌کنند که اولین کسانی که برای اولین بار در یک باغ آزمایشی به دنبال طلا می‌گردند ، قبل از این که به دنبال طلا بگردند ، اهداف را در یک باغ آزمایشی دفن کنند . در طول سال‌ها ، داشتن باغی تست از اهداف دفن، به بهبود مهارت‌های شما کمک خواهد کرد .

کاوش تکه های طلا با فلزیاب
کاوش تکه های طلا با فلزیاب

آیا شما به دنبال مقادیر زیادی از سکه‌های طلا یا شمش‌های طلا هستید ؟ اگر این مورد صدق می‌کند ، آن چیزی که شما به دنبال آن هستید یک جعبه دو کادر و یا به دنبال فلزیابی با عمق بالا مانند یکی از موارد زیر می باشید :

 • Detech SSP 5100 Deep Seeking
 • Garrett GTI 2500
 • Fisher Gemini 3
 • Makro JeoHunter 3D Dual System
 • Makro JeoTech
 • DRS Electronics Stealth Scanner Pro
 • DRS Electronics Proradar X1 Professional
 • Nokta Makro Invenio Pro
 • Nokta Makro Invenio Standard

در چه مکان های تکه های طلا پیدا کنیم؟

برخلاف سکه و جواهرات ، طلای طبیعی چیزی نیست که به طور معمول در حیاط پشتی شما کشف شود . ناگت طلا به بهترین دلیل مورد جستجو قرار می‌گیرند که در گذشته در آنجا دیده شده‌اند . در میان این مکانها، رسوبات گودال می تواند طلا را تولید کند بقایای گودبرداری یا باقیمانده آنها پس از کشف طلا توسط لایروبی بدست‌آمده است . رسوبات درون معدن ها از ماسه در رودخانه‌ها و یا بس‌ترهای نرم‌افزاری تشکیل شده‌است که در آن‌ها جریان آب به وسیله جریان و مقادیر کم انجام می‌شود . جالب است توجه کنید که طلا در سراسر ایالات‌متحده پیدا شده‌ است . اکثر مردم به حالت‌های خاص مثل کالیفرنیا ، آریزونا و آلاسکا فکر می‌کنند ، وقتی که تصور می‌کنند طلا پیدا می‌کنند . به این دلیل که همه ما از هجوم طلا خبر داریم و می‌دانیم که بیشتر طلاها را در کجا پیدا کرده‌ایم !

نحوه مکان یابی طلا

چارلز گارت بنیانگذار و صاحب خط معروف آشکارسازهای فلزی Garrett است . او به عنوان یک مقام در صنعت تشخیص فلز شناخته شده است. همانطور که چارلز گرت در کتاب خود می گوید: شما می توانید طلا را پیدا کنید: با یک آشکارساز فلزی ، حتی اگر بهترین آشکارساز طلا در بازار امروز را داشته باشید، اگر جستجو نکنید که طلا وجود دارد، نمی توانید انتظار داشته باشید قطعات طلا را پیدا می کنید. اولین قاعده را در نظر بگیرید تا طلا را بررسی کنید، ابتدا اولین منطقه شکار خود را جستجو کنید. چگونه می توان مناطق را پیدا کرد که ممکن است از بین بروند؟ Garrett می گوید که با مطالعه نقشه ای از ایالت هایی که تولید و یا تولید طلا هستند شروع می شود.

کاوش تکه های طلا با فلزیاب
کاوش تکه های طلا با فلزیاب

شما می توانید در کتابخانه چک کنید و یا کتاب هایی را دریافت کنید که در مورد جستجوی یا شکار طلا با یک آشکارساز فلزی یاد می گیرند. او همچنین اشاره می کند که اکثر ایالت ها دارای دفتر معادن یا نظرسنجی زمین شناسی هستند که جزئیات وقوع طلا در آن کشور را مشخص می کند. سپس، شما باید تعیین کنید که آیا زمین مورد نظر شما برای شکار به طور فدرال متعلق به آن است. ممکن است مقررات مربوط به جستجو در زمین یا ادعاهای پراکندگی وجود داشته باشد. دیگر شکارچیان طلا توصیه می کنند که بتوانید مالکیت زمین را بررسی کنید. اگر زمین خصوصی یا اختراع شده باشد، شما ممکن است مجوز آن را شکار کنید. این شانس شما برای پیدا کردن تک های طلا را افزایش می دهد.

بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا

اکثر تولیدکنندگان برای شناسایی فلزات به طور خاص برای شکار قطعات طلا طراحی شده اند. و تعادل کانی سازی خاک بسیار مهم است. آشکارسازهای طلا برای از بین بردن کانی سازی طراحی شده اند، بنابراین مهم نیست کدام واحد را انتخاب کنید، ابتدا مشخصات تعادل زمین را بررسی کنید. قبل از خرید، مهم است که به این سوال پاسخ دهید: آیا از این آشکارساز برای شکار قطعات طلا استفاده می کنید یا از سکه ها و آثار آن نیز استفاده می کنید؟ XP DEUS یا یک واحد متوسطه مانند Fisher F70 ، به شما اجازه می دهد طلا را در یکی از خروجی ها شناسایی کنید، سپس شکار بعدی را در ساحل یا … انجام دهید .

آیا فلزیاب ها می توانند طلا پیدا کنند؟

تا آنجا که به آشکارسازهای شکار طلا می رود، دو نوع فرکانس بسیار پایین (VLF) و سیستم پالسی (PI) وجود دارد. فلزیاب های VLF طراحی شده برای یافتن طلا، دارای فرکانس کارایی بالاتر نسبت به سایر مدل ها هستند تا حساسیت بیشتری نسبت به قطعات کوچک طلایی داشته باشند. در حقیقت صحبت کردن، شانس یافتن قطعه قطعه مداد به اندازه یک قطعه بزرگتر از کشف یک قطعه بزرگ است، به همین دلیل است که بسیاری از شکارچیان طلای برای شناسایی VLF را انتخاب می کنند. در همان چارچوب تفکر، یک کویل جستجو کوچک همچنین افزایش حساسیت به قطعات کوچک طلا را فراهم می کند. با این حال، این کویل های جستجو به اندازه زمین و یا جستجو به عنوان عمیقا به عنوان بزرگتر کویل پوشش نمی دهد.

کاوش تکه های طلا با فلزیاب
کاوش تکه های طلا با فلزیاب

فلزیاب های پالسی (PI) کمی ارزان تر هستند زیرا تکنولوژی جدیدتری را برای یافتن قطعات طلا ارائه می دهند. آنها با عمق تشخیص پیشرفته و عملکرد بالا در خاک معدنی ساخته شده اند. آزمایش های حمایتی ادعا می کنند که آشکارساز PI می تواند قطعات بزرگ را تا ۲ فوت و یا عمیق تر تشخیص دهد. بسیاری از این واحدهای طراحی شده اند که سبک تر از تکرار های قبلی هستند. بسیاری نیز در آب کم عمق ضد آب هستند. شکارچیان طلای شگفت انگیز در حال حرکت به سمت واحد های PI هستند، اما بعضی ها می گویند که از هر دو نوع آشکارساز طلا استفاده می کنند. در زیر نمونه هایی از فلزیاب های مناسب کاوش طلا را مشاهده می کنید.

طلایاب های سطح مبتدی

 • Fisher Gold Bug
 • Tesoro Vaquero

طلایاب های میان رده

 • Tesoro Lobo SuperTRAQ
 • Fisher Gold Bug-2
 • Garrett AT Gold
 • XP ORX

طلایاب های پیشرفته

 • XP DEUS with GoldField Program
 • Makro Gold Kruzer
 • Garrett ATX

نقشه کاوش بعدی خود را برنامه‌ریزی کنید

در اینجا یک داستان سرگرم‌کننده وجود دارد : یک سفیر در آلاسکا , گرت را برای کشف فلز عمومی اش خریداری کرد که هم چنین شامل شکار قطعه‌ای در ادعاهای معدنکاری در آن نزدیکی بود . او به پسرش اجازه داد تا آن را امتحان کند و در عرض چند دقیقه پسرش دو نفر را پیدا کرد . قلم طلا . سپس دست خود را با آشکارساز نوی شکار کرد و خود را به دست آورد. بعد از سه ساعت شکار , به مقدار زیادی طلا خوردند . داستان کامل را بخوانید . شاید بتوانید همان نوع شانس تازه‌کار را داشته باشید . چه شما یک مکان را برای شکار خود در ایالت خود انتخاب کرده‌اید یا می‌خواهید سفر آخر هفته را به دنبال طلا پیدا کنید – این یک سرگرمی هیجان‌انگیز است که قطعا آدرنالین را دریافت خواهد کرد !

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با فلزیاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم جانبی فلزیاب ( کویل، لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های فلزیاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

فروش انواع سیستم های پالسی

اجاره فلزیابتعمیر فلزیاب

شاید دوست داشته باشید:

فلزیابی یاسوج

فلزیاب یاسوج

فلزیاب یاسوج قبل از صحبت راجع به فلزیاب یاسوج و خرید فلزیاب در این شهر، شما را کمی با این شهر و استان کهکیلویه و بویر احمد آشنا می کنیم، با ما همراه باشید. این استان یکی از مناطق لر نشین کشور ایران است و در جنوب غربی این کشور و در امتداد کوه های […]

دفینه یاب ایرانی

دفینه یاب ایرانی

دفینه یاب ایرانی یکی از قدیمی ترین مبحث مهم در عرصه کاوش گنج و دفینه یابی این موضوع می باشد که در هنگام خرید یک دستگاه فلزیاب باید گنج یاب ایرانی بخریم یا گنج یاب خارجی ؟ با بیان چند نکته به شما خواهیم گفت که دفینه یاب ایرانی دارای قابلیت های بیشتری بوده و […]

خرید فلزیاب با گارانتی

خرید فلزیاب با گارانتی

خرید فلزیاب با گارانتی خرید فلزیاب با گارانتی دارای اهمیت زیادی می باشد. همانطور  که می دانید هر کسی که یک دستگاه فلزیاب حرفه ای و یک گنج یاب با کیفیت می خرد می خواهد به کاوش گنج بپردازد و برای موفقیت در  کاوش حتما باید از فلزیاب اصلی و اورجینال استفاده شود. به دلیل […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید