نکات مفید شکار گنج

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , ,

نکات مفید شکار گنج

در اینجا شما می توانید راهنمایی و اطلاعات مفید مربوط به تشخیص زمین و شکار گنج را پیدا کنید. برای یادگیری بیشتر نکات تشخیص فلز از جمله نکات در مورد تشخیص در زیر آب و راهنمای من در مورد تشخیص فلز و سایر بخش های این وب سایت مراجعه کنید.

شکار گنج موفقیت آمیز

شکار گنج موفقیت آمیز یک معادله با چند متغیر می باشد ۱) آشکار کننده خود را که باید به شما چیزی جز حقیقت را بگویید، ۲) تحقیق مستحکم و اختصاص داده شده، ۳) روش های دقیق تشخیص فلزات، ۴) توانایی شما برای انجام کار سخت و حفظ نگرش ذهنی مناسب و ۵) دانش و درک استفاده از آشکارساز فلز خود را داشته باشید.

نکات مفید شکار گنج

آشکارساز فلز می تواند کارهای شگفت انگیز انجام دهد، اما اگر شما زبان آن را درک نکنید، می توانید آن را نیز گمراه و ناامید کنید. شما باید بدانید که چگونه با استفاده از آشکارساز خود بهترین مزیت را داشته باشید و تنظیمات مناسب را در تمام شرایط جستجو مشاهده کنید. شروع به خواندن (چندین بار) دستورالعمل مربوط به آشکارساز خود کنید. همانطور که شروع به تشخیص و درک خود از آشکارساز خود را افزایش می دهد، مقدار بازیابی افزایش می یابد.

ممکن است در درک تمام رویه‌های عملیاتی مشکل داشته باشید . اگر شما فروم های شناسایی فلز روی اینترنت را ببینید و آن رشته‌ها را بخوانید , این مشکلات ممکن است به راحتی برطرف شوند که ممکن است شامل پاسخ به سوالات شما باشد. شما همچنین باید به یک کلوب محلی فلزی ملحق شوید و با کاربران باتجربه آشکارسازها مشابه صحبت کنید . اعضای کلوب اطلاعات مفیدی به شما ارائه خواهند کرد.

نکات مفید شکار گنج

عضو شدن در کلوپ محلی

در جلسات باشگاه، شما با افرادی که در این زمینه فعال هستند و مایل به اشتراک گذاری داستان های موفقیت خود هستند، ملاقات خواهید کرد. در باشگاه شما شاید یک شریک خوب پیدا کنید. این نیز بسیار مهم است، زیرا دو دوست با همکاری یکدیگر همکاری خوبی دارند.

کار با یک شریک قابل اعتماد امن تر است. ممکن است به کمک نیاز داشته باشید، می توانم موقعیت های بسیاری را نام ببرم، و اگر تنها تحت شرایط شدید قرار گرفتید و هیچ کمکی دریافت نکردید، می توانید در معرض مشکلات جدی باشید. دو شکارچی گنج خوب حداقل دو برابر خواهد شد.

نکات مفید شکار گنج

کار تیمی برای شکار نهان مهم است که شامل تکنیک ها و استراتژی های جستجو خاصی است که از تکنیک های تیراندازی اساسی متفاوت است و برای رفع نیاز بیشتر به شرکت دارند. به عنوان مثال، زمانی که فقط دو شکارچی از آشکارسازهای مختلف فلز استفاده می کنند (دقیقا به سطح کارآمد تر)، منطقه را در الگوهای دقیق جستجو کنید و سپس مکان های جستجو را بین خودشان مبادله کنند، آن‌ها سه برابر بیشتر از یک شکارچی گنج در یک فصل پیدا می‌کنند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با فلزیاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم جانبی فلزیاب ( لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های فلزیاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب ها برای کاوش سکه در سال ۲۰۱۹

برترین فلزیاب ها برای کاوش سکه در سال ۲۰۱۹ در دنباله ای از نمایش تاریخ ، کاوشگران سکه بیشتر در زمینه جمع آوری و کاوش سکه های قدیمی ، سکه های طلا ، سکه نقره ای ، آثار ، مصنوعات و …  فعال هستند . ما می دانیم که سکه های قدیمی در اینجا و […]

بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ اگر شما در مورد تشخیص فلز کاملا جدی هستید، به شما کمک می کند تا بیش از یک فلزیاب خوب برای شروع استفاده کنید. شما همچنین به یک فلزیاب دستی بسیار دقیق نیاز دارید. احتمالا شما این تجربه را داشته‌اید که چیزی را با فلزیاب خود تشخیص دهید و متوجه […]

نحوه انتخاب فلزیاب

نحوه انتخاب فلزیاب | چگونه یک فلزیاب را انتخاب کنید در ادامه ما را همراهی کنید تا در این مقاله به شما نحوه انتخاب صحیح یک فلزیاب را توضیح دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

همین حالا تماس بگیرید