نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero

felezyabland فلزیاب TESORO, محصولات فلزیاب خارجی , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero

کاوش گنج واقعاً فعالیت سرگرم کننده ای است که خیلی ها دوست دارند. و مطمئناً یک فلزیاب مناسب می تواند تجربه کلی شما را ارتقا بخشد. خرید فلزیاب می تواند یک کار چالش برانگیز باشد زیرا گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. و ، راهنمای دقیقی برای انتخاب یک فلزاب ایده آل وجود ندارد. همه اینها به نیاز و بودجه شما بستگی دارد. با این حال ، اگر به دنبال یک فلزیاب هستید که محکم باشد و بتواند به طور یکپارچه در مسیرهای کاوش سخت کارایی خوبی را از خود ارائه دهد ، فلزیاب Tesoro Vaquero دستگاهی است که بتواند نیازهای شما را برآورده کند. این فلزیاب همه جانبه به طور خاص برای افزایش تجربه کاوشگران گنج طراحی شده است.

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero

یکی از اصلی ترین جنبه های فلزیاب Tesoro Vaquero ، بالانس زمین دستی قابل تنظیم است. این ویژگی به کاوشگران کمک میکند تا به راحتی دستگاه خود را متناسب با شرایط معدنی که در آن کار می کنند ، تنظیم کنند . علاوه بر این ، Vaquero همچنین دارای ویژگی تفکیک ED 120 است که زباله ها را از گنج فیلتر می کند و یک دکمه Push Butpoint را مجهز می کند که شکار گنج را آسان تر می کند. دستگیره همچنین می تواند به حالت تمام فلزی تبدیل شود.

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero
نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero

موارد بسیاری وجود دارد که باعث می شود Tesoro Vaquero همه جانبه باشد. و این بررسی یک راهنمای کامل است که کلیه موارد مهمی را که قبل از تصمیم گیری در مورد خرید باید در نظر داشته باشید برجسته می کند.

مزایا و معایب

در زیر با ما همراه باشید با مزایای این فلزیاب :

گارانتی مادام العمر :

شرکت های زیادی در بازار وجود ندارند که بتوانند چنین تضمینی پایدار برای محصولات خود داشته باشند. امروزه Tesoro یکی از معدود مارک های موجود در بازار جهانی است که برای فلزیاب های خود گارانتی مادام العمر را به کاربران خود ارائه می دهد. هر ویژگی که با فلزیاب Vaquero همراه است با نهایت دقت طراحی می شود تا از دوام بالایی برخوردار باشد. دستگاه های فوق العاده ، در کنار خدمات عالی به مشتریان ، چیزی است که Tesoro را به یک برند معتبر و پیشرو در بازار امروزه تبدیل می کند.

فوق العاده سبک :

طراحی سبک وزن که فلزیاب Tesoro Vaquero از آن بهره مند است یکی از اصلی ترین امتیازات آن است. این وسیله بدون نگرانی از وزن آن به راحتی قابل حمل است. و این واقعیت که وزن سبک آن بر عملکرد آن تأثیر نمی گذارد همان چیزی است که باعث می شود فلزیاب Tesoro Vaquero ، وسیله ای باشد که واقعاً برای کاوش گنج در نظر بگیرید.

طراحی بسیار قدرتمند :

گارانتی مادام العمر فلزیاب Tesoro Vaquero با طراحی محکم ، بسیار این دستگاه را فوق العاده کرده است . چه یک کاوشگر تازه کار باشید و چه با تجربه ، این دستگاه برای همه مناسب است. قطب قابل تنظیم ، آستانه های متغیر ، ویژگی تفکیک ED 120 ، و غیره باعث افزایش تجربه افراد تازه کار و افراد با تجربه می شود.

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero
نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero

آسان برای استفاده :

یکی دیگر از ویژگی های برجسته اصلی فلزیاب Tesoro Vaquero که به راحتی آن را در اختیار کاربران قرار می دهد. کنترل پنل به شکلی بسیار ساده طراحی شده است و به مبتدیان امکان می دهد تا ظرف چند دقیقه بتوانند به دستگاه مسلط شوند . علاوه بر این ، دو نوع کویل جستجو را ارائه می دهد که قادر به شناسایی عناصر مختلف در همان زمان هستند. کاربران می توانند بر اساس نیاز کاوش خود ، یک کویل جستجو را انتخاب کنند.

هر دستگاه فلزیابی از معایبی برخوردار است . برخی از معایب این دستگاه :

باتری دوام چندانی ندارد :

حداکثر عملکرد باتری فلزیاب حدود ۱۰ تا ۲۰ ساعت است. در حالی که برای یک کاوش معمولی کافی است ، وقتی جستجوی شما به یک روز طولانی می رسد ، مطمئناً می توانید از یک وسیله ماندگارتر از این دستگاه استفاده کنید.

ناکارآمد در سطح عمیق تر :

فلزیاب Tesoro Vaquero برای اهدافی که در حدودا ۵-۶ اینچ از زمین دفن شده اند کار می کند. با این حال ، به نظر می رسد توانایی تشخیص این دستگاه نمیتواند از عمق بیشتر پشتیبانی کند . در کنار عمر باتری کوتاه ، این دلیل دیگری است که چرا کاوشگران با تجربه به دنبال یک فلزیاب قدرتمندتر هستند.

ویژگی ها :

یک فلزیاب باید قوی ، قدرتمند ، سریع ، آسان و انعطاف پذیر باشد. فلزیاب Tesoro Vaquero با تمام این ویژگی ها در ذهن شما طراحی شده است. از طراحی بسیار سبک وزن ، باتری مناسب ۹ ولت ، طراحی عالی و رابط کاربری آسانی برخوردار است ، این دستگاه به همان شکلی است که شما میخواهید . اینها برخی از بزرگترین ویژگی هایی است که باعث می شود فلزیاب Vaquero در بازار به فروش و محبوبیت بالایی دست پیدا کند .

فلزیاب Tesoro Vaquero یکی از قدرتمندترین فلزیاب های است که امروزه ادعا می کند عمیق ترین عملکرد را در بازار ارائه می دهد. علاوه بر این ، این واقعیت که وزن آن فقط ۲٫۲ پوند  است ، بیشتر بر ارزش آن می افزاید. این دستگاه با یک صفحه کنترل ساده همراه است ، به این معنی که کاوشگران برای تنظیم موقعیت مکانی جستجوی فعلی ، وقت کمتری در تنظیم دستگاه صرف می کنند. علاوه بر این ، هنگامی که کاربران بسیاری از اهداف مختلف را شناسایی می کنند ، دستگاه با زمان قابل توجهی سریع پاسخ می دهد. اهدافی که فقط چند اینچ از یکدیگر فاصله دارند ، سیگنال مجزا و منحصر به فردی ارائه می دهند ، که قابلیت پردازش سریع فلزیاب را برجسته می کند.

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero
نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero

برخی از ویژگی های قابل توجه فلزیاب Tesoro Vaquero عبارتند از :

طراحی فوق العاده سبک :

فلزیاب Tesoro Vaquero با وزن فقط ۲٫۲ پوند یک دستگاه فوق العاده سبک است. این ویژگی سبک وزن چیزی است که باعث می شود این دستگاه حتی در سخت ترین مسیرها بتواندی آن را راحت حمل کنید . کنترل پنل به روشی ساده و راحت ساخته شده است و به اپراتور این امکان را می دهد تا دستگاه را تا حد امکان نگه دارد. وزن فلزیاب یکی از موارد اساسی است که باید هنگام خرید یک فلزیاب در نظر بگیرید.

باتری قدرتمند :

هنگامی که برای یک فلزیاب سرمایه گذاری می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که آن از باتری قوی برخوردار است که عملکردی قدرتمند و ماندگار را ارائه دهد. فلزیاب Tesoro Vaquero با باتری ۹V طراحی شده است. ماندگاری طولانی دارد . یک بار شارژ کامل به شما امکان می دهد تا از کاوش گنج خود بدون هیچ گونه مزاحمت برای مدت زمان طولانی لذت ببرید. باتری حدود ۱۰ تا ۲۰ ساعت با یک بار شارژ فلزیاب را پشتیبانی می کند .

استفاده آسان :

هیچ کس نمی خواهد یک فلزیاب داشته باشد که از رابط کاربری پیچیده ای بهره مند باشد . فلزیاب Tesoro Vaquero از یک دسته کنترل مستقیم به جلو متصل به پنل بالایی برخوردار است که تغییر کاربری ها را با توجه به نیازشان برای کاربران آسان تر می کند. طراحی ساده کنترل پنل همچنین باعث می شود که کاربران مجبور نباشند وقت زیادی را برای فهمیدن ویژگی ها صرف کنند . علاوه بر این ، دستگاه قادر به شناسایی چندین هدف همان زمان است و باعث می شود کاربر از سطح بالاتری برخوردار باشد.

کویل :

فلزیاب Tesoro Vaquero در دو نوع ارائه می شود که کویل جستجوی متفاوتی را ارائه می دهد. یکی با کویل جستجوی یکپارچه ۹ × ۸ و دیگری با کویل جستجوی یکپارچه ۱۱ در ۸ وجود دارد. بسته به شرایط مورد نیاز ، کاربران می توانند گزینه ای را انتخاب کنند که به بهترین نحو با نیازهای آنها مطابقت داشته باشد.

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero
نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Vaquero

آنچه دیگران درباره TESORO VAQUERO می گویند

فلزیاب Tesoro Vaquero مناسب افرادی است که به دنبال یک فلزیاب کارآمد و آسان هستند. این وسیله مناسب برای مبتدیان است که کاوش خود را میخواهند شروع کنند. استفاده از آن ، بسیار راحت و کارآمد است و آن را به یک فلزیاب ایده آل برای مبتدیان تبدیل می کند. با این حال ، برای افراد باتجربه که معمولاً مکان های پیچیده ای را انتخاب می کنند ، این دستگاه فاقد قدرت است. بنابراین اگر شما یک مبتدی هستید که می خواهید هیجان کاوش را تجربه کنید ، این وسیله ایده آل برای شروع سفر با قبل از انتخاب دستگاه پیچیده تر موجود در بازار است.

نتیجه گیری

اگر تازه وارد در زمینه کاوش فلز هستید و به سادگی می خواهید با آنچه که در اختیارتان است کشف کنید ، سپس فلزیاب Tesoro Vaquero برای شما مناسب است. این مجهز به تمام ویژگی های مناسب است که به شما کمک می کند تا کاوش گنج را با کارآمدترین روش انجام دهید. در حقیقت ، حتی اگر یک کاوشگر با تجربه هستید ، می توانید این وسیله را خریداری کرده و آن را به عنوان بخشی از مجموعه خود یا به عنوان بک آپ تهیه کنید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب NEXUS STANDARD MP

فلزیاب NEXUS STANDARD MP ساخت کشور انگلستان

معرفی فلزیاب NEXUS STANDARD MP فلزیاب NEXUS STANDARD MP حاصل تحقیق و تلاش شبانه روزی مهندسین و متخصصان کمپانی NEXUS است که نقطه عطفی برای است مجموعه بشمار می آید. این کمپانی که دارای سابقه بیش از چندین ساله است توسط فردی بنام جورجی چاوشف تاسیس و شروع بکار کرد. موردی که باعث درخشش و […]

فلزیاب CREDODDM

فلزیاب CREDODDM ساخت کمپانی NEXUS انگلستان

فلزیاب CREDODDM ساخت NEXUS کمپانی NEXUS با سالها تحقیق و توسعه درباره یک فلزیاب حرفه ای پالسی القایی توسط شخصی بنام جورجی چاوشف در انگلستان شروع به فعالیت کرد. نام کمپانی برگرفته از زبان لاتین و به معنی اتصال است که از اتصال سیم پیچ های فرستنده و گیرنده برگرفته شده است. این کمپانی از […]

فلزیاب National Geographic

فلزیاب National Geographic یک دستگاه حرفه ای آمریکا

فلزیاب National Geographic  نشنال جئوگرافیک نام یک سازمان نهاد مردمی است که در سال ۱۸۸۸ رسما در آمریکا تاسیس شد. این سازمان هم اکنون یکی از بزرگترین حامی حقوق حیوانات و محیط زیست است که در حوزه های باستان‌شناسی، زیست‌شناسی و علوم جغرافیایی فعالیت زیادی دارند و همان طور که می دانید این سازمان یکی از بهترین و […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید