نقد و بررسی فلزیاب Pro-Pointer AT ساخت شرکت Garrett

felezyabi فلزیاب GARRETT, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Pro-Pointer AT ساخت شرکت Garrett

اگر شما در جستجوی یک فلزیاب دستی مفید هستید که متناسب با تمام نیازهای شما باشد و به شما در جستجوی عمیق کمک کند، جستجو شما ممکن است در اینجا پایان یابد. من این دستگاه را به عنوان اولین بررسی آشکارسازهای ضد آب انتخاب می کنم چون دارای چندین ویژگی عالی است که به جستجوی زیر آب تا ۱۰ فوت کمک می کند. همچنین دارای فرکانس ۱۱٫۵ کیلوهرتز فوق العاده مناسب برای جستجو فلزات زیر آب است.

نقد و بررسی فلزیاب Pro-Pointer AT

من مطمئن هستم که این فلزیاب انتخابی شماست. Garrett Pro-Pointer AT بهترین دستگاه برای یافتن گنج است که در زمان کاوش ، فلز مورد نظرتان را تایید می کند . این فلزیاب دستی را میتواند تا ۱۰ فوت در زیر آب به صورت شناور استفاده نمایید . شما به راحتی می توانید حساسیت آشکارساز فلز را تنظیم کنید. شما می توانید آن را در حالت ارتعاش خاموش یا بوق تنظیم کنید.

ویژگی کنترل اتوماتیک باعث استفاده راحت از آن می شود که به شما کمک می کند به راحتی اهداف مورد نظر خود را پیدا کنید. این فلزیاب راکتی در اندازه کوچک است، بنابراین حمل در هر جایی آسان است و لازم نیست که در کیسه های ویژه حمل شود زیرا شما می توانید آن را در هر کیسه حمل کنید. با استفاده از این فلزیاب هدف های احتمالی را حفاری نکنید و  مطمعن شوید که هدف شما در آن مکان قرار گرفته است یا نه .

نقد و بررسی فلزیاب Pro-Pointer AT

خصوصیات برجسته

شما می توانید چندین ویژگی عالی را در Pro-Pointer AT پیدا کنید و دارای قیمت پایینی می باشد . در اینجا ویژگی های این فلزیاب متفاوت از دیگران است :

بهترین برای مبتدی ها و حرفه ای ها

این دستگاه پیشرفته می باشد اما گزینه های ساده برای درک استفاده از این آشکارساز فلزی قرار داده شده است. این آشکارساز فلزی می تواند یک انتخاب ایده آل برای افرادی باشد که دانش کافی در مورد تشخیص فلز ندارند. اگر شما فقط برای سرگرمی فقط شروع کرده اید یا مایل به خرید یک آشکارساز فلزی هستید، این دستگاه یک انتخاب ایده آل است.

سبک و آسان برای استفاده

هیچ نیازی به حمل سایر آشکارسازها نیست , زیرا استفاده از این فلزیاب دستی بسیار سبک و آسان است . اگر شما یک متخصص نیستید , با خواندن کتاب راهنما به راحتی در مورد استفاده از فلزیاب دستی ضد آب با دقت آشنا می‌شوید .

نقد و بررسی فلزیاب Pro-Pointer AT

مدار پیشرفته

فلزیاب دستیPro-Pointer AT ضد آب است که با رایانه کار می کند. این ویژگی باعث می شود این دستگاه از دیگران متفاوت باشد که یکی از فن آوری های ثبت اختراع توسط شرکت Garrett است و در فلزیاب های دیگر با قیمت پایین تر موجود نیست . این ویژگی عملکرد این حسگر را بهبود می‌بخشد. این تراشه پیشرفته به شما کمک می کند تا حتی در گل و آب از اشغال جلوگیری کنید.

راحت برای استفاده

با استفاده از سیستم جستجوی فوق العاده آهسته و فوق سریع شما می توانید فلزات عمیق را شناسایی کنید. فلزیاب Pro-Pointer AT فلزات مورد نظر شما را با لرزش دقیق تشخیص می دهد. این مدل همراه با گزینه های کنترل خودکار زمین همراه با حالت تبعیض است. سه صدای هشدار متفاوت به اهداف شما با شناسایی صوتی کمک می کند. کنترل اختیاری اجازه می دهد تا شما هر کدام از حالت‌های دستی و یا اتوماتیک را انتخاب کنید.

همراه با ۳ تنظیمات مختلف حساسیت

این آشکارساز فلزی یکی از بهترین دستگاه های دستی است که ترکیب کاملی از فلزیاب زیر آب دارد. این آشکارساز فلز یک ابزار عالی برای یافتن سریع تر هدف شما است. سه تنظیم حساسیت وجود دارد که به شما اجازه می دهد تناسب با موقعیت خود آن را تنظیم کنید.

نقد و بررسی فلزیاب Pro-Pointer AT

امکانات

 • تنظیم یا علامت‌گذاری میدان تشخیص خود برای اشاره دقیق اهداف برتر
 • فرآیند تک کلید برای قدرت، تغییر مجدد، تغییر حساسیت (۳ سطح)
 • حالت خاموش (فقط ارتعاش)
 • چراغ LED برای استفاده از نور کم
 • زنگ هشدار Pinpointer
 • شامل حلقه افزودنی، کمربند و باتری ۹V است
 • صدای صوتی عالی و تیغه تیز برای الک کردن خاک

مزایا

 • ابعاد سکه را تا ۱۰ پا عمیق شناسایی می کند
 • می تواند فلزات زیر آب را تشخیص دهد
 • بوق و حالت خاموش
 • سیستم جستجوی ضد آب
 • سیگنال های نادرست را حذف کنید

معایب

 • باتری بیشتری مصرف می کند
 • بسیار کوچک است

نتیجه

این یکی از فلزیاب های فوق العاده کمپانی گرت است که من از نوشتن آن لذت بردم. اگر به عقب برگردید و این تحلیل را با سایر آشکارسازهای فلزی مقایسه کنید، این دستگاه را با یک بودجه کمی میتوانید بخرید. همانطور که بررسی کرده اید خواندن چندین چیز است که برای خرید این محصول چشمگیر است.

با این حال , مدار تراشه پیشرفته ابزاری است که شما نمی‌توانید از آن اجتناب کنید حتی با این قیمت پایین در نظر بگیرید. . وزن سبک  نشانگر استفاده از آن را آسان می‌کند و یک کیف به شما کمک می‌کند که آن را به راحتی حمل کنید .

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب TEKNETICS DELTA 4000

نقدو بررسی فلزیاب TEKNETICS DELTA 4000 همه بررسی ها و انتقادات و پیشنهادات Teknetics Delta 4000 از کاربران واقعی بیان می شود که استفاده از آن آسان است. تقریباً بسیاری از یافته هایی را که در دسترس و توانایی آن است ، کاوش می کند .

نقد و بررسی فلزیاب NOKTA SIMPLEX

نقد و بررسی فلزیاب NOKTA SIMPLEX دو شرکت Nokta و Makro که به خاطر گرفتن بازار فلزیاب با هم متحد شده بودند ، از انتشار محصول جدید خود فلزیاب Nokta Simplex خبر دادند. بیشتر شکارچیان گنج در مورد این دستگاه کنجکاو می شوند ، زیرا ردیاب فلزی Nokta Simplex نوید برخی از ویژگی های برجسته […]

نقد و بررسی فلزیاب Quest Q40

نقد و بررسی فلزیاب Quest Q40 صرف نظر از سطح مهارت شکار گنج شما ، ردیاب فلزی Quest Q40 می تواند شانس موفقیت شما در شکار گنج را تا حد زیادی بالا ببرد. با استفاده از دستگاهی که به اندازه کافی حساس باشد و امکان نفوذ عمیق را فراهم کند ، می توانید زمین های […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =

همین حالا تماس بگیرید