نقد و بررسی فلزیاب Junior T.I.D

felezyabi فلزیاب BOUNTY HUNTER, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Junior T.I.D

این فلزیاب مخصوص بچه ها ساخته شده است. اندازه این فلزیاب برای بچه های زیر ۱۰ سال کاملاً سازگار است. فلزیاب Bounty Hunter Junior T.I.D یک ابزار عالی برای کمک به بچه های شما برای ورود به صنعت فلزیابی خواهد بود. این دستگاه از مواد با کیفیت جامد ساخته شده است و دارای برخی ویژگی های فلزیاب های بزرگسالان در سطح ورودی است.

نقد و بررسی فلزیاب Junior T.I.D

با استفاده از این فلزیاب می توانید سکه ها و قوطی هایی را پیدا کند که زیر ۵ پا پنهان شده اند. شما فقط باید به بچه ها نحوه استفاده دقیق از این ردیاب فلزی را یاد دهید و آنها سریعاً شروع به کاوش می کنند. بررسی های مربوط به این فلزیاب به شما کمک می کند تا بدانید مردم در مورد این دستگاه چه فکر می کنند.

این دستگاه فوق العاده برای هر کودکی که فقط علاقه کمی به ردیابی فلزات دارد مناسب است . لازم نیست در مورد پیچیدگی تشخیص فلز فکر کنید. همانطور که گفته شد این فلزیاب مخصوص بچه ها ساخته شده و گزینه های بسیار ساده ای برای استفاده دارد. بچه های شما فقط باید دکمه قدرت را تنظیم کرده و سطح سالخوردگی آن را تنظیم کنند. دستگیره حذف کننده برای تبعیض برای چندین موضوع مفید است.

فلزیاب Junior T.I.D به بچه های شما کمک می کند فلزات را با یک بوق تشخیص دهند. به این ترتیب بچه های شما قادر به دانستن تن های مختلف فلزات خواهند بود. چندین ورودی وجود دارد و از فیلم ها در اینترنت استفاده کنید و بچه های شما می توانند برای یادگیری دقیق استفاده از دستگاه ، آنها را تماشا کنند.

نقد و بررسی فلزیاب Junior T.I.D

مکان های مناسب برای یافتن فلز

شما می‌توانید از حیات خلوت خود شروع به تشخیص فلز  بکنید و یا می‌توانید هر کدام از پارک یا سواحل مورد علاقه خود را انتخاب کنید . شما می‌توانید برخی از فلزات را در زمین یا شن مخفی کنید و به کودکان خود اجازه دهید آن‌ها را با استفاده از این دستگاه پیدا کنند . برای افزایش علاقه خود به تشخیص شما می‌توانید اسباب‌بازی‌های مورد علاقه خود را پنهان کنید که از فلز ساخته شده‌اند و به آن‌ها وظیفه پیدا کردن آن را می‌دهند . در ابتدا , هدف شما باید یافتن فلز برای سرگرمی باشد که علاقه آن‌ها را افزایش می‌دهد .

چرا فلزیاب Junior T.I.D را خریداری می کنید ؟

به عقیده من ، یکی از مهمترین دلایل خرید این فلز می تواند نقد و بررسی این فلزیاب باشد زیرا بسیاری از افراد نظرات مثبت خود را درباره این ردیاب فلزی مبتدی ذکر کرده اند. این دستگاه با قیمت بسیار مناسب امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. بچه های شما قادر به تنظیم سطح حساسیت و تبعیض مانند یک حرفه ای هستند. همچنین ، این بنا بر اساس طرز فکر بچه ها طراحی شده است تا تشخیص فلز را سرگرم کننده کند. فلزیاب از یک شافت کوچک و سبک برخوردار است.

امکانات

  • کاملا مناسب برای بچه های زیر ۸ سال
  • بچه های کمی بزرگتر
  • شناسایی هدف و تبعیض
  • میزان حساسیت مختلف
  • شناسایی فلزات مختلف
  • شناسایی دسته فلزی
  • از زباله و فلزات ناخواسته خودداری کنید
نقد و بررسی فلزیاب Junior T.I.D

چگونه این دستگاه اهداف را پیدا می کند ؟

آهن : این فلزیاب دارای ویژگی شناسایی اهداف آهن است که شامل میخ ها ، پیچ ها و برخی از مواد بزرگ آهن مانند تالیسمان است. Joiner TID صدای آکوستیک کم فشار را مشخص کرده و نماد چهره غمگین را نشان می دهد.

رسانای کم غیر آهنی: این شامل نیکل ، بسیاری از جواهرات کوچک است ، اما شامل بسیاری از موارد زباله مانند فویل ، زبانه کشیدن پیچ است. TID نتایج با یک تنور صوتی متوسط زمین را نشان می دهد و نماد علامت سوال را نشان می دهد.

رسانای بالای غیر آهنی: این شامل بیشتر مس و نقره معاصر به علاوه بیشتر جواهرات ساخته شده از نقره است. Junior TID با صدای بلند پاسخ می دهد نماد چهره شاد را نشان می دهد.

نتیجه گیری

داشتن برخی از ویژگی های اساسی فلزیاب Bounty Hunter Junior T.I.D ، انتخاب نهایی برای کودکان شما خواهد بود. پیدا کردن یک دستگاه فلزیاب برای فرزندانتان با این قیمت مناسب برای شما سخت خواهد بود.

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro یک کاوشگر معمولی تمام چیزی که از یک فلزیاب میخواهد عملکردی می باشد که بتواند سکه ، عتیقه و دیگر فلزات را شناسایی کند . شما می‌توانید یکی از آن افرادی باشید که به چنین دستگاهی نیاز دارید . شما می‌توانید به راحتی با بسیاری از محصولاتی که امروزه […]

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes امکان کاوش و یافتن فلزات مختلف از جمله طلا و سایر فلزات گران بها با یک فلزیاب امکان پذیر است. هنگامی که صحبت از چنین دستگاه شناسایی حرفه ای می شود ، نام tesoro نیازی به معرفی ندارد. فلزیاب Cortés این کمپانی ، یک دستگاه شناسایی جدید و هدفمند […]

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro فلزیاب های تولید شده کمپانی Quest با توجه به قابلیت های پیشرفته ، در بین کاوشگران به طور چشمگیری محبوب هستند . فلزیاب دستی XPointer Pro از جمله این دستگاه ها است که دارای فناوری القاء پالس ( اطلاعات بیشتر در مورد فناوری فلزیاب ها ) می باشد که […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =

همین حالا تماس بگیرید