نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

felezyabi فلزیاب WHITES, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

فلزیاب Whites GoldMaster GMT، بهترین آشکارساز طلا است. این در میدان های طلا در سراسر جهان استفاده می شود! این آشکارساز فلزی می تواند در زمینه های سخت بسیار کاربرد داشته باشد و آهن را از بین ببرد حتی برای پیدا کردن و کشف قطعات بزرگ و کوچک و همچنین سکه ها بسیار عملکرد بالایی را از خود به نمایش می گذارد.

نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

نمونه هایی از این نوع فلزیاب دارای قابلیت تشخیص فوق العاده هستند. در هر مکانی ، جستجوی قابل قبولی را از خود نشان می دهند . اما یک اپراتور حرفه ای میتواند از این دستگاه نهایت استفاده را کند و از تمامی قابلیت های آن بهره ببرد.

نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

در اینجا اینگونه است که این فلزیاب به مردم کمک می‌کند تا فلزات مورد نظر خود را به طور خاص با پیدا کردن بهترین ویژگی‌ها پیدا کنند :

تجزیه و تحلیل پیشرفته آهن

این آشکارساز با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد آهن را به راحتی تجزیه و تحلیل می کند و نتایج نادرست را حذف می کند. کنترل دستی اجازه می دهد تا دستگاه خود را تنظیم دلخواه کنید. این آشکارساز طلا کار شما را آسان‌تر می‌کند تا با استفاده از نرم‌افزار ریزپردازنده دیجیتال, به هدف خود برسد. بدین ترتیب شما به طور خودکار اهداف خود را ردیابی می‌کنید و از کانی‌سازی اجتناب می‌کنید.

بسته باتری فلزیاب

شما این دستگاه تشخیص را دوست خواهید داشت زیرا انرژی بسیار کارآمد است زیرا تنها با باتری های AA اندازه گیری می شود. اگر می خواهید عملکرد عالی خود را حفظ کنید، از باتری های Alkaline که برای GoldMaster GMT استفاده می کنند استفاده کنید.

این اجازه می دهد تا شما بیش از ۴۰ ساعت با تنها ۸ باتری آلکالین به جستجوی اهداف خود ادامه دهید. شما حتی می توانید از باتری های قابل شارژ برای کاهش هزینه خود استفاده کنید، با این حال، با استفاده از این باتری ها، شما قادر خواهید بود تا ۳۰-۳۵ ساعت جستجو کنید.

آسان برای استفاده

آستانه تنظیم آهنی مختلف، بلافاصله کف تعادل کف را تنظیم کنید، تعادل کف اتوماتیک را بچرخانید، و سپس از ویژگی paystreak، که تعداد مواد معدنی مغناطیسی را در زمین نشان می دهد، استفاده کنید.

نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

طلایاب فوق العاده

فلزیاب GoldMaster GMT هر قطعه طلایی کوچک را بدون مشکل میتواند بیابد. این کار شما را با یک لحن منحصر به فرد برای کمک به شما در جهت کمک به واشر خشک شما می‌فرستد. آن را به تعداد بیش از اندازه به دست آورید, زیرا بدون افت عبور می‌کند و در زمین صفر دچار مشکل می‌شوید.

در دامنه‌های بهتر آن سنگ‌ها را با ظاهری عجیب و غریب شناسایی می‌کند . تماشای LCD ، و گوش دادن به صدایی که باعث شد که من به سرعت حرکت کنم ! این دستگاه فوق العاده ای است و به اندازه هزینه آن است! مناسب همه افرادی که مبتدی هستند این آشکارساز ممکن است یک دستگاه پرمخاطب پرطرفدار را تبلیغ کنند.

تنظیمات تقویت صدا

در نهایت، GMT وضعیت تقویت صوتی انتخابی است که تشدید صدا ۴x ارائه می دهد . این باعث می شود که سیگنال های خفیف بلندتر شود اما در زمین زشت نیز می تواند صدای زمین را کاهش دهد. با این حال، این یک عملکرد فوق العاده مفید در این آشکارساز فلز برای اهداف ضعیف از زمین است.

مشخصات فنی

  • تقریبا ۴۰ ساعت شکار
  • کوئل جستجو “DD” بیضوی
  • تعادل زمین اتوماتیک
  • آشکارساز هدف آهن
  • پد چنگ زدن
  • ID آیفون صوتی اختیاری “Grunt”.
  • تنظیمات کنترل اولیه کنترل اسلاید در سیستم باتری “AA”
  • فرکانس ۴۸ کیلوهرتز فرکانس

نتیجه گیری

سازنده این آشکارساز کمپانی White است که دارای یک فلسفه ساده و ارزشمند است . ما به دقت توضیح می دهیم تا جریان زنده کنونی محصولات و نسل کنونی آن‌ها را به صورت واضح در اختیار شما قرار دهیم .

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب TEKNETICS DELTA 4000

نقدو بررسی فلزیاب TEKNETICS DELTA 4000 همه بررسی ها و انتقادات و پیشنهادات Teknetics Delta 4000 از کاربران واقعی بیان می شود که استفاده از آن آسان است. تقریباً بسیاری از یافته هایی را که در دسترس و توانایی آن است ، کاوش می کند .

نقد و بررسی فلزیاب NOKTA SIMPLEX

نقد و بررسی فلزیاب NOKTA SIMPLEX دو شرکت Nokta و Makro که به خاطر گرفتن بازار فلزیاب با هم متحد شده بودند ، از انتشار محصول جدید خود فلزیاب Nokta Simplex خبر دادند. بیشتر شکارچیان گنج در مورد این دستگاه کنجکاو می شوند ، زیرا ردیاب فلزی Nokta Simplex نوید برخی از ویژگی های برجسته […]

نقد و بررسی فلزیاب Quest Q40

نقد و بررسی فلزیاب Quest Q40 صرف نظر از سطح مهارت شکار گنج شما ، ردیاب فلزی Quest Q40 می تواند شانس موفقیت شما در شکار گنج را تا حد زیادی بالا ببرد. با استفاده از دستگاهی که به اندازه کافی حساس باشد و امکان نفوذ عمیق را فراهم کند ، می توانید زمین های […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =

همین حالا تماس بگیرید