نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

felezyabi فلزیاب WHITES, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

فلزیاب Whites GoldMaster GMT، بهترین آشکارساز طلا است. این در میدان های طلا در سراسر جهان استفاده می شود! این آشکارساز فلزی می تواند در زمینه های سخت بسیار کاربرد داشته باشد و آهن را از بین ببرد حتی برای پیدا کردن و کشف قطعات بزرگ و کوچک و همچنین سکه ها بسیار عملکرد بالایی را از خود به نمایش می گذارد.

نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

نمونه هایی از این نوع فلزیاب دارای قابلیت تشخیص فوق العاده هستند. در هر مکانی ، جستجوی قابل قبولی را از خود نشان می دهند . اما یک اپراتور حرفه ای میتواند از این دستگاه نهایت استفاده را کند و از تمامی قابلیت های آن بهره ببرد.

نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

در اینجا اینگونه است که این فلزیاب به مردم کمک می‌کند تا فلزات مورد نظر خود را به طور خاص با پیدا کردن بهترین ویژگی‌ها پیدا کنند :

تجزیه و تحلیل پیشرفته آهن

این آشکارساز با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد آهن را به راحتی تجزیه و تحلیل می کند و نتایج نادرست را حذف می کند. کنترل دستی اجازه می دهد تا دستگاه خود را تنظیم دلخواه کنید. این آشکارساز طلا کار شما را آسان‌تر می‌کند تا با استفاده از نرم‌افزار ریزپردازنده دیجیتال, به هدف خود برسد. بدین ترتیب شما به طور خودکار اهداف خود را ردیابی می‌کنید و از کانی‌سازی اجتناب می‌کنید.

بسته باتری فلزیاب

شما این دستگاه تشخیص را دوست خواهید داشت زیرا انرژی بسیار کارآمد است زیرا تنها با باتری های AA اندازه گیری می شود. اگر می خواهید عملکرد عالی خود را حفظ کنید، از باتری های Alkaline که برای GoldMaster GMT استفاده می کنند استفاده کنید.

این اجازه می دهد تا شما بیش از ۴۰ ساعت با تنها ۸ باتری آلکالین به جستجوی اهداف خود ادامه دهید. شما حتی می توانید از باتری های قابل شارژ برای کاهش هزینه خود استفاده کنید، با این حال، با استفاده از این باتری ها، شما قادر خواهید بود تا ۳۰-۳۵ ساعت جستجو کنید.

آسان برای استفاده

آستانه تنظیم آهنی مختلف، بلافاصله کف تعادل کف را تنظیم کنید، تعادل کف اتوماتیک را بچرخانید، و سپس از ویژگی paystreak، که تعداد مواد معدنی مغناطیسی را در زمین نشان می دهد، استفاده کنید.

نقد و بررسی فلزیاب GoldMaster GMT

طلایاب فوق العاده

فلزیاب GoldMaster GMT هر قطعه طلایی کوچک را بدون مشکل میتواند بیابد. این کار شما را با یک لحن منحصر به فرد برای کمک به شما در جهت کمک به واشر خشک شما می‌فرستد. آن را به تعداد بیش از اندازه به دست آورید, زیرا بدون افت عبور می‌کند و در زمین صفر دچار مشکل می‌شوید.

در دامنه‌های بهتر آن سنگ‌ها را با ظاهری عجیب و غریب شناسایی می‌کند . تماشای LCD ، و گوش دادن به صدایی که باعث شد که من به سرعت حرکت کنم ! این دستگاه فوق العاده ای است و به اندازه هزینه آن است! مناسب همه افرادی که مبتدی هستند این آشکارساز ممکن است یک دستگاه پرمخاطب پرطرفدار را تبلیغ کنند.

تنظیمات تقویت صدا

در نهایت، GMT وضعیت تقویت صوتی انتخابی است که تشدید صدا ۴x ارائه می دهد . این باعث می شود که سیگنال های خفیف بلندتر شود اما در زمین زشت نیز می تواند صدای زمین را کاهش دهد. با این حال، این یک عملکرد فوق العاده مفید در این آشکارساز فلز برای اهداف ضعیف از زمین است.

مشخصات فنی

  • تقریبا ۴۰ ساعت شکار
  • کوئل جستجو “DD” بیضوی
  • تعادل زمین اتوماتیک
  • آشکارساز هدف آهن
  • پد چنگ زدن
  • ID آیفون صوتی اختیاری “Grunt”.
  • تنظیمات کنترل اولیه کنترل اسلاید در سیستم باتری “AA”
  • فرکانس ۴۸ کیلوهرتز فرکانس

نتیجه گیری

سازنده این آشکارساز کمپانی White است که دارای یک فلسفه ساده و ارزشمند است . ما به دقت توضیح می دهیم تا جریان زنده کنونی محصولات و نسل کنونی آن‌ها را به صورت واضح در اختیار شما قرار دهیم .

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro یک کاوشگر معمولی تمام چیزی که از یک فلزیاب میخواهد عملکردی می باشد که بتواند سکه ، عتیقه و دیگر فلزات را شناسایی کند . شما می‌توانید یکی از آن افرادی باشید که به چنین دستگاهی نیاز دارید . شما می‌توانید به راحتی با بسیاری از محصولاتی که امروزه […]

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes امکان کاوش و یافتن فلزات مختلف از جمله طلا و سایر فلزات گران بها با یک فلزیاب امکان پذیر است. هنگامی که صحبت از چنین دستگاه شناسایی حرفه ای می شود ، نام tesoro نیازی به معرفی ندارد. فلزیاب Cortés این کمپانی ، یک دستگاه شناسایی جدید و هدفمند […]

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro فلزیاب های تولید شده کمپانی Quest با توجه به قابلیت های پیشرفته ، در بین کاوشگران به طور چشمگیری محبوب هستند . فلزیاب دستی XPointer Pro از جمله این دستگاه ها است که دارای فناوری القاء پالس ( اطلاعات بیشتر در مورد فناوری فلزیاب ها ) می باشد که […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =

همین حالا تماس بگیرید