نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

felezyabi فلزیاب BOUNTY HUNTER, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

این دستگاه ، فلزیابی مناسب برای شناسایی فلزات است . که بیشتر توسط کودکان و نوجوانان در پیدا کردن سکه و قطعات کوچک فلزی که ممکن است ناپدید شده اند استفاده می شود. در اغلب موارد توصیه می‌شود از صفحه نمایش استفاده شود زیرا ممکن است برای نمایش عمق یا علامت دهی جرم فلز در زیر سطح زمین عملکرد بالاتری داشته باشد .

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

کاربران این آشکارساز فلز را در یافتن وسایل کوچک گمشده یا تشخیص فلز مناسب می دانند.

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

امکانات

حالت

اکثر کاربران تجهیزات مناسب فلزیابی را پیدا خواهند کرد اما با این وجود اشکال در این است که کاربر نمی تواند از طریق حالت ها در طول فرایند تشخیص فلزات سوئیچ کند؛ آنها به یک نوع عملیات محدود می شوند. این دستگاه دارای هدفون می باشد که اپراتور در زمان تشخیص فلزات میتواند به صدا هایی که توسط هدفون و برای هشدار هدف ایجاد  می شود گوش فرا دهد .

کاوش پیشرفته

برخلاف دیگر آشکارسازهای فلزی , این جوینده طلا هیچ تشخیص پیشرفته ای ندارد زیرا برای استفاده توسط کودکان یا غیر حرفه‌ای ها که به دنبال کسب تکنیک‌های شناسایی فلز پایه هستند طراحی شده‌است . روش تشخیص برای این آشکارساز فلزی , صدای بوق است که اگر آشکارساز هر بار هدفی را تشخیص دهد , کاوشگران با صدای بوق آشنا می‌شوند و به راحتی می‌توانند زباله‌های فلزی را با صداهای مختلف از هدف جدا کنند . نسخه‌های جدیدی از فلزیاب به روش‌هایی ساخته شده‌اند که می‌توانند زباله‌ را از فلز حذف کنند , تنها وقتی که فلز را تشخیص می‌دهند .

عمق فلزیاب

آشکارساز فلز می تواند قطعات کوچک فلز بر روی سطح را تشخیص دهد همچنین می تواند اشیاء فلزی تا عمق ۲ پا و اشیاء کوچک فلزی مانند سکه تا عمق ۶ فوت را تشخیص دهد. این می تواند به اندازه کافی برای سکه ها و یا قطعات فلزی کوچک باشد که کاربر ممکن است مایل به استفاده از آن در جاهای دیگر نیز باشد . بوق برای توده های فلزی بزرگ و سکه های کوچک یکسان است. ( اطلاعات بیشتر در مورد عمق فلزیاب )

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

چرا این آشکارساز فلزی عالی است؟

ارزان برای خرید

آشکارساز فلز مقرون‌به‌صرفه بوده و بر خلاف سایر آشکارسازهای فلزی به راحتی عمل می‌کند . خریداران می‌توانند مطمئن باشند که آن‌ها هر چه را که ممکن است از دست بدهند , پیدا خواهند کرد . صدای بوق مانندی دارد که وقتی فلز را تشخیص می‌دهد , خاموش می‌شود . کودکانی که سکه‌ها را جمع‌آوری می‌کنند یا سکه‌های خود را از دست داده‌اند , استفاده از این فلزیاب را برای ثبت نتایج عالی در جستجو های خود پیشنهاد می شود . اولین جستجو برای تجهیزات فلزی کوچک ممکن است برای کاربر خسته‌کننده باشد که انرژی زیادی را صرف نگاه کردن به قطعه کوچکی از فلز در زمین خواهد کرد که ممکن است آن را از دست بدهند .

مناسب برای حمل

فلزیاب Bounty Hunter Gold Digger از مواد سبک وزن ساخته شده است و دارای یک دسته ارگونومیک است که به کاربر اجازه می دهد تا بدون خستگی حرکت کند. هدفون را می توانید در اطراف گردن کاربر قرار دهید .

با باتری کار می کند

کاربران این آشکارساز فلز باید از ۹ ولت باتری های قلیایی استفاده کنند که می توانند در فروشگاه های خرده فروشی خریداری شوند. باتری ارزان است و برای هر کسی که مایل به استفاده از این فلزیاب می باشد، آنها به راحتی قابل تنظیم می باشند .

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

آسان برای استفاده

اکثر خریداران ، این آشکارساز فلزی را بسیار آسان برای استفاده می دانند و دارای ویژگی های پیشرفته و تنظیمات جزئی که لازم است قبل از شروع ، کاربر آن را چک کند . تنها کاری که خریدار باید انجام دهد این است که باتری ها را در آشکارساز فلزی قرار دهد و اتصال هدفون را بر قرار کند.این کار به دانش مشترک اساسی برای انجام تنظیمات قبل از شروع استفاده از ردیاب فلزی نیاز دارد. اگر باتری‌ها تمام شوند, صدای بوق کاهش می‌یابد که به تعویض باتری‌ها با باتری‌های قابل شارژ مجدد جدید نیاز دارد.

ویژگی های دیگر

سایر ویژگی های جزئی که به ویژگی های بالا اضافه می شوند، عبارتند از: آشکارساز فلزی به راحتی می تواند در خاک یا ساحل استفاده شود. این طراحی شده است که دمای ساحل را حفظ کند، در صورتی که باتری ها در معرض آب قرار نگیرند و اگر آنها در معرض آب قرار بگیرند، در نهایت نشت خواهند داشت که نیاز به جایگزینی دارد.

نتیجه

شکارچیان متال به دنبال پیدا کردن تجهیزات تشخیص فلزات هستند که می توانند به عنوان راه اندازی در عملیات تشخیص خود استفاده کنند، توصیه می شود که فلزیاب Bounty Hunter Gold Digger را که به راحتی استفاده می شود و به طور موثر شما را به هدفتان راهنمایی می کند ، خریداری کنید .

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro یک کاوشگر معمولی تمام چیزی که از یک فلزیاب میخواهد عملکردی می باشد که بتواند سکه ، عتیقه و دیگر فلزات را شناسایی کند . شما می‌توانید یکی از آن افرادی باشید که به چنین دستگاهی نیاز دارید . شما می‌توانید به راحتی با بسیاری از محصولاتی که امروزه […]

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes امکان کاوش و یافتن فلزات مختلف از جمله طلا و سایر فلزات گران بها با یک فلزیاب امکان پذیر است. هنگامی که صحبت از چنین دستگاه شناسایی حرفه ای می شود ، نام tesoro نیازی به معرفی ندارد. فلزیاب Cortés این کمپانی ، یک دستگاه شناسایی جدید و هدفمند […]

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro فلزیاب های تولید شده کمپانی Quest با توجه به قابلیت های پیشرفته ، در بین کاوشگران به طور چشمگیری محبوب هستند . فلزیاب دستی XPointer Pro از جمله این دستگاه ها است که دارای فناوری القاء پالس ( اطلاعات بیشتر در مورد فناوری فلزیاب ها ) می باشد که […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =

همین حالا تماس بگیرید