نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

felezyabland فلزیاب BOUNTY HUNTER, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

این دستگاه ، فلزیابی مناسب برای شناسایی فلزات است . که بیشتر توسط کودکان و نوجوانان در پیدا کردن سکه و قطعات کوچک فلزی که ممکن است ناپدید شده اند استفاده می شود. در اغلب موارد توصیه می‌شود از صفحه نمایش استفاده شود زیرا ممکن است برای نمایش عمق یا علامت دهی جرم فلز در زیر سطح زمین عملکرد بالاتری داشته باشد .

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

کاربران این آشکارساز فلز را در یافتن وسایل کوچک گمشده یا تشخیص فلز مناسب می دانند.

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger
نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

امکانات

حالت

اکثر کاربران تجهیزات مناسب فلزیابی را پیدا خواهند کرد اما با این وجود اشکال در این است که کاربر نمی تواند از طریق حالت ها در طول فرایند تشخیص فلزات سوئیچ کند؛ آنها به یک نوع عملیات محدود می شوند. این دستگاه دارای هدفون می باشد که اپراتور در زمان تشخیص فلزات میتواند به صدا هایی که توسط هدفون و برای هشدار هدف ایجاد  می شود گوش فرا دهد .

کاوش پیشرفته

برخلاف دیگر آشکارسازهای فلزی , این جوینده طلا هیچ تشخیص پیشرفته ای ندارد زیرا برای استفاده توسط کودکان یا غیر حرفه‌ای ها که به دنبال کسب تکنیک‌های شناسایی فلز پایه هستند طراحی شده‌است . روش تشخیص برای این آشکارساز فلزی , صدای بوق است که اگر آشکارساز هر بار هدفی را تشخیص دهد , کاوشگران با صدای بوق آشنا می‌شوند و به راحتی می‌توانند زباله‌های فلزی را با صداهای مختلف از هدف جدا کنند . نسخه‌های جدیدی از فلزیاب به روش‌هایی ساخته شده‌اند که می‌توانند زباله‌ را از فلز حذف کنند , تنها وقتی که فلز را تشخیص می‌دهند .

عمق فلزیاب

آشکارساز فلز می تواند قطعات کوچک فلز بر روی سطح را تشخیص دهد همچنین می تواند اشیاء فلزی تا عمق ۲ پا و اشیاء کوچک فلزی مانند سکه تا عمق ۶ فوت را تشخیص دهد. این می تواند به اندازه کافی برای سکه ها و یا قطعات فلزی کوچک باشد که کاربر ممکن است مایل به استفاده از آن در جاهای دیگر نیز باشد . بوق برای توده های فلزی بزرگ و سکه های کوچک یکسان است. ( اطلاعات بیشتر در مورد عمق فلزیاب )

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger
نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

چرا این آشکارساز فلزی عالی است؟

ارزان برای خرید

آشکارساز فلز مقرون‌به‌صرفه بوده و بر خلاف سایر آشکارسازهای فلزی به راحتی عمل می‌کند . خریداران می‌توانند مطمئن باشند که آن‌ها هر چه را که ممکن است از دست بدهند , پیدا خواهند کرد . صدای بوق مانندی دارد که وقتی فلز را تشخیص می‌دهد , خاموش می‌شود . کودکانی که سکه‌ها را جمع‌آوری می‌کنند یا سکه‌های خود را از دست داده‌اند , استفاده از این فلزیاب را برای ثبت نتایج عالی در جستجو های خود پیشنهاد می شود . اولین جستجو برای تجهیزات فلزی کوچک ممکن است برای کاربر خسته‌کننده باشد که انرژی زیادی را صرف نگاه کردن به قطعه کوچکی از فلز در زمین خواهد کرد که ممکن است آن را از دست بدهند .

مناسب برای حمل

فلزیاب Bounty Hunter Gold Digger از مواد سبک وزن ساخته شده است و دارای یک دسته ارگونومیک است که به کاربر اجازه می دهد تا بدون خستگی حرکت کند. هدفون را می توانید در اطراف گردن کاربر قرار دهید .

با باتری کار می کند

کاربران این آشکارساز فلز باید از ۹ ولت باتری های قلیایی استفاده کنند که می توانند در فروشگاه های خرده فروشی خریداری شوند. باتری ارزان است و برای هر کسی که مایل به استفاده از این فلزیاب می باشد، آنها به راحتی قابل تنظیم می باشند .

نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger
نقد و بررسی فلزیاب Gold Digger

آسان برای استفاده

اکثر خریداران ، این آشکارساز فلزی را بسیار آسان برای استفاده می دانند و دارای ویژگی های پیشرفته و تنظیمات جزئی که لازم است قبل از شروع ، کاربر آن را چک کند . تنها کاری که خریدار باید انجام دهد این است که باتری ها را در آشکارساز فلزی قرار دهد و اتصال هدفون را بر قرار کند.این کار به دانش مشترک اساسی برای انجام تنظیمات قبل از شروع استفاده از ردیاب فلزی نیاز دارد. اگر باتری‌ها تمام شوند, صدای بوق کاهش می‌یابد که به تعویض باتری‌ها با باتری‌های قابل شارژ مجدد جدید نیاز دارد.

ویژگی های دیگر

سایر ویژگی های جزئی که به ویژگی های بالا اضافه می شوند، عبارتند از: آشکارساز فلزی به راحتی می تواند در خاک یا ساحل استفاده شود. این طراحی شده است که دمای ساحل را حفظ کند، در صورتی که باتری ها در معرض آب قرار نگیرند و اگر آنها در معرض آب قرار بگیرند، در نهایت نشت خواهند داشت که نیاز به جایگزینی دارد.

نتیجه

شکارچیان متال به دنبال پیدا کردن تجهیزات تشخیص فلزات هستند که می توانند به عنوان راه اندازی در عملیات تشخیص خود استفاده کنند، توصیه می شود که فلزیاب Bounty Hunter Gold Digger را که به راحتی استفاده می شود و به طور موثر شما را به هدفتان راهنمایی می کند ، خریداری کنید .

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب Black Hawk

فلزیاب Black Hawk ساخت کمپانی آلمانی OKM

فلزیاب Black Hawk ساخت آلمان کشور آلمان همواره یکی از پیشرو ترین و معتبر ترین کشور های صنعتی دنیا بوده است. این کشور در زمینه تولید محصولات فلزیابی و گنج یابی نیز سرآمد بوده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های اصل و با کیفیت کاوش گنج و اشیای باستانی است. شرکت OKM یکی […]

فلزیاب Fusion

فلزیاب Fusion ساخت کمپانی OKM آلمان

فلزیاب Fusion ساخت OKM کمپانی okm یک کمپانی با سابقه بیش از ۲۰ ساله آلمانی تولید محصولات فلزیابی و گنج یابی است که در همواره با تولید محصولاتی خاص و حرفه ای توانسته نظر بسیاری از کاوشگران حرفه ای را به خود جلب کند. امروز قصد معرفی فلزیاب Fusion این کمپانی را داریم که در […]

طلایاب Au Gold Finder

طلایاب Au Gold Finder ساخت کمپانی Nokta ترکیه

طلایاب Au Gold Finder محصول ترکیه همانطور که می دانید در عرصه گنج یابی و طلایابی دستگاه های زیادی تولید و به بازارهای جهانی عرضه شده است از این رو رقابت بر سر تولید دستگاه های حرفه ای و خاص در کمپانی های مختلف در عرصه جهانی بسیار تنگاتنگ بوده است. یکی از کمپانی های […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید