نقد و بررسی فلزیاب Garrett ATX

felezyabi فلزیاب GARRETT, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Garrett ATX

من منتظر این دستگاه فلزیاب بوده ام تا بتوانم دانش خودم را در زمینه فلزیابی افزایش دهم ، این آشکارساز مورد نظر من است! بیایید نگاه دقیق تری بر روی این دستگاه داشته باشیم.

نقد و بررسی فلزیاب Garrett ATX

هنگامی که صحبت از بهترین فلزیاب می شود ( اطلاعات بیشتر در مورد بهترین فلزیاب های مبتدی ) ، فلزیاب Garrett ATX را می توان یکی از این موارد دانست. تنها مشکل این است که پیدا کردن یک فلزیاب در بازار کار سختی است .

نقد و بررسی فلزیاب Garrett ATX

طراحی و ظاهر Garrett ATX

من طراحی Garrett ATX را خیلی دوست دارم. این فلزیاب ، سبک نظامی دارد که فکر می کنم باعث می شود احساس قدرت بیشتری کنید و در عین حال که فلز را کشف می کنید واقعاً شما را متمرکز تر می کند! همه چیز درباره این دستگاه “سخت” به نظر می رسد و در واقع بسیار ناهموار است همچنین این ذستگاه بسیار ماندگار است .

این دکمه‌ها به یک روش ساده طراحی شده‌اند و هیچ صفحه نمایش دیجیتالی وجود ندارد ، گرت به اصول اولیه در این زمینه بازگشته است . پانل کنترل به گونه‌ای تنظیم شده‌است که بدون نیاز به پایین نگاه کردن به صفحه نمایش کار خود را انجام دهید که بسیار آسان است . شما یک مجموعه کنترل اولیه و ثانویه دارید .

این آشکارساز فلزی کمی سنگین تر از حد معمول است و وزن آن در حدود ۳٫۱ کیلوگرم است و اگر کمی “ضعیف” باشید شاید برای تشخیص فلز به مشکل بخورید . معمولاً ، دستگاه های Garrett فقط در چند قسمت عرضه می شوند اما Garrett ATX در یک بسته کوچک و کم حجم می باشد و احتمالاً یکی از آسان ترین ردیاب های فلزی در بین دیگر فلزیاب های هم رده خود می باشد . کویل به صورت استاندارد یک کوئل دوتایی ۱۱ اینچی است ، اما با برخی کویل های بسیار جذاب قابل تعویض است.

نقد و بررسی فلزیاب Garrett ATX

دکمه ها و حالت های Garrett ATX

ATX دارای یک دسته کنترل اصلی و ثانویه است. اصلی که به رنگ سفید نمایش داده می شود و فوراً قابل دسترسی است و ثانویه با رنگ قرمز نشان داده می شود ، با استفاده از دکمه shift به این موارد دسترسی پیدا می کنید. همه چیز درباره Garrett ATX آن را به یک فلزیاب حرفه ای تبدیل می کند که درک آن بسیار آسان است. فقط در دو حالت قابل استفاده است. حالت حرکت و حالت غیر حرکت. هنگامی که دستگاه را به سمت بالا می برید ، به طور خودکار در حالت حرکت قرار می گیرد.

کنترل پنل از ۷ دکمه تشکیل شده است : حساسیت و تبعیض دکمه ها را افزایش یا کاهش می دهد ، برای تنظیم هر دو عامل استفاده می شود. از دکمه shift برای انتخاب بین گزینه های اولیه و ثانویه استفاده می شود. آستانه و حجم افزایش و کاهش می یابد. تعادل زمینی که به آشکارساز امکان می دهد بیاموزد در چه زمینی جستجو می کنید.

من نحوه استفاده از این فلزیاب را دوست دارم ، می توانید مکانی از هر نوع اشیاء فلزی پیدا کنید ، Garrett ATX تقریباً ۶ اینچ را از روی زمین نگه دارید ، دکمه تعادل زمین را نگه دارید ، و بین ۱ تا ۶ اینچ یکی را انتخاب کنید ، دستگاه بوق خواهد زد و این راه اندازی شده است!

نقد و بررسی فلزیاب Garrett ATX

ویژگی های جدید Garrett

پیگیری زمین یکی از ویژگی های جدید Garrett است ، این ویژگی به طور مداوم کانی سازی زمین را ردیابی می کند ، تنها مشکلی که در استفاده از این وجود دارد این است که دستگاه به کندی پیگیری می کند ممکن است باعث کاهش قابلیت های عمق شود. Pinpoint ، برای تهیه مکان دقیق تر هدف مورد استفاده قرار می گیرد .

سرانجام دکمه اسکن فرکانس ، این برای پیدا کردن دقیق ترین فرکانس است. من این را دوست دارم ، زیرا اگر در نزدیکی خطوط برق باشید ، واقعاً فلزیاب را به بهترین عملکرد ممکن تبدیل می کند.

ویژگی ها و عملکرد Garrett ATX

در حالی که تحقیقات خود را انجام می دادم ، تنها موضوعی که بیش از همه ویژگی های عالی این ردیاب فلزی برجسته است. مردم در سراسر اینترنت در حال بررسی این هستند که Garrett ATX تا چه اندازه می تواند پیشرفت کند. برخی می گویند که آنها با استفاده از کویل ۱۲ دو DD به عمق ۱۸ اینچ میتوان رسید.

این دستگاه تا عمق ۳ متر یا ۱۰ پا کاملاً ضد آب است. متأسفانه بار دیگر گرت نتوانسته است هدفون های ضد آب را به صورت استاندارد عرضه کند و شما مجبور خواهید بود که یک مجموعه را خریداری کنید. من فکر می کنم یکی دیگر از مهمترین عوامل رضایت مشتری از ATX توانایی دستگاه برای تشخیص خوب در هر شرایطی است ، مهم نیست که چه چیزی را به سمت آن می اندازید. خاک بسیار معدنی ، آب نمکی ، همه زمین ها و هوای شدید برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد .

این دستگاه گرت واقعاً بر روی حداکثر تشخیص روی همه فلزات در همان زمان تمرکز می کند ، دیگر نیازی به تغییر حالت یا بازی در اطراف نخواهید داشت تا یک سیگنال را در حالی که سیگنال دیگری را تبعیض می کند ، شناسایی کند ، همچنین شامل کویل Double D نیز برای تقویت تشخیص موارد کوچکترها است.

القاء پالس در ۱۸ – ۱۹ کیلو هرتز کار می کند و در حدود ۷۳۰ پالس در ثانیه عمل می کند. گرت به دلیل ضربان های پایین در ثانیه در مقایسه با سایر دستگاه های مانند Minelab GPX 5000 ، حساسیت و عملکرد بیشتری را نسبت به آن ارائه می دهد. ( اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب پالسی )

نقد و بررسی فلزیاب Garrett ATX

مزایا :

  • قابلیت های شگفت انگیز در عمق
  • استفاده از ویژگی ها و توابع ساده
  • کاملاً جمع شده و به خوبی در یک بسته جای می گیرد
  • با زمین بد ، آب نمک و زمین سخت به خوبی مقابله می کند

معایب :

  • وزن آشکارساز بسیار سنگین است
  • ۸ باتری AA را می گیرد اما با دستگاه شارژر می کنید
  • هدفون ضد آب به عنوان استاندارد نیست

نتیجه گیری

از آنچه من تحقیق کردم ، Garrett ATX تقریباً موفقیت آمیز بوده و بسیاری از افراد آن را توصیه می کنند. دارای ۲ سال ضمانت است بلکه دستگاه از نظر نظامی نیز به تصویب رسیده است ، بنابراین می دانید که از کیفیت بالایی برخوردار هستید.

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro یک کاوشگر معمولی تمام چیزی که از یک فلزیاب میخواهد عملکردی می باشد که بتواند سکه ، عتیقه و دیگر فلزات را شناسایی کند . شما می‌توانید یکی از آن افرادی باشید که به چنین دستگاهی نیاز دارید . شما می‌توانید به راحتی با بسیاری از محصولاتی که امروزه […]

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes امکان کاوش و یافتن فلزات مختلف از جمله طلا و سایر فلزات گران بها با یک فلزیاب امکان پذیر است. هنگامی که صحبت از چنین دستگاه شناسایی حرفه ای می شود ، نام tesoro نیازی به معرفی ندارد. فلزیاب Cortés این کمپانی ، یک دستگاه شناسایی جدید و هدفمند […]

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro فلزیاب های تولید شده کمپانی Quest با توجه به قابلیت های پیشرفته ، در بین کاوشگران به طور چشمگیری محبوب هستند . فلزیاب دستی XPointer Pro از جمله این دستگاه ها است که دارای فناوری القاء پالس ( اطلاعات بیشتر در مورد فناوری فلزیاب ها ) می باشد که […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

همین حالا تماس بگیرید