نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro

نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro

felezyabland فلزیاب TEKNETICS, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro

فلزیاب EuroTek Pro یکی از محصولات عالی و بسیار قدرتمند کمپانی Teknetics می باشد که دارای ویژگی هایی با قیمت مناسب است.

نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro

من تصمیم گرفته ام تا بررسی Teknetics EuroTek Pro را بنویسم زیرا معتقدم مردم باید درباره این فلزیاب مبتدی شگفت انگیز بیشتر بدانند . این فلزیاب مناسب مبتدیان است ، اما چیزی که من متوجه شده‌ام این است که بیش از ویژگی‌های یک دستگاه مبتدی را دارد . مبلغی که برای این فلزیاب هزینه می کنید ناچیز است و ارزش پولی که برای آن پرداخت کرده اید را دارد .

مشخصات فنی :

 • وزن : ۱٫۱ کیلوگرم با سیم پیچ
 • اندازه قابل تنظیم : ۹۵ سانتی متر – ۱۲۸ سانتی متر
 • شناسه صوتی : ۳ تن
 • باتری : ۹٫۱ ولت (عمر باتری ۲۵ ساعته)
 • فرکانس عملیاتی : ۷٫۸۱ کیلوهرتز
 • حالت pinpoint : بله
 • قابلیت تنظیم حساسیت : بله
 • تنظیمات سفارشی : بله
 • گارانتی : ۵ ساله
نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro
نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro

طراحی فلزیاب Eurotek Pro

با باز کرده جعبه میتوانید ۶ قطعه که در آن قرار داده شده است را مشاهده کنید ، برای مونتاژ این فلزیاب شما به یک پیچ فیلیپس نیاز دارید که بسیار کمیاب است . با این شرایط مونتاژ دستگاه هنوز هم راحت می باشد . قطعات شامل : جعبه کنترل ، کویل جستجو ، میله s ، استراحت بازو ، ساقه پایین ، ساقه فوقانی و برخی پیچ ها می باشد.

همچنین دوربین های فیلمبرداری بسیار خوبی وجود دارند که برای افزایش پایداری و استحکام ، روی ساقه فلزیاب نصب می شوند . پشت جعبه کنترل محفظه باتری است که شما به سادگی می توانید باتری ۹ ولت را تعویض کنید . برای کار با آن خسته نمی شوید زیرا Eurotek Pro فقط ۱٫۱ کیلوگرم وزن دارد و این شامل کویل جستجوی استاندارد ۱۱ اینچ است و همچنین دارای استراحت بازو می باشد. این دستگاه از طراحی با مقاومت بالایی برخوردار است .

می توانید ارتفاع دستگاه را به راحتی از ۹۵ سانتی متر در کوتاه ترین زمان تا ۱۲۸ سانتی متر تنظیم کنید .

جعبه کنترل و دکمه های Eurotek Pro

با در نظر داشتن سادگی هنگام طراحی و ساخت این فلزیاب ، دکمه ها و نمایشگر را تا حد امکان ساده طراحی کرده اند تا فردی که برای اولین بار میخواهد از آن استفاده کند مشکلی نداشته باشد .  این دستگاه فلزیاب دارای نمایشگر LCD بزرگی می باشد . صفحه LCD نشانگر سطح باتری ، شماره شناسه هدف ، میزان صدا ، شاخص تخمین عمق ، میزان حساسیت و تفکیک را نشان می دهد. همه به روشی بسیار آسان برای خواندن قابل مشاهده می باشند .

دکمه ها نیز به راحتی قابل تشخیص هستند . دکمه های روشن ، منو ، Pin-Point و دکمه های بالا و پایین را حرکت دهید.

نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro
نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro

ویژگی ها و عملکرد Teknetics Eurotek Pro

EuroTek Pro در مقایسه با سایر فلزیاب ها در این محدوده قیمت به سادگی از ویژگی های عالی برخوردار است . این دستگاه ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد ، بنابراین اجازه دهید نگاهی به چند مورد بیاندازیم.

 • تفکیک آهن : یک ویژگی دیجیتالی است که امکان تنظیم کامل دامنه تفکیک ۰ – ۳۹ را فراهم می کند
 • FEtone : صدای قابل تنظیم آهن به شما امکان می دهد تا حجم اهداف آهنی را جداگانه از اهداف غیر آهنی تنظیم کنید. به شما پاسخ صوتی بسیار دقیق تر نشان می دهد.
 • تفکیک فوق العاده آهن با سرعت بازیابی فوق‌العاده سریع، این دستگاه در جداسازی اهداف آهنی از غیر آهنی بهتر عمل می‌کند، حتی زمانی که اهداف در کنار یکدیگر قرار دارند.
 • Pinpoint این امکان را به شما می دهد که با فشار یک دکمه ، Eurotek Pro را در حالت pinpoint قرار دهید تا محل دقیق هدف خود را مشخص کنید .
 • کنترل صدا قابل تنظیم از ۱ – ۲۰
 • شناسه صوتی ۳ تایی ، ۳ زنگ مختلف برای شناسایی هدف ارائه می دهد.
 • کویل جستجو ضد آب
 • تعدیل تفکیک
 • حساسیت قابل تنظیم از ۱ – ۱۰ به شما امکان می دهد مطابق با شرایط زمین و تداخل مرتب سازی کنید.
 • تنظیمات سفارشی شده خود را حتی پس از خاموش کردن فلزیاب ذخیره کنید.
 • ضمانت ۵ ساله بسیار طولانی است.

عمق فلزیاب

اولین چیزی که باید بدانید از قابلیت های عمق به زمینی که در آن تشخیص دارید بستگی دارد. در یک روز خوب و زمین خوب ، فلزیاب Eurotek Pro یک شیء به اندازه سکه را با عمق تقریبا ۱۰ – ۱۴ اینچ با حداکثر حساسیت تشخیص می دهد. اهداف فلزی بزرگ با سهولت بسیار عمیق تر از این هدف گرفته شد. ( اطلاعات بیشتر در مورد عمق کاوش فلزیاب )

نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro
نقد و بررسی فلزیاب EuroTek Pro

مزایا و معایب

مزایا :

 • سبک و راحت برای استفاده
 • بسیار ساده برای مبتدی اما قدرتمند برای یک اپراتور حرفه ای
 • دارای ویژگی های ارزشمند

معایب :

 • برای مونتاژ به پیچ فیلیپس احتیاج دارید
 • بدون بالانس زمین قابل تنظیم از پیش تعیین شده است

بهترین تنظیمات برای Eurotek Pro

لطفاً توجه داشته باشید که این تنظیمات ترجیح من است ، زمینی که در آن جستجو می کنید تأثیر بسیار خوبی در تنظیمات شما خواهد داشت. تنظیمات زیر را به عنوان یک راهنمای کلی ذکر کرده ام.

حساسیت روی ۹ ، تفکیک صفر تنظیم شده است نوسان خود را کم و نسبتاً کند نگه دارید. هنگامی که به یک سیگنال خوب و با صدای بالا برخوردید ، EuroTek Pro را به صورت خلاف آن چرخانید و همان سیگنال صدای بلند دو طرفه را بررسی کنید. اگر آنجا وجود دارد آن را حفر کنید!

نتیجه گیری

اگر بودجه کمی برای خرید فلزیاب دارید این دستگاه مناسب شماست . فلزیاب EuroTek Pro اهداف را عمیق و با دقت بسیار بالا تعیین می کند. در خاک های بسیار معدنی عالی است و به راحتی اشیا آهنی و غیر آهنی را از یکدیگر تشخیص میدهد ، تفکیک فوق العاده است.

برای مبتدیان عالی است, اما برای کسی که تجربه بیشتری داشته باشد به اندازه کافی خوب است .

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب NEXUS STANDARD MP

فلزیاب NEXUS STANDARD MP ساخت کشور انگلستان

معرفی فلزیاب NEXUS STANDARD MP فلزیاب NEXUS STANDARD MP حاصل تحقیق و تلاش شبانه روزی مهندسین و متخصصان کمپانی NEXUS است که نقطه عطفی برای است مجموعه بشمار می آید. این کمپانی که دارای سابقه بیش از چندین ساله است توسط فردی بنام جورجی چاوشف تاسیس و شروع بکار کرد. موردی که باعث درخشش و […]

فلزیاب CREDODDM

فلزیاب CREDODDM ساخت کمپانی NEXUS انگلستان

فلزیاب CREDODDM ساخت NEXUS کمپانی NEXUS با سالها تحقیق و توسعه درباره یک فلزیاب حرفه ای پالسی القایی توسط شخصی بنام جورجی چاوشف در انگلستان شروع به فعالیت کرد. نام کمپانی برگرفته از زبان لاتین و به معنی اتصال است که از اتصال سیم پیچ های فرستنده و گیرنده برگرفته شده است. این کمپانی از […]

فلزیاب National Geographic

فلزیاب National Geographic یک دستگاه حرفه ای آمریکا

فلزیاب National Geographic  نشنال جئوگرافیک نام یک سازمان نهاد مردمی است که در سال ۱۸۸۸ رسما در آمریکا تاسیس شد. این سازمان هم اکنون یکی از بزرگترین حامی حقوق حیوانات و محیط زیست است که در حوزه های باستان‌شناسی، زیست‌شناسی و علوم جغرافیایی فعالیت زیادی دارند و همان طور که می دانید این سازمان یکی از بهترین و […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید