نقدو بررسی فلزیاب Quick Draw Pro

felezyabland فلزیاب BOUNTY HUNTER, محصولات فلزیاب خارجی , , , , ,

نقدو بررسی فلزیاب Quick Draw Pro

اگر همیشه آماده جستجوی فلزات هستید و می خواهید مواردی را مطابق با نیاز خود پیدا کنید ، از طرف دیگر به فلزیاب ساده ای نیاز دارید ، بررسی فلزیاب Bounty Hunter Quick Draw Pro یک راهنمای ارزشمند برای شما خواهد بود. این فلزیاب دارای حجم قابل تنظیم و میزان حساسیت متفاوتی است.

نقدو بررسی فلزیاب Quick Draw Pro

تنظیمات مختلفی وجود دارد که میتوانید از آن ها برای شناسایی اهداف مختلف استفاده نمایید . میتوانید اهداف مختلف را با استفاده از ۹۹ شماره شناسه هدف مختلف و با نشانگر عمق بیابید و سه تن متفاوت به شما کمک خواهند کرد تا اهداف مشخص را تایید کنید . یک باتری ۹ ولت تنها برای استفاده طولانی مدت از آن کافی است.

نقدو بررسی فلزیاب Quick Draw Pro

تشخیص سریع

هنگامی که صحبت از تشخیص سریع فلز در هر نوع مکان می شود ، Quick Draw Pro یک انتخاب ایده آل است. این فلزیاب مجهز به کویل جستجوی بیضوی متحرک ۱۰ اینچ است که به شما کمک می کند فلزهای مورد نظر را سریع تر پیدا کنید. این کویل کاملاً مجهز به ساخت و سازهای ناهموار است که بهترین برای جستجوی زیر آب است.

ویژگی های پیشرفته اما آسان برای استفاده

فقط کافی است دکمه را فشار داده و فلزیاب شروع به کار برای شما می کند. اگر از فلزیاب ها با گزینه های پیشرفته خسته شده اید این دستگاه مناسب برای شماست . چرا که همه ویژگی های که شما به دنبال آن هستید را دارد با کارایی بسیار آسان ! برای هر بار استفاده از فلزیاب Quick Draw Pro نیازی به تلاش بیشتر ندارید. فقط دکمه شروع را فشار داده و تشخیص را شروع کنید.

نقدو بررسی فلزیاب Quick Draw Pro

دسترسی آسان و سریع به کلیه ویژگی ها

قبل از شروع جستجو ، می توانید مواردی را با گزینه های آسان تنظیم کنید. فقط کافیست دکمه سفارشی سازی را فشار دهید و سطح حساسیت را برای شناسایی هدف و تفکیک انتخاب کنید و آماده استفاده خواهد بود. این فلزیاب بطور خاص برای کاربردهای جدید ساخته شده است به همین دلیل دارای ویژگی های دسترسی آسان و سریع است.

اندازه LCD

فلزیاب Quick Draw Pro از صفحه نمایش بزرگ LCD برخوردار است که به شما کمک می کند قبل از شروع حفاری ، هدف را مشخص کنید. خواندن گزینه های نمایش آسان به شما در درک نوع و اندازه فلز کمک می کند. ویژگی های شناسایی صدا نیز وجود دارد که بخشی از این فلزیاب است ، اما می توانید با بررسی نتایج روی صفحه نمایش ، فلز را تأیید کنید.

صفحه نمایش می تواند هدف را با کد مختلف مشخص کند ، اما برای استفاده از آن باید از کدهای هدف ۰-۹۹ آگاه باشید. کدهای مختلف برای چیزهایی مانند نیکل ، پنی ، آهن و فویل موجود است که با سه تن مختلف نیز مشخص می شوند. پاسخ سریع هدف به شما کمک می کند فلزات مورد نظر را سریع مشخص کنید.

شناسه هدف

شکی نیست که LCD بیش‌ترین نتایج را به شما نشان می‌دهد . با این حال ، شناسایی لحن یافتن اهداف تان به راحتی امکان پذیر می کند . سه تن دیگر در دسترس هستند که به شما یک هشدار در مورد اهداف شناسایی‌شده می‌دهند ، که میتواند با کد بر روی LCD نشان داده می‌شود تأیید کرد . این راهی است که شما می‌توانید زمان و تلاش خود را برای کندن محل اشتباه ذخیره کنید .

نقدو بررسی فلزیاب Quick Draw Pro

امکانات :

 • شاخص عمق هدف گرافیکی
 • نمودار حساسیت مختلف
 • ۹ نماد طبقه بندی هدف
 • سیستم چندگانه Notching
 • توانایی کامل تفکیک
 • ضمانت ۵ ساله
 • باتری ۹ ولت برای حداکثر پشتیبان گیری
 • فلزات را با ۳ تن مختلف شناسایی کنید
 • ۹ دسته از آیکون ها برای شناسایی اهداف
 • کدهای ۰-۹۹ برای شناسایی هدف
 • سبک وزن و با فرکانس بالاتر

نتیجه گیری

بدون شک این دستگاه بهترین فلزیاب برای مبتدیان است. اما اگر می خواهید یک کاوشگر حرفه ای در صنعت فلزیابی باشید فلزیاب Quick Draw Pro می تواند در این زمینه به شما کمک کند. اگر به دنبال خرید یک فلزیاب هستید ، این دستگاه می تواند یک انتخاب عالی باشد. این فلزیاب از گزینه های آسان و قابل استفاده برای نمایشگرهای بزرگ برخوردار است که برای کمک به فرزندانتان در زمینه تشخیص فلز در مسیر صحیح ، به شما کمک می کند.

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro یک کاوشگر معمولی تمام چیزی که از یک فلزیاب میخواهد عملکردی می باشد که بتواند سکه ، عتیقه و دیگر فلزات را شناسایی کند . شما می‌توانید یکی از آن افرادی باشید که به چنین دستگاهی نیاز دارید . شما می‌توانید به راحتی با بسیاری از محصولاتی که امروزه […]

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes امکان کاوش و یافتن فلزات مختلف از جمله طلا و سایر فلزات گران بها با یک فلزیاب امکان پذیر است. هنگامی که صحبت از چنین دستگاه شناسایی حرفه ای می شود ، نام tesoro نیازی به معرفی ندارد. فلزیاب Cortés این کمپانی ، یک دستگاه شناسایی جدید و هدفمند […]

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro فلزیاب های تولید شده کمپانی Quest با توجه به قابلیت های پیشرفته ، در بین کاوشگران به طور چشمگیری محبوب هستند . فلزیاب دستی XPointer Pro از جمله این دستگاه ها است که دارای فناوری القاء پالس ( اطلاعات بیشتر در مورد فناوری فلزیاب ها ) می باشد که […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پانزده =

همین حالا تماس بگیرید