نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

felezyabland فلزیاب BOUNTY HUNTER, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , ,

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

یک کاوشگر معمولی تمام چیزی که از یک فلزیاب میخواهد عملکردی می باشد که بتواند سکه ، عتیقه و دیگر فلزات را شناسایی کند . شما می‌توانید یکی از آن افرادی باشید که به چنین دستگاهی نیاز دارید . شما می‌توانید به راحتی با بسیاری از محصولاتی که امروزه در بازار می باشد گیج و سردرگم شوید . اما شما باید یک انتخاب دقیق داشته باشید .

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

در زیر ، بررسی فلزیاب Bounty Hunter Lone Star Pro را مشاهده می کنید . این محتوا ممکن است مورد توجه شما باشد زیرا شما یک کاوشگر سکه‌ و فلزات قیمتی مختلف هستید. شما به یک فلزیاب نیاز دارید که بتوانید تمام روز را بدون خسته شدن با آن به کاوش بپردازید .

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

ویژگی های فلزیاب Lone Star Pro

یک کویل جستجو متمرکز منحصر به فرد ۸ اینچ :

این کویل جستجو به یک شافت پلاستیکی متصل است. سپس شافت پلاستیکی آن را به شافت آلومینیومی متصل می کند . طول شافت قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید آن را به سرعت نسبت به اندازه تغییر دهید تا برای هر کسی که از آن استفاده می کند متناسب باشد. هر سیگنالی که لوپ آن را دریافت کند همان چیزی است که در صفحه LCD نمایش داده می شود. همچنین شما می توانید در آب به کاوش بپردازید زیرا کویل جستجو ضد آب است . ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب )

تفکیک دقیق :

فلزیاب Bounty Hunter Lone Star Pro دارای تفکیک ID هدفمند دیجیتال است. قرار است از پیدا کردن سکه هایی به عمق ۸ اینچ در خاک لذت ببرید. علاوه بر این ، شما نه شناسه هدف در صفحه دارید. تفکیک قابل تنظیم است. این کار برای شما آسان خواهد بود که از اهداف ناخواسته دور شوید و به اهداف فلزی با ارزش بپردازید.

در نتیجه ، سه حالت عملیاتی که شامل همه فلزی ، تفکیک و حالت های شکاف و خودکار می باشد شما را در حین کاوش همراهی می کند .

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

صفحه نمایش بزرگ و آسان برای خواندن :

این فلزیاب دارای صفحه نمایش بسیار عالی است. شما یک کنترل کامل تفکیک و نشانگر عمق هدف دیجیتال دارید. همچنین ، یک نمودار نوار حساسیت عالی دارید که هنگام استفاده از دکمه حساسیت به شما کمک می کند. عمق تقریبی فلزات و هویت آنها بر روی صفحه نمایش داده می شود.

نکته قابل توجه این است که نشانگر آهن ، سکه ، ربع و آلومینیوم بر روی صفحه وجود دارد و هنگامی که یک حالت معین را انتخاب می کنید ، خیلی سریع آنچه را که می خواهید و پیدا می کنید.

کنترل حساسیت عالی :

نیازی نیست که با این ایده که می خواهید فلزات را تا چه اندازه کاوش کنید ، فکر خود را مشغول کنید. روبروی صفحه نمایش ، دکمه حساسیت را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که حساسیت فلزیاب Lone Star Pro را افزایش می دهید ، عمق کاوش افزایش می یابد .

تفکیک صوتی سه تایی :

فلزیاب دارای بلندگو داخلی عالی است که سه صدای مختلف را تولید می کند. تفاوت در تن دلالت بر تفاوت در نوع کالای کشف شده در زمین دارد.

مزایا و معایب :

مزایا

  • کویل به راحتی جدا می شود.
  • ۲۰-۲۵ ساعت زمان پشتیبانی باتری
  • دستگاه سبک است و شما می توانید با آن در تمام طول روز کاوش کنید. این باعث می شود که برای هر کسی از جمله بچه ها به راحتی قابل استفاده باشد.

معایب

  • هنگام استفاده در خاک های بسیار معدنی مؤثر نیست .
نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

سوالات متداول :

سوال : چگونه می توانم حساسیت فلزیاب خود را هنگام خرید تنظیم کنم؟
پاسخ: دکمه ای برای تنظیم حساسیت وجود دارد. شما باید آن را فشار دهید تا سطح حساسیت را تنظیم کرده و احتمال تشخیص عمیق تر را افزایش دهید.

س: آیا این فلزیاب ضمانت دارد؟
پاسخ: می توانید در زمان خرید از پشتیبانی خود درخواست کنید.

نتیجه گیری

برای بچه های شما آسان است که مهارت های کاوش خود را با این فلزیاب امتحان کنند. هر زمان که بخواهید ، زمان خوبی برای بدست آوردن گنج ها است. استفاده از این فلزیاب فوق العاده آسان است.

استفاده از آن بسیار آسان است ، سبک است و از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که سایر محصولات مشابه در دنیای تشخیص فلز توانایی رقابت با فلزیاب Bounty Hunter Lone Star Pro را ندارند .

شاید دوست داشته باشید:

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes امکان کاوش و یافتن فلزات مختلف از جمله طلا و سایر فلزات گران بها با یک فلزیاب امکان پذیر است. هنگامی که صحبت از چنین دستگاه شناسایی حرفه ای می شود ، نام tesoro نیازی به معرفی ندارد. فلزیاب Cortés این کمپانی ، یک دستگاه شناسایی جدید و هدفمند […]

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro فلزیاب های تولید شده کمپانی Quest با توجه به قابلیت های پیشرفته ، در بین کاوشگران به طور چشمگیری محبوب هستند . فلزیاب دستی XPointer Pro از جمله این دستگاه ها است که دارای فناوری القاء پالس ( اطلاعات بیشتر در مورد فناوری فلزیاب ها ) می باشد که […]

نقد و بررسی فلزیاب T2 Classic

نقد و بررسی فلزیاب T2 Classic فلزیاب T2 Classic یکی از بهترین و برترین دستگاه های تولید شده توسط کمپانی Teknetics است که عملکرد عالی را از خود نشان می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 16 =

همین حالا تماس بگیرید