نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

felezyabi فلزیاب BOUNTY HUNTER, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , , ,

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

فلزیاب Bounty Hunter Land Ranger Pro دستگاهی با کیفیت و دقت بالا طراحی شده است. اگر شما در جستجوی یک آشکارساز فلز قدرتمند هستید ما به شما این فلزیاب را پیشنهاد می کنیم .

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

این فلزیاب معمولی شما نیست، بلکه دارای ویژگی های چندگانه است که بسیاری از شکارچیان حرفه ای آن را انتخاب می کنند و همیشه یک تصویر ذهنی روشن از اهداف در زمین را به شما می دهد. این یکی از بهترین محصولات از کمپانی Bounty Hunter است و یک فلزیاب عالی برای ارتقاء سطح کاوش و سرگرمی می باشد .

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

امکانات

حالت ها

این که آیا شما برای سکه های نادر از جواهرات که در باغ از دست داده اید جستجو می کنید، فلزیاب Land Ranger Pro با ۷ حالت از پیش تعیین شده وارد عمل می شود. برای اینکه جستجو را آسان و سریع کنید به اهداف مورد علاقه خود تمرکز کنید، این محصول به شما امکان می دهد از همه فلزات، ۲ تن، ۳ تن، ۴ تن، مصنوعات، جواهرات یا سکه ها را انتخاب کنید. ‘تن’ در حالت های از پیش تعیین شده یک نمایش از فرکانس اهداف خاص است. همه این حالت ها بخشی از دلایلی است که چرا این آشکارساز فلزی چندین نظر مثبت از مصرف کنندگان دریافت می کند که از آن استفاده کرده اند.

بهبود اصطلاحات تبعیض

پس از اینکه حالت انتخاب شده خود را با توجه به آنچه که شکار می کنید انتخاب کرده اید، این فلزیاب دارای ویژگی تبعیض پویا بهبود یافته است که به شما امکان نادیده گرفتن هر زباله را می دهد. یک گروه هدف با طیف گسترده‌ای از اهداف ممکن مانند آهن‌قراضه, فویل و آهن در میان بسیاری دیگر قرار دارد. با رد کردن این یافته ها، هنگامی که آنها شناسایی می شوند هیچ هشدار دریافت نمی کنند و این باعث می شود تا در زمان شما صرفه جویی شود، زیرا شما بر اهدافی که علاقه مند نیستید تمرکز نمی کنید . همچنین به این معنی است که وقتی آشکارساز به شما هشدار می دهد، احتمالا شما چیز خوبی را پیدا کرده اند.

نمایش هدف شناسایی شده در LCD

این فلزیاب با تکنولوژی مدرن سازگار است که در هنگام جستجو برای اهداف بسیار آسان است. شناسایی هدف در صفحه نمایش LCD به شما یک ایده واضح را نشان می دهد که آشکارساز اخیرا شناسایی کرده است. این دستگاه دارای یک کتابخانه گرافیکی است که به اندازه کافی غنی است تا به شما طیف گسترده ای از اهداف را نشان دهد. آشکارساز در نتیجه می تواند مواردی مانند گلوله را شناسایی کند؛ این اطلاعات پس از آن به یک تصویر بر روی صفحه نمایش ال سی دی تبدیل می شود. شما در موقعیتی بهتر خواهید بود، زیرا قبل از اینکه شما شروع به حفاری کنید، می دانید چه چیزی پیدا کرده اید.

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

چه چیزی این فلزیاب را به عنوان انتخاب عالی برای کاربران کرده است ؟

استفاده آسان

بسیاری از آشکارسازهای پیشرفته فلزی وجود دارد که حتی برای جوانب مثبت نیز به چالش کشیده می شوند . اکثر افرادی که از این دستگاه استفاده کرده اند اعتراف کرده اند که هر چند این آشکارساز با جدیدترین تکنولوژی ها سازگار است، اما دارای منو کاربری ساده ای می باشد و استفاده از آن به مراتب نسبت به دیگر فلزیاب های هم رده خود آسان می باشد . نشانه های تصویری و صوتی بیشتر استفاده از دستگاه را آسان می کند. شما می توانید شکار خود را شروع کنید. در منو، اطلاعات عمر باتری را برای جلوگیری از لحظات زمانی که باتری بدون دانستن خاموش می شود، دریافت می کنید.

حساسیت

زمانی که از یک فلزیاب با حساسیت پایین استفاده می‌کنید ، شانس شما بسیار کم است که فلزات زیادی را پیدا کنید . آیا شما علاقه مند در درک زنگ های مختلف هستید یا می خواهید فقط زمانی که چیزی بزرگ است هشدار داده شود Bounty Hunter Land Ranger Pro مفید خواهد بود. این به این دلیل است که دستگاه دارای مقیاس تنظیمات حساسیتی ۱ تا ۱۰ است . شما می توانید هر میزان حساسیت را که انتخاب می کنید بسته به آنچه که جستجو می کنید و جایی که جستجو می کنید تنظیم کنید.

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

کویل های ضد آب

اگر کاوش شما به ساحل یا مناطق با آب کشیده شد ، این دستگاه همچنان کار خواهد کرد، به خصوص به دلیل اینکه کویل ها ضد آب هستند. کویل های این آشکارساز فلزی در اندازه های ۸ اینچ یا ۱۱ اینچی است که ضد آب هستند تا اطمینان حاصل شود که شما می توانید زیر آب را جستجو کنید. ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب )

سبک وزن

این دستگاه سبک وزن است و به همین دلیل بار دیگر مانند بسیاری از دیگر آشکارسازهای فلزی به حساب نمی آید. از آنجا که ممکن است برای ساعت های طولانی شکار کنید، مهم است که یک آشکارساز داشته باشید که خیلی سنگین نیست و این محصول کامل است. با استفاده از این فلزیاب در ساعت های طولانی بدون خستگی به جستجو بپردازید .

نتیجه گیری

این آشکار ساز فلزی احتمالا ارزان ترین دستگاه فلزیاب در بازار نیست، اما دارای ویژگی های فراوانی است. برچسب قیمت بیشتر بر اساس ویژگی های شما است. شما می توانید از این آشکارساز در زمین و در آب استفاده کنید و شما نباید وقت خود را صرف آشغال کنید زیرا تنظیمات به شما اجازه می دهد تا اهداف مورد نظر را انتخاب کنید. با ویژگی ها و سهولت استفاده، Bounty Hunter Land Ranger Pro یک محصول عالی برای بهترین انتخاب شما است.

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro یک کاوشگر معمولی تمام چیزی که از یک فلزیاب میخواهد عملکردی می باشد که بتواند سکه ، عتیقه و دیگر فلزات را شناسایی کند . شما می‌توانید یکی از آن افرادی باشید که به چنین دستگاهی نیاز دارید . شما می‌توانید به راحتی با بسیاری از محصولاتی که امروزه […]

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes

نقد و بررسی فلزیاب tesoro cortes امکان کاوش و یافتن فلزات مختلف از جمله طلا و سایر فلزات گران بها با یک فلزیاب امکان پذیر است. هنگامی که صحبت از چنین دستگاه شناسایی حرفه ای می شود ، نام tesoro نیازی به معرفی ندارد. فلزیاب Cortés این کمپانی ، یک دستگاه شناسایی جدید و هدفمند […]

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro

نقد و بررسی فلزیاب XPointer Pro فلزیاب های تولید شده کمپانی Quest با توجه به قابلیت های پیشرفته ، در بین کاوشگران به طور چشمگیری محبوب هستند . فلزیاب دستی XPointer Pro از جمله این دستگاه ها است که دارای فناوری القاء پالس ( اطلاعات بیشتر در مورد فناوری فلزیاب ها ) می باشد که […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

همین حالا تماس بگیرید