نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

felezyabland فلزیاب BOUNTY HUNTER, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , , ,

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

فلزیاب Bounty Hunter Land Ranger Pro دستگاهی با کیفیت و دقت بالا طراحی شده است. اگر شما در جستجوی یک آشکارساز فلز قدرتمند هستید ما به شما این فلزیاب را پیشنهاد می کنیم .

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

این فلزیاب معمولی شما نیست، بلکه دارای ویژگی های چندگانه است که بسیاری از شکارچیان حرفه ای آن را انتخاب می کنند و همیشه یک تصویر ذهنی روشن از اهداف در زمین را به شما می دهد. این یکی از بهترین محصولات از کمپانی Bounty Hunter است و یک فلزیاب عالی برای ارتقاء سطح کاوش و سرگرمی می باشد .

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro
نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

امکانات

حالت ها

این که آیا شما برای سکه های نادر از جواهرات که در باغ از دست داده اید جستجو می کنید، فلزیاب Land Ranger Pro با ۷ حالت از پیش تعیین شده وارد عمل می شود. برای اینکه جستجو را آسان و سریع کنید به اهداف مورد علاقه خود تمرکز کنید، این محصول به شما امکان می دهد از همه فلزات، ۲ تن، ۳ تن، ۴ تن، مصنوعات، جواهرات یا سکه ها را انتخاب کنید. ‘تن’ در حالت های از پیش تعیین شده یک نمایش از فرکانس اهداف خاص است. همه این حالت ها بخشی از دلایلی است که چرا این آشکارساز فلزی چندین نظر مثبت از مصرف کنندگان دریافت می کند که از آن استفاده کرده اند.

بهبود اصطلاحات تبعیض

پس از اینکه حالت انتخاب شده خود را با توجه به آنچه که شکار می کنید انتخاب کرده اید، این فلزیاب دارای ویژگی تبعیض پویا بهبود یافته است که به شما امکان نادیده گرفتن هر زباله را می دهد. یک گروه هدف با طیف گسترده‌ای از اهداف ممکن مانند آهن‌قراضه, فویل و آهن در میان بسیاری دیگر قرار دارد. با رد کردن این یافته ها، هنگامی که آنها شناسایی می شوند هیچ هشدار دریافت نمی کنند و این باعث می شود تا در زمان شما صرفه جویی شود، زیرا شما بر اهدافی که علاقه مند نیستید تمرکز نمی کنید . همچنین به این معنی است که وقتی آشکارساز به شما هشدار می دهد، احتمالا شما چیز خوبی را پیدا کرده اند.

نمایش هدف شناسایی شده در LCD

این فلزیاب با تکنولوژی مدرن سازگار است که در هنگام جستجو برای اهداف بسیار آسان است. شناسایی هدف در صفحه نمایش LCD به شما یک ایده واضح را نشان می دهد که آشکارساز اخیرا شناسایی کرده است. این دستگاه دارای یک کتابخانه گرافیکی است که به اندازه کافی غنی است تا به شما طیف گسترده ای از اهداف را نشان دهد. آشکارساز در نتیجه می تواند مواردی مانند گلوله را شناسایی کند؛ این اطلاعات پس از آن به یک تصویر بر روی صفحه نمایش ال سی دی تبدیل می شود. شما در موقعیتی بهتر خواهید بود، زیرا قبل از اینکه شما شروع به حفاری کنید، می دانید چه چیزی پیدا کرده اید.

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro
نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

چه چیزی این فلزیاب را به عنوان انتخاب عالی برای کاربران کرده است ؟

استفاده آسان

بسیاری از آشکارسازهای پیشرفته فلزی وجود دارد که حتی برای جوانب مثبت نیز به چالش کشیده می شوند . اکثر افرادی که از این دستگاه استفاده کرده اند اعتراف کرده اند که هر چند این آشکارساز با جدیدترین تکنولوژی ها سازگار است، اما دارای منو کاربری ساده ای می باشد و استفاده از آن به مراتب نسبت به دیگر فلزیاب های هم رده خود آسان می باشد . نشانه های تصویری و صوتی بیشتر استفاده از دستگاه را آسان می کند. شما می توانید شکار خود را شروع کنید. در منو، اطلاعات عمر باتری را برای جلوگیری از لحظات زمانی که باتری بدون دانستن خاموش می شود، دریافت می کنید.

حساسیت

زمانی که از یک فلزیاب با حساسیت پایین استفاده می‌کنید ، شانس شما بسیار کم است که فلزات زیادی را پیدا کنید . آیا شما علاقه مند در درک زنگ های مختلف هستید یا می خواهید فقط زمانی که چیزی بزرگ است هشدار داده شود Bounty Hunter Land Ranger Pro مفید خواهد بود. این به این دلیل است که دستگاه دارای مقیاس تنظیمات حساسیتی ۱ تا ۱۰ است . شما می توانید هر میزان حساسیت را که انتخاب می کنید بسته به آنچه که جستجو می کنید و جایی که جستجو می کنید تنظیم کنید.

نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro
نقدو بررسی فلزیاب Land Ranger Pro

کویل های ضد آب

اگر کاوش شما به ساحل یا مناطق با آب کشیده شد ، این دستگاه همچنان کار خواهد کرد، به خصوص به دلیل اینکه کویل ها ضد آب هستند. کویل های این آشکارساز فلزی در اندازه های ۸ اینچ یا ۱۱ اینچی است که ضد آب هستند تا اطمینان حاصل شود که شما می توانید زیر آب را جستجو کنید. ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب )

سبک وزن

این دستگاه سبک وزن است و به همین دلیل بار دیگر مانند بسیاری از دیگر آشکارسازهای فلزی به حساب نمی آید. از آنجا که ممکن است برای ساعت های طولانی شکار کنید، مهم است که یک آشکارساز داشته باشید که خیلی سنگین نیست و این محصول کامل است. با استفاده از این فلزیاب در ساعت های طولانی بدون خستگی به جستجو بپردازید .

نتیجه گیری

این آشکار ساز فلزی احتمالا ارزان ترین دستگاه فلزیاب در بازار نیست، اما دارای ویژگی های فراوانی است. برچسب قیمت بیشتر بر اساس ویژگی های شما است. شما می توانید از این آشکارساز در زمین و در آب استفاده کنید و شما نباید وقت خود را صرف آشغال کنید زیرا تنظیمات به شما اجازه می دهد تا اهداف مورد نظر را انتخاب کنید. با ویژگی ها و سهولت استفاده، Bounty Hunter Land Ranger Pro یک محصول عالی برای بهترین انتخاب شما است.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب Black Hawk

فلزیاب Black Hawk ساخت کمپانی آلمانی OKM

فلزیاب Black Hawk ساخت آلمان کشور آلمان همواره یکی از پیشرو ترین و معتبر ترین کشور های صنعتی دنیا بوده است. این کشور در زمینه تولید محصولات فلزیابی و گنج یابی نیز سرآمد بوده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های اصل و با کیفیت کاوش گنج و اشیای باستانی است. شرکت OKM یکی […]

فلزیاب Fusion

فلزیاب Fusion ساخت کمپانی OKM آلمان

فلزیاب Fusion ساخت OKM کمپانی okm یک کمپانی با سابقه بیش از ۲۰ ساله آلمانی تولید محصولات فلزیابی و گنج یابی است که در همواره با تولید محصولاتی خاص و حرفه ای توانسته نظر بسیاری از کاوشگران حرفه ای را به خود جلب کند. امروز قصد معرفی فلزیاب Fusion این کمپانی را داریم که در […]

طلایاب Au Gold Finder

طلایاب Au Gold Finder ساخت کمپانی Nokta ترکیه

طلایاب Au Gold Finder محصول ترکیه همانطور که می دانید در عرصه گنج یابی و طلایابی دستگاه های زیادی تولید و به بازارهای جهانی عرضه شده است از این رو رقابت بر سر تولید دستگاه های حرفه ای و خاص در کمپانی های مختلف در عرصه جهانی بسیار تنگاتنگ بوده است. یکی از کمپانی های […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید