فلزیاب آلمانی

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دلیل محبوبیت فلزیاب آلمانی چیست؟

فلزیاب

همه ما علاقمند به پیدا کردن یک شیء قدیمی و ارزشمند هستیم یا حداقل یک بار این فکر را در اندیشه خود آورده ایم، این موضوع برای همه ما در حد یک تفریح و سرگرمی است و کمتر کسی به آن اعتقاد دارد و به آن به عنوان یک کار نگاه می کنند.
کاوش یک سکه یا یک شیء مربوط به هزاران سال پیش برای همه کاری بس هیجان آور و جالب است و با تمام خطراتی که دارد هر ساله هزاران نفر در ایران و دیگر کشورها برای پیدا کردن گنجینه اقدام به حفاری زمین می کنند.
افرادی که به منظور تجسس عتیقه اقدام به حفاری زمین می نماید از دستگاه‌هایی تحت عنوان فلزیاب استفاده می‌کنند.

فلزیابی

کشور آلمان
آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است آلمان از شمال با دریای شمال دانمارک و دریای بالتیک از شرق با لهستان و جمهوری چک از جنوب به اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه لوکزامبورگ بلژیک و هلند مرز دارد مساحت آن ۳۷۵ هزار و ۳۲۱ ممیز ۴۱ کیلومتر مربع با ۸۰ میلیون نفر بر جمعیت ترین کشور اروپا است.کشور آلمان یکی از کشور های پیشرو در صنعت و تولیدات دستگاه های صنعتی پیشرفته میباشد که محصولات تولیدی این کشور به سراسر دنیا صادر میشود تا همگان از تولیدات با کیفیت آلمانی استفاده کنند.

موقعیت جغرافیایی کشور آلمان

فلزیاب آلمانی

کمپانی های آلمانی سال ها در زمینه ساخت و تولید دستگاه های فلزیاب، گنج یاب، طلایاب و … دارای تجربه و سابقه درخشان هستند و در طول این سال‌ها به تولید محصولات بی نظیری دست زده اند. مهندسین و متخصصین شرکت های فلزیاب آلمانی همواره در تلاش هستند که محصولات تولید کنند که دارای پیشرفت تکنولوژی و بهترین کیفیت باشد. فلزیاب های آلمانی از محبوبیت خاصی در بین کاوشگران عرصه فلزیابی برخوردار است و افراد با بهره گیری از محصولات فلزیاب آلمانی به کاوش های حرفه ای پرداخته اند و به موفقیت‌های بسیاری دست یافته اند که موجب گردیده مشتریان از فلزیاب آلمانی نهایت رضایت را داشته باشند.

فلزیاب آلمانی

شرکت های فلزیاب آلمانی در راستای تولید دستگاه هایی قدرتمند در زمینه های تفریحی، امنیتی، صنعتی، تحقیقاتی و … اقدام به فعالیت کردند و حاصل این فعالیت‌ها ساخت محصولاتی است که امروزه مورد استفاده ارگان ها و شرکت های بزرگ است.
با استفاده از محصولات فلزیاب آلمانی می‌توان به کاوش برای یافتن انواع دفینه ها، گنجینه ها، فلزات گرانبها و جواهرات پرداخت و به اهدافی رسید که محصولات کمپانی های دیگر قادر به تشخیص آنها نیستند.
تولیدات با کیفیت کمپانی های فلزیاب آلمانی امروزه به کشور ها و نقاط زیادی از دنیا صادر می‌شود تا حدی که همه می‌توانند از فلزیاب آلمانی بهره ببرند تا به موفقیت برسد.

 

شرکت های تولید کننده فلزیاب آلمانی

شرکت های بسیاری در کشور آلمان در زمینه تولید دستگاه های ردیاب و فلزیاب فعالیت دارند که در اینجا از چندین کمپانی برتر فلزیاب آلمانی نام برده می‌شود که هر یک دارای ویژگی های خاصی می باشد که این امر باعث وجود رقابت در بین آنها گردیده است.

شرکت فلزیاب OKM آلمان

شرکت او کا ام در سال ۲۰۰۲ میلادی با استفاده از متخصصین و مهندسین مجرب شروع به فعالیت نمود و موفق به تولید فلزیاب هایی شد که مورد توجه همه اپراتورها قرار گرفت.

شرکت فلزیاب okm آلمان

فلزیاب های شرکت فلزیاب اوکا ام علاوه بر داشتن تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد در بین فلزیاب ها دارای نرم افزارهای ویژه اسکن سه بعدی زمین به نام ویژوالایزر سه بعدی (Visualizer 3D) هستند که بیش از پیش اجازه آنالیز و بررسی حرفه ای تر داده ها و تصاویر را برای فلزیاب های OKM میدهد. همچنین شناسایی غارها و تونل ها و حفره های زیر زمینی یکی از ویژگی‌های این فلزیاب آلمانی میباشد.

برخی از محصولات فلزیاب آلمانی Okm

لوگو شرکت فلزیاب OKM آلمان
 • فلزیاب Rover C II ( فلزیاب روور سی ۲ )
 • فلزیاب Rover Deluxe ( فلزیاب روور دولوکس )
 • فلزیاب Rover UC ( فلزیاب روور یو سی )
 • فلزیاب Rover C4 ( فلزیاب روور سی ۴ )
 • فلزیاب Fusion ( فلزیاب فیوژن )
 • فلزیاب exp 5000 ( فلزیاب ای ایکس پی ۵۰۰۰ )
 • فلزیاب FUTURE I-160 ( فلزیاب فیوچر ای ۱۶۰ )
 • فلزیاب Gepard GPR ( فلزیاب جیپارد جی پی آر )
 • فلزیاب Evolution NTX ( فلزیاب ایوولوشن ان تی ایکس )
 • طلایاب Bionic X4 ( فلزیاب بیونیک ایکس ۴ )
 • فلزیاب Black Hawk ( فلزیاب بلک هاوک )

 

شرکت فلزیاب LORENZ آلمان

شرکت لورنز با تولید محصولات برتر و پیشرفته همیشه مورد توجه افراد زیادی بوده و اپراتورهای حرفه ای برای کشف اهداف بزرگ و دست نیافتنی از این فلزیاب آلمانی استفاده می‌کند. شرکت لورنز علاوه بر تولید و ساخت فلزیاب های پالسی در زمینه تولید دستگاه های تصویری و سه بعدی نیز فعالیت دارد. تنوع محصولات در این شرکت ها بسیار پایین می باشد که دلیل آن به روز رسانی محصولات اولیه، رفع مشکل و بهبود فلزیاب های پیشین می باشد.

کمپانی فلزیاب LORENZ

فلزیاب آلمانی lorenz جزء فلزیاب های گرانقیمت بوده که دلیل آن محبوبیت این فلزیاب آلمانی در بین طرفداران عرصه فلزیابی می باشد. فلزیاب های این کمپانی جزء فلزیاب های دست ساز بوده بدین معنی که دست ساز بودن فلزیاب عامل اصلی کارایی دستگاه نمی باشد. فلزیاب های مشابه این دستگاه از قیمت بسیار مطلوب برخوردار است که می‌توان همان کارهایی را برای شما به ارمغان آورد.
برای مشاهده فلزیاب های مشابه اینجا را کلیک نمایید.(فلزیاب IKPV ایران)

برخی از محصولات فلزیاب آلمانی Lorenz:

لوگو فلزیاب لورنز
 • فلزیاب Deepmax X3 ( فلزیاب دیپ مکس ایکس ۳ )
 • فلزیاب Deepmax X5 ( فلزیاب دیپ مکس ایکس ۵ )
 • فلزیاب Deepmax X6 ( فلزیاب دیپ مکس ایکس ۶ )
 • فلزیاب DEEPMAX Z1 ( فلزیاب دیپ مکس زد وان )

 

شرکت فلزیاب KTS آلمان

این شرکت با داشتن سابقه دو دهه فعالیت به طراحی و تولید در زمینه ساخت فلزیاب و گنج یاب می‌پردازد.

کمپانی فلزیاب کی تی اس آلمان

تولیدات شرکت فلزیابی کی تی اس آلمان توسط مهندسان در نقاط و شرایط مختلفی تست و امتحان شده‌اند و کارایی دقیق خود را در هر محیطی نشان دادند اند که یکی از ویژگی های بارز این کمپانی فلزیاب آلمانی محسوب میشود.
این شرکت همانند شرکت لورنز علاوه بر تولید فلزیاب های پالسی در طراحی و تولید طلا یاب های تصویری و ۳D دقیق و فوق حرفه‌ای نیز فعالیت دارد.

برخی ازمحصولات فلزیاب آلمانی KTS :

لوگو فلزیاب کی تی اس KTS
 • فلزیاب GPA 3000 XS
 • فلزیاب GOLD SCAN II
 • فلزیاب GPA 1000
 • فلزیاب PULSE AR III
 • طلایاب GOLD ID-XL

 

شرکت فلزیاب EMFAD آلمان

شرکت امفاد آلمان فعالیت خود را در سال ۱۹۹۳ آغاز کرد و از همان شروع فعالیت خود با تولید محصولات فوق العاده ای برند و شرکت خود را به همگان شناساند. این شرکت علاوه بر این که در زمینه تولید محصولات فلزیابی در درجه‌ای از علم و تکنولوژی پیشرفته قرار دارد در زمینه تولید نرم افزارهای فلزیابی نیز فعالیت دارد و موفق به تولید نرم افزارهای آنالیز پیشرفته شده که بر روی سیستم های این محصولات نصب شده است.

logo metal detector emfad

تمامی محصولات این کمپانی تحت عنوان فلزیاب EMFAD UG12 به بازار ارائه گردیده است و مدل های جدید این کمپانی با اضافه نمودن پسوند به نام این فلزیاب آلمانی ارائه میگردد. اخرین محصول این کمپانی آپدیت فلزیاب آمفاد یو جی ۱۲ ، بنام  EMFAD  UG12 DS/WL میباشد.این محصول به همراه یک تبلت ارائه میگردد که میتوان تصاویر اسکن شده از زمین را با استفاده از آن تماشا کرد.

اگر از فلزیاب های آلمانی رضایت دارید میتوانید فلزیاب مورد نظر خود را ار نمایندگی فلزیاب IKPV تهیه نمایید . فلزیاب IKPV ایران دارنده انواع فلزیاب های خارجی تصویری میباشد.اگر نیاز به گنج یاب ارزان قیمت دارید میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.با توجه به اینکه فلزیاب های شرکت lorenz، فلزیاب دست ساز یوده و از قابلیت هایی بسیار زیادی برخوردار میباشد میتوان گفت که فلزیاب های دست ساز هیچ گونه مشکلی نداشته و برخلاف نام دست ساز کاوشگران را هیرت زده مینماید.

پیشنهاد ویژه شرکت IKPV ایران

شما میتوانید از پرداخت مبالغ هنگفت جهت تهیه دستگاه فلزیاب مورد نظر خود جلوگیری نمایید.پیشنهاد ویژه ما دستگاه های  ساخت ایران با امکاناتی ویژه میباشد. شما میتوانید جهت تهیه دستگاه فلزیاب مورد نظر خود و دریافت ۲۴ ساعته آن درب منزل همراه با تست دستگاه در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید یا به صورت حضوری به نمایندگی فلزیاب شیراز مراجعه نمایید.

فلزیاب های شرکت IKPV ایران دارنده جدید ترین تکنولوژی های موجود در ساخت فلزیاب میباشد . شما میتوانید با مراجعه به شرکت Metal Detector IKPV از فلزیاب های ( tgcdhf ) استثنایی این شرکت دیدن نمایید و  ( xghdhf ) مورد نظر خود را بدست آورید.

لوگو فلزیاب IKPV ایران

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با فلزیاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم جانبی فلزیاب ( کویل، لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های فلزیاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

تصویری کردن انواع سیستم های پالسی

اجاره فلزیاب تصویری و  اجاره فلزیاب پالسی

IKPV

METAL DETECTOR 

شاید دوست داشته باشید:

کتراک نحوه باز کردن پلمپ ساروج

کتراک خرد کردن سنگ های بسیار عظیم کار دشواری بوده و نیاز به ابزارآلات بسیار قدرتمند یا موارد منفجره دارد که این خود خطرات بسیار شدیدی را در پی خواهد داشت. جالب است بدانید میتوان از یک ماده ساده بنام کتراک در خرد کردن سنگ، سخره، ساروج، پلمپ و … استفاده کرد که هیچ گونه […]

نمایندگی فلزیاب در ایران

نمایندگی فلزیاب در ایران شرکت های بسیار عظیم فلزیابی نظیر Fisher، Garrett، Cobra، Xp و … سالهاست که در عرصه ساخت و تولید دستگاه های ردیاب و زمین شناسی فعالیت داشته اند و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته اند پیشرفت های بسیاری در این عرصه باستان شناسی و فلزیابی داشته باشند. […]

آیا وجود جی پی اس در فلزیاب حقیقت دارد ؟

جی پی اس در فلزیاب  GPS بعنوان دستگاهی جهت تعیین موقعیت جغرافیایی مورد استفاده قرار میگیرد که برای کار با آن به نیرروی برق نیاز است، نیرروی برق لازم میتواند از باطری های لیتیومی یا باطری ماشین یا … تغذیه گردد. از جی پی اس در برخی از دستگاه های زمین شناسی و ژئوفیزیک مانند […]

۱ دیدگاه

 1. شنیده بودم که فلزیاب های آلمانی توی بازار نظیر ندارند ، اما با خرید یک دستگاه فلزیاب لئوپارد به هدف خودم رسیدم ، عمق زنی فوق العاده دستگاه منو به هدفم رسوند . ممنون از راهنمایی های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

همین حالا تماس بگیرید