راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب

راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , ,

راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب

زیر آب‌های عمیق بسیاری از گنجینه های قدیمی وجود دارد . بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که چه نوع فلز یا گنجی در زیر آب یافت می‌شود ؟ بیشتر تمدن‌های باستانی از آب به عنوان وسیله‌ای برای حمل و نقل استفاده می‌کردند و شانس بدی که داشتند برخی مواقع کشتی آن ها به صخره ها برخورد یا به علت های دیگر از آب‌ها عبور نمی‌کردند و غرق میشدند که بسیاری از سنگ‌های گران بها و فلزات را در آنجا گم می‌کردند .

راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب

بنابراین، چگونه می توانم آثار زیر آب را برداشت کنم؟ داشتن یک آشکارساز فلزی که برای کار در زیر آب سفارشی شده است، یک راه عالی برای اطمینان از این است که چیزی را از دست ندهید. بسته به سطح تجربه شما در تشخیص فلز، شما ممکن است نیاز به یک دستگاه که سفارشی ساخته شده است را با توجه به سطح خاص خود جستجو کنید. شما حتی می توانید یک آشکارساز فلز زیرزمینی را پیدا کنید که سفارشی ساخته شده باشد و ضد آب باشد . این نوع آشکارساز فلزات زیر آب به ویژه برای تشخیص مواد فلزی در محدوده نزدیک زیر دریا طراحی شده است.

راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب
راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب

انواع آشکارسازهای فلزی زیر آب

به طور معمول دو نوع فلزیاب در زیر آب برای هر دو دسته از کاوشگران مبتدی و حرفه ای برای کاوش فلزات ارزشمند وجود دارد :

فلزیاب های پالسی

شن و ماسه، نمک مرطوب و مواد معدنی خاک، آشکارسازهای فلزی القایی پالس را تحت تاثیر قرار نمی دهند. این آشکارسازها به فلزات گرانب ها حساس هستند و با انتقال پالس های الکترونیکی در زمین کار می کنند. آشکارسازهای فلزی پالسی برای استفاده در آب شور و غواصی مناسب هستند. آنها در هنگام عمق بالای آب بسیار موثر هستند. با این حال، این آشکارساز فلزی در زیر آب به صورت دقیق قادر به جدا کردن زباله از اشیاء نیستند و گاهی اوقات گمراه کننده می باشند .

فلزیاب های فرکانس پایین ( VLF )

این آشکارسازهای فلزی زیر آب در فرکانس ۳ تا ۳۰ کیلو هرتز کار می کنند و به اشیاء فلزی مانند جواهرات و سکه ارزشمند بسیار حساس هستند. این آشکارسازها در جداسازی فلزات ناخواسته از سایر فلزات مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، آشکارساز فلز زیر آب اغلب توسط مواد معدنی موجود در این زمینه به دلیل حساسیت بالای آن تحت تاثیر قرار می گیرد. کاربران توصیه می کنند تنظیم کنترل تعادل زمین برای بهبود عملکرد انجام شود.

راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب
راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب

تفاوت بین آشکارسازهای فلز منظم و یک آشکارساز فلزی زیر آب

فرق آشکارساز فلز زیر آب و فلزیاب معمولی شما چیست ؟ خوب , در بعضی جهات , آن‌ها تقریبا مشابه هستند , چون واقعا وظیفه یکسانی را انجام می‌دهند ، اما باز هم چنین نیست . آن‌ها تفاوت‌هایی در ساختار خود دارند و این حقیقت که آن‌ها زیر آب مورد استفاده قرار می‌گیرند , کاملا متفاوت از آن‌ها است .

هنوز فکر می‌کنید که چرا باید یک فلزیاب ضد آب را خریداری کنید ؟ در اینجا چند تفاوت وجود دارد که این دو را جدا می‌کنند :

ضدآب

آشکارسازهای فلز معمولی ضد آب نیستند و می توانند از آسیب های گسترده آب که می توانند گارانتی شما را از بین ببرند رنج می برند. همیشه قبل از آنکه آزمایش آن را در دریا یا سواحل انجام دهید، مطمعن شوید که آشکارساز فلز شما ضد آب است. یک آشکارساز فلزی زیر آب از مواد ضد آب ساخته شده است تا از زنگ زدگی جلوگیری شود. این آشکارسازهای فلزی را می توان به راحتی در آبهای شور استفاده کرد.

صدای فلزیاب

آشکارسازهای فلز منظم از یک صدای بلند استفاده می کنند تا حضور فلز در نزدیکی آن را نشان دهند. آشکارسازهای فلزی زیر آب این ویژگی را ندارند، زیرا صدا در آب متفاوت است. در عوض، این آشکارسازهای دارای یک متر است که سطح محتوای فلز را تشخیص می دهد. برخی از آشکارسازهای پیشرفته زیر آب در حال حاضر شامل هدست ضد آب است که از سر و صدای غیر ضروری از محیط زیست را حذف می کند. این باعث می شود افراد برای شنیدن صدای بلند تولید شده توسط دستگاه در حضور یک شیء فلزی آسان تر شوند.

راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب
راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب

وزن

آشکارسازهای فلزی زیر آب معمولا نسبت به آشکارسازهای معمولی سبک تر هستند. این کار باعث می‌شود که غواصان وقتی به دنبال فلزات با ارزش زیر دریا هستند, این دستگاه را به راحتی تکان دهند. در یک فلزیاب زیر آب سرمایه‌گذاری کنید که سنگین نباشد و یا باعث شود که در زیر آب غرق شوید. در نتیجه, آشکارساز نباید خیلی روشن باشد و یا اینکه شناور شود.

کیفیت

فلزیاب های ضد آب در حالی تولید می‌شوند که استانداردهای کیفیت بالا را حفظ می‌کنند. این به این دلیل است که این فلزیاب ها دارای طراحی پیچیده‌تری هستند تا بتوانند در زیر آب بمانند . مواد مورد استفاده برای ساخت این دستگاه ها در زیر آب باید ضد آب و بادوام باشد . در حالی که ممکن است این مورد نیز برای فلزیاب استاندارد باشد ، افراد می‌توانند گزینه ارزانی را انتخاب کنند .

هزینه

با توجه به مشخصات پیشرفته و مواد با کیفیت بالا، آشکارسازهای فلزی زیر آب در مقایسه با دستگاه های استاندارد گران تر هستند. آشکارسازهای فلزی استاندارد ارزان تر هستند و در محدوده گوناگونی یا قیمت در دسترس هستند. کاربران می توانند با توجه به میزان تخصص خود در یک آشکارساز فلزی سرمایه گذاری کنند، در حالی که آشکارسازهای فلزی زیر آب برای افرادی که قصد تشخیص و غواصی در زیر آب بری اشیاء با ارزش فلزی را دارند مناسب است.

تشخیص فلز را در کجا شروع کنیم ؟

هنگامی که میخواهید یک فلز ارزشمند را کاوش کنید ، باید بهترین نقاط را شناسایی کنید تا شانس بیشتری برای برداشت خود داشته باشید. مناطقی که فعالیت های زیادی دارند یک هدف عالی هستند و بسیار توصیه می شود.

این مناطق شامل مناطق گشت و گذار، اسکله ها، ساحل، سوراخ های غواصی یا قایق ها می باشد. مکان هایی که در آن یک هیئت مدیره غواصی وجود دارد نیز بسیار مناسب برای شناسایی فلزات است زیرا بسیاری از قطعه ها به طور کلی در مناطق اشباع شده که فعالیت های زیادی در آنها وجود دارد، از دست می دهند. از سوی دیگر، مناطقی که افراد کمتری دارند باید اولویت بیشتری کسب کنند.

راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب
راهنمای خرید بهترین فلزیاب ضد آب

کدام نام تجاری فلزیاب برای شما بهتر است ؟

بیشتر مارک های موجود در بازار که دستگاه های تشخیص فلزات را تولید می کنند نیز یک آشکارساز فلزی ضد آب را ارائه می دهند. آنها در نقاط قوت و میزان استفاده در مقایسه با یکدیگر متفاوت هستند و ممکن است در هنگام عملکرد واقعی، ویژگی های تقریبا مشابهی داشته باشند. یکی دیگر از عواملی است که باید به آن توجه کرد که پیشنهادات گارانتی چه چیزی است. ضمانت بیشتر از دو سال ممکن است یک گزینه عالی باشد. توصیه می شود برای یک محصول که دو سال و بالاتر از پوشش گارانتی است، بروید.

در نهایت، آیا شما قبل از استفاده از این محصول یا همان نام تجاری قبل و چه تجربه ای داشتید؟ در صورتی که یک مارک مخصوص آشکارساز فلزی دارید، پس از آن، برای آن بروید. می توانید سعی کنید از آشکارسازهای فلزی که قبلا استفاده کرده اید را کیفیت آنها را ارزیابی کنید. اگر آنها عالی بودند، توصیه ای عالی برای رفتن به یک نام تجاری خواهد بود.

بهترین نوع آشکارساز فلزی برای استفاده در زیر آب چیست؟

در حالی که میخواهید فلزیاب زیر آب خود را بخرید ، بسیار مهم است که بدانید دستگاه برای شما کار می‌کند یا نه. در چه شرایطی قرار است آن را مورد استفاده قرار دهید ؟ شما باید بدانید که در آب‌های شور شکار خواهید کرد یا در آب‌های تازه خواهید رفت .

اگر شما در آب نمک شکار می کنید، سپس باید برای یک فلزیاب پالسی بروید. شما هنوز هم می توانید یک آشکارساز فلز با فرکانس بسیار پایین استفاده کنید اما اطمینان حاصل کنید که آن را در حالت آب نمک قفل کنید.

عمق نیز یک توجه بزرگ است. این کارکرد آشکارساز زیر آب را تحت تاثیر قرار می دهد که باید اطمینان حاصل کنید که آشکارساز خریداری می تواند عمق آب شما را که قصد کاوش در آن را دارید ، مقاومت کند.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیابی یاسوج

فلزیاب یاسوج

فلزیاب یاسوج قبل از صحبت راجع به فلزیاب یاسوج و خرید فلزیاب در این شهر، شما را کمی با این شهر و استان کهکیلویه و بویر احمد آشنا می کنیم، با ما همراه باشید. این استان یکی از مناطق لر نشین کشور ایران است و در جنوب غربی این کشور و در امتداد کوه های […]

دفینه یاب ایرانی

دفینه یاب ایرانی

دفینه یاب ایرانی یکی از قدیمی ترین مبحث مهم در عرصه کاوش گنج و دفینه یابی این موضوع می باشد که در هنگام خرید یک دستگاه فلزیاب باید گنج یاب ایرانی بخریم یا گنج یاب خارجی ؟ با بیان چند نکته به شما خواهیم گفت که دفینه یاب ایرانی دارای قابلیت های بیشتری بوده و […]

خرید فلزیاب با گارانتی

خرید فلزیاب با گارانتی

خرید فلزیاب با گارانتی خرید فلزیاب با گارانتی دارای اهمیت زیادی می باشد. همانطور  که می دانید هر کسی که یک دستگاه فلزیاب حرفه ای و یک گنج یاب با کیفیت می خرد می خواهد به کاوش گنج بپردازد و برای موفقیت در  کاوش حتما باید از فلزیاب اصلی و اورجینال استفاده شود. به دلیل […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید