بهترین فلزیاب ها برای ساحل

بهترین فلزیاب ها برای ساحل

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب ها برای ساحل

در این راهنمای ما نگاهی به بهترین آشکارسازهای فلزی برای ساحل می کنیم. ما مقاومت آب، فرکانس کار، ویژگی ها، و هزینه را برای توصیه های بالا به شما ارزیابی کرده ایم.

انتخاب فلزیاب مناسب برای ساحل

اگر شما به دنبال پیدا کردن فلزی در ساحل هستید، با ما در ادامه همراه باشید : سواحل به دلیل ماهیت باز و بازده بالا محبوب هستند، اما اگر می خواهید ماسه های مرطوب را شناسایی کنید، به یک دستگاه فلزیاب نیاز دارید که می تواند با مواد معدنی زیاد آب شور و شن و ماسه سیاه برخورد کند. قبل از ورود به علم لطفا توجه داشته باشید که اگر شما می خواهید شن و ماسه خشک در ساحل را جستجو کنید، شما به یک آشکارساز فلزی ساحلی خاص نیاز ندارید. این به این دلیل است که ماسه های خشک کانی سازی ندارند و شن و ماسه خیس و شور است.

اما اگر می خواهید در آب نمک و شن و ماسه ی مرطوب، مانند گشت و گذار و خط حوله ی مرطوب، جستجو کنید، یک آشکارساز فلزی استاندارد به شما رانده می شود و شما را در حال چرخش دیوانه و ظاهر شدن بیش از هر دانه شن و ماسه که لمس می کنید. ماسه سیاه حتی اگر خشک باشد ، دستگاه شما را خراب خواهد کرد . به این دلیل است که ماسه سیاه از آهن تشکیل‌یافته و یک سیگنال به فلزیاب شما می‌فرستد .

اگر یک دستگاه فرکانس منفرد دارید , باید آن را بر روی تنظیمات حساسیت پایین قرار دهید تا هر حس شنیداری یا صوتی را ایجاد کنید . فلزیاب های مولتی فرکانس یا پالس ، بهترین دستگاه برای ساحل هستند ؛ به خصوص آب شور و ماسه سیاه .

چند فرکانس

آشکارسازهای چند فرکانس گرانتر هستند زیرا از تکنولوژی برتر استفاده می کنند که می توانند از مواد معدنی عبور کنند و به هدف برسند. اگر فقط بخواهید یک دستگاه را بخرید اما میخواهید آن را در زمین خشک و ساحل استفاده کنید، چند فرکانس را انتخاب کنید، زیرا دامنه تبعیض بیشتری در اختیار شما قرار میگیرد.

پالس القایی

پالس القا یک دستگاه تخصصی است که شکارچیان ساحلی جدی باید آن را نگه دارند . این تکنولوژی عمق زیادی دارد و به کانی‌سازی و شن‌های مرطوب بدون مشکل بالا می‌رود . اگر شما فقط علاقه مند به شکار فلز ساحلی (یا جستجوی طلا ) هستید، از سیستم پالسی استفاده نمایید.

مقاوم در برابر آب ، ضد آب ، یا زیر آب

خب فرقش چیه ؟ … صبر کن ! مقاومت در برابر آب دارای کمترین توان آب است ، باران را حفظ خواهد کرد. بدیهی است، این برای شکار در گشت و گذار یا رودخانه مناسب نیست. با این حال، احتمالا با چمن مرطوب مقابله خواهد کرد. ضد آب یکی از روش‌های مقاوم در برابر آب است . این کار با آب پاشیدن و غوطه‌وری در آب حل نخواهد شد، اما بررسی کنید که چقدر عمق آن اثبات شده است .

بعضی از آشکارسازهای بهتر به عنوان مثال ضد آب به سه فوت میرسند. یک دستگاه ضد آب تقریبا قطعا تنها یک سیم پیچ ضد آب و یا یک جعبه کنترل ضد آب نیست، مگر اینکه به صراحت آن را بگوید. آشکارسازهای زیر آب می توانند به طور کامل در زیر آب قرار بگیرند . Fisher 1280X توصیه شده در ادامه یک مثال خوب است. غواصان و شناگران جدی یکی از اینها را خواهند داشت. برای حفظ امنیت در ساحل یک ماشین کاملا ً شناور و یا یک دستگاه ضد آب را انتخاب کنید .

اهمیت اندازه کویل

بزرگتر بهتر است؟ جواب منفی. این حرکت اقیانوس است که شمارش دارد، و این امر در ساحل بسیار صادق است. بیایید نگاهی به اهمیت اندازه کویل کنیم.

کویل های کوچک

کویل های کوچک تر در تعیین هدف دقیق تر هستند که در ماسه های متحرک مفید است. آنها همچنین در تبعیض بین فلزات بهتر عمل می کنند، بنابراین اگر شما در فصل بهار در ساحل هستید و با قوطی های آلومینیومی و آشغال رو به رو شوید، می توانید دستگاه را با نتایج بهتر از یک کویل بزرگ نادیده بگیرید.

کویل های بزرگ

کویل های بزرگ به وضوح سطح بیشتری را پوشش می دهند و می توانند نفوذ زمین بیشتری به دست بیاورند، اما اگر در آب هستید، جریان ها وزن بیشتری را جذب می کنند و شما را در اطراف می کشند.

لوازم جانبی فلزیاب برای تشخیص در ساحل

در حالی که لوازم جانبی ضروری نیستند، می توانند اطمینان حاصل کنند که کاوش شما را بسیار لذت بخش تر می کند و در ادامه ما را همراهی کنید تا برخی از مهم ترین لوازم جانبی را به شما معرفی کنیم.

بیلچه

به نظر من بیشتر از لوازم جانبی در ساحل ضروری است برای مثال بیلچه بسیار ضروری می باشد زیرا در زمان یافتن هدف باید آن را حفاری کرد .

فلزیاب دستی

برای تشخیص درست جایی که هدف در یک محیط در حال تغییر است ، استفاده می‌شود . فلزیاب شما می‌گوید ” هی – چیزی هست ! بنابر این فلزیاب دستی مکان دقیق را به شما نشان خواهد داد و نمی‌توانید یک گودال ماسه پر شده از آب را حفر کنید .

هدفون

سواحل پر سر و صدا هستند حتی وقتی که خالی هستند . امواج خرد شده و باد می‌تواند دستگاه فلزیاب خود را طوری صدا کند که همه چیز را منسوخ کند . به دلیل شناسایی فل، در برخی از هدفون های ارزان قیمت، ضد آب، بهترین گزینه در ساحل هستند، بنابراین شما می توانید سیگنال های ضعیفی را که دریافت می کنید را بشنوید.

تشخیص فلز در کنار ساحل چگونه است ؟

تشخیص فلز در ساحل سازنده و لذت بخش است. اگر می‌خواهید در گشت و گذار جستجو کنید و یا حتی عمیق‌تر وارد آب شوید ، یک دستگاه فلزیاب مناسب ساحل به شما کمک خواهد کرد که بیرون بروید . شما می‌توانید شن‌های خشک را با فلزیاب استاندارد جستجو کنید اما قول می‌دهم زیاد طول نکشد که شما به چیزهای مرطوب اغوا شوید . در امان باشید و هنگام بازگشت به ساحل هوشیار باشید , خصوصا اگر جزر و مد پیش بیاید .

برخی از بهترین فلزیاب ها برای ساحل

فلزیاب Fisher 1280X

فلزیاب فیشر ۱۲۸۰X یکی از بهترین مدل های فلزی ساحل در اطراف و به طور کامل شناور پایین ۲۵۰ فوت است! این آشکارساز فلز ساحلی یکی از فلزیاب های ناهموار است که می تواند به درون آب بدون هیچ گونه نگرانی قرار گرفته شود. این به ویژه برای غواصان مناسب است، اما برای شن و ماسه مرطوب، خط حوله و رودخانه های آب شیرین نیز مناسب است. Fisher 1280X در دسترس است با یک کویل ۸ اینچی یا ۱۰ اینچی که دارای کویل های باز گرد هستند. این یک سطحی عادلانه را دربر می گیرد بدون اینکه توابع جستجو را تحت تاثیر قرار دهد.

جعبه کنترل به راحتی قابل جابجایی است، بنابراین شما می توانید آن را به قفسه سینه خود برای جستجوی دست آزاد جایگذاری کنید و قطب جستجو نیز قابل تنظیم است. با این دستگاه هیچ مشکلی وجود ندارد. این دستگاه را روشن کنید تا به صورت خودکار متناسب با محیط اطراف تنظیم شود. لازم نیست نگران تنظیمات خوب یا بالانس زمین باشید مگر اینکه بخواهید به صورت دستی آن را انجام دهید.

بهترین فلزیاب ها برای ساحل
بهترین فلزیاب ها برای ساحل

اگر دوست دارید تصمیم خود را بر روی تنظیمات خود انتخاب کنید، می توانید حساسیت، تبعیض و حجم را به راحتی بر روی جعبه کنترل تنظیم کنید. برخی از کاربران توصیه می کنند حساسیت به حدود ۸ و تبعیض VLF کمی کمتر – در حدود ۳ – برای بهترین نتیجه در آب شور است. آب نمک بیشتر از آب شیرین چالش برانگیز است. به طور کلی هر چند، این یکی از بهترین آشکارسازهای فلزی آب شور در بازار است.

Fisher 1280X دارای اندازه ۱۲ x 6 x 21 اینچ و وزن ۵٫۸ کیلوگرم است و همچنین شما نیاز به ۸ باطری AA دارید که در یک جعبه کنترل سخت قرار گرفته اند.

مزایا

 • روشن و رفتن – این ساده است
 • شناور تا ۲۵۰ فوت
 • شهرت خوب برای قابلیت اطمینان
 • تنظیم دستی یا اتوماتیک

معایب

 • سنگین تر از دیگران
 • تعداد زیادی از اضافی وجود ندارد، اما بعضی از آنها ساده هستند

فلزیاب Garrett AT PRO

این فلزیاب دارای (که برای تمام زمین) دارای یک DD جستجو کویل ۸٫۵ و ۱۱ اینچی که به طور کامل ضد آب است. این اندازه بزرگ است که مقدار زیادی از زمین را پوشش می دهد اما هنوز اهداف کوچک را به خود جلب می کند. AT Pro دارای تعادل فوق العاده زمین است که تنظیمات خودکار یا دستی را انتخاب می کنید. این یک شاخص عمیق سکه ای است که به شما می گوید که چطور می توانید حفاری کنید و در فرکانس ۱۵ کیلوهرتز برای یافتن چیزهای کوچک کار می کند.

صدای عالی است که از Garret انتظار دارید. بین صداها رول متناسب را انتخاب کنید و این را با ID-scale هدف ۰-۹۹ ترکیب کنید تا نشان دهید که در زیر سطح بدون حفاری است. همچنین دارای یک آشکارساز آهن بالا برای فیلتر کردن زباله است که می تواند از ۱-۴۰ در متر تنظیم شود. این به شما کمک می کند فویل قلع را نادیده بگیرید اما هنوز آثار را پیدا کنید. زمان بازسازی فوق العاده سریع بدان معنی است که شما در اطراف بی حوصله ایستاده اید در حالی که شخص دیگری طلا را پیدا می کند.

بهترین فلزیاب ها برای ساحل
بهترین فلزیاب ها برای ساحل

دارای فلزیاب دستی

این آشکارساز فلزی همراه با Garrett ProPointer AT است . این فلزیاب دستی ضد آب نارنجی است که به شما محل دقیق هدف را می گوید . این زیر آب ارزشمند است و یا در حال حرکت شنهای جزر و مدی است که اطمینان می دهد هدف شما از بین می رود. Pinpointer دارای سه حالت حساس به صورت دستی تنظیم شده است، یک حالت خاموش واقعی و شما می توانید آن را به ۱۰ فوت به آب برسانید. به علاوه وزن آن فقط ۶٫۵ اونس است. این اشاره گر یک قطعه واقعا مفید از دستگاه است که شما احتمالا به طور جداگانه باید خرید کنید.

Garrett AT Pro دارایاندازه ۲۱٫۳ x 14.4 x 8.7 اینچ و وزن آن تنها ۳٫۰۳ پوند است. شما به ۴ باطری قلمی AA نیاز دارید تا نور آن را روشن کند. دستگاه دارای بارهای ویژگی است. این شاید بهترین آشکارساز فلزی برای ساحل و زمین است.

مزایا

 • ضد آب تا ۱۰ فوت
 • حساسیت بزرگ
 • تمام زمین، بنابراین شما فقط نیاز به یک آشکارساز
 • ۸٫۵ “x 11” DD سیکل جستجو شناور
 • متعادل متعادل زمینی قابل تنظیم است

معایب

 • صفحه نمایش دشوار است در آفتاب روشن دیده شود
 • دارای تنظیمات پیچیده

  فلزیاب Tesoro Sand Shark

این دستگاه کوچکترین اهداف و معاملات با کانی سازی بالا را جستجو می کند. تغییر ماهیت ماسه به این معنی است که اهداف می‌توانند در زیر سطح قرار بگیرند ، بنابراین اگر در آب یا روی خط حوله باشید ، به دستگاهی نیاز دارید که دارای عمق کاوش بالایی باشد، این فلزیاب به خاطر عامل عمق خود مشهور هستند .

  فلزیاب Tesoro Sand Shark چهار حالت کنترل دارد :

دکمه حالت : این دو حالت دارد و اگر از یکی از مدل های تسورو استفاده کردید قبل از اینکه این یکی را انتخاب کنید، ساده است. حالت VCO و Normal (همه فلز) VCO است برای نوسان ساز با ولتاژ کنترل و افزایش در زمین و تن به شما به عنوان یک هدف است. حالت VCO عالی برای تعیین دقیق است. حالت عادی در حجم افزایش می یابد اما تن باقی می ماند.

دستگیره پالس : این ماشین القایی پالس است و دارای سیستم پالسی قابل کنترل است. این بدان معنی است که وقتی شماره گیری می کنید حساسیت افزایش می یابد تا اهداف کوچکتر و عمیق تر را انتخاب کنید.

بهترین فلزیاب ها برای ساحل
بهترین فلزیاب ها برای ساحل

دستگیره آستانه : آستانه هنجار ثابت است که شما با شنیدن میتوانید تشخیص دهید. این لحن از لحاظ هدف نگران کننده است. این دستگیره به شما اجازه می دهد آستانه پس زمینه را تنظیم کنید.

دستگیره حجم : تمام دستگیره ها به سادگی بر روی جعبه بزرگ نمایش داده می شوند و توسط یک ریزپردازنده سریع کنترل می شوند.

این فلزیاب دارای کویل قابل تعویض است و ضد آب تا ۲۰۰ فوت است. این اندازه گیری ۲۱٫۱ x 11.5 x 4.7 اینچ و وزن کمتر از ۴٫۵ پوند است. شما به ۸ باطری AA نیاز دارید تا به او قدرت ببخشد. این یک کیت بزرگ و یکی از ساده ترین استفاده است.

مزایا

 • ضد آب تا ۲۰۰ فوت
 • عمق و حساسیت بزرگ
 • خیلی ساده با کمی تمرین
 • القاء پالس
 • دو حالت عملی متمایز

معایب

 • باتری بسیار زیادی دارد
 • این به تفسیر صداها متکی است

فلزیاب Garrett ACE 300

این فلزیاب اغلب به عنوان ماشین مبتدی شناخته می شود این دستگاه دارای یک سیم پیچ جستجو ضد آب بیش از حد نیاز است.می باشد . کوئل جستجو ACE 300 اندازه گیری ۷x 10inches است که بزرگتر از برخی از آشکارسازهای فلز ساحلی است، اما هنوز هم به عمق خوبی می رسد. این آشکارساز با فرکانس ۸ کیلو هرتز برای حساسیت بهتر به اهداف کم و متوسط ​​هدایت می شود. ۸ کیلوهرتز به این معنی است که شما تقریبا همه چیز را انتخاب می کنید، اما با تکان دادن سوئیچ، می توانید یک حالت جستجوی مناسب را انتخاب کنید.

بهترین فلزیاب ها برای ساحل
بهترین فلزیاب ها برای ساحل

وقتی که از یک حالت جستجو استفاده می کنید، اهداف دیگر در نمایشگر دیجیتال نشان داده می شوند، اما صدای آن به شما هشدار نمی دهد. این به شما کمک می کند بر آنچه که واقعا می خواهید بدون ضعف یک طلا در طول مسیر بیابید تمرکز کنید. صوتی شامل سه شناسه صدایی است که صداهای کم، متوسط ​​و بلند را در بر میگیرد، بنابراین شما می دانید آنچه را که بیرون کشیدید کشف کرده اید. ACE Garrett 300 وزن ۲٫۸lbs و اندازه گیری ۲۲x11x6 اینچ. شما به ۴ باطری قلمی AA نیاز دارید تا به برق وصل شوید.

مزایا

 • آسان برای استفاده
 • تابع جستجو ساده
 • شاخص عمق
 • کویل جستجو ضد آب
 • ارزش زیادی برای پول

معایب

 • بدون کنترل صدا
 • شاید برای اپراتور های با تجربه بسیار ساده باشد
 • آب شیرین بهتر از آب شور است

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با فلزیاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم جانبی فلزیاب ( کویل، لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های فلزیاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

اجاره فلزیاب ، تعمیر فلزیاب

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب آنتنی

فلزیاب آنتنی

فلزیاب آنتنی امروز با معرفی یکی از فلزیاب های آنتنی با کیفیت در خدمت شما هستیم، فلزیابی که قصد داریم به شما معرفی کنیم نسخه ارتقا یافته و بهبود یافته نسل پیشین خود یعنی zicco x1 است که با نام zicco x2 به بازار داخلی و خارجی معرفی گردید. این دستگاه فلزیاب و گنج یاب […]

فلزیاب حرفه ای عمق زن

فلزیاب حرفه ای عمق زن

فلزیاب حرفه ای عمق زن تمامی کاوشگران برای رسیدن به عمق های بالا و یافتن عتیقه در دل زمین اقدام به خرید گنج یاب حرفه ای و دستگاه های گنج یاب پیشرفته و انواع فلزیاب ها می کنند. برخی دیگر تمایل به استفاده و خرید فلزیاب و گنج یاب خارجی دارند. اما کسانی موفق هستند […]

قیمت فلزیاب

قیمت فلزیاب حرفه ای و با کیفیت AUR 370 PLUS

قیمت فلزیاب قیمت فلزیاب های حرفه ای بسیار بالاتر و بیشتر از سایر دستگاه های گنج یاب و طلایاب معمول می باشند، دلیل این تفاوت قیمت نیز افزایش کاربرد ها و قابلیت های این دستگاه ها هستند. به همین دلیل یافتن و پیدا کردن یک دستگاه فلزیاب حرفه ای با قیمت مناسب و ارزان دشوار […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید