بهترین فلزیاب های مبتدی

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب های مبتدی

شکار گنج برای همه سنین هیجان انگیز است: بچه ها، نوجوانان و بزرگسالان به طور یکسان! گنجینه قابل بازیابی در محله خود یا در نزدیکی آن وجود دارد. شما واقعا نیازی به رفتن ندارید حتی در شهر، شما می توانید پول پنهان، بطری های ضد عفونی، سکه ها و جواهرات از دست داده، آثار تاریخی و دیگر فلز های ارزشمند را پیدا کنید. با استفاده از یک آشکارساز فلز برای پیدا کردن و حفاری این موارد تبدیل شدن به یک سرگرمی محبوب است و برای مبتدیان برای شروع آسان است. با استفاده از یک آشکارساز فلزی مقرون به صرفه و یک حس طبیعی از کنجکاوی، شما آماده دریافت شکار گنج خود خواهید بود.

چرا مردم تشخیص فلزات را دوست دارند؟

شکار گنج یک راه‌حل امیدبخش برای هر روز است . پیدا کردن سکه ها، مصنوعات ارزشمند و طلا و جواهر هر دو سود آور و پرماجرا هستند. این خانواده ها را به همراه یک سرگرمی به ارمغان می آورد که همه آنها لذت خواهند برد، در حالی که درس های مهم در مورد تاریخ و علم را آموزش می دهند. بسیاری از مبتدیان از شکار سکه با استفاده از آشکارساز فلزیشان لذت می برند. این فقط سرگرم کننده و آسان نیست، اما می تواند سود سهام را پرداخت کند. پیدا کردن فقط یک قطعه طلا یا هر سکه نادر می تواند به راحتی برای هزینه ای از آشکارساز فلز پرداخت.

بهترین فلزیاب های مبتدی

فلزیاب های برای مبتدیان امروزه معمولاً می‌توانند همه اشیای فلزی را پیدا کنند . این شامل طلا , نقره , آهن , نیکل , مس , برنج , قلع , سرب و برنز می‌شود . آشکارسازهای فلزی با یک نمایش شناسایی هدف , آیتم‌های مشترک مانند آهن , فویل , سودا می‌توانند سکه‌های پنج سنتی , سنت‌ها و محلات را تشخیص دهند . برخی آشکارسازها همچنین یک شماره شناسایی هدف را برای شناسایی دقیق آنچه که قرار دارید , فراهم می‌کنند .

پارک‌ها مکان‌های بزرگی برای شروع جستجو هستند . آن‌ها به راحتی در دسترس هستند , مهم نیست کجا زندگی می‌کنید و بدون شک میزبان بسیاری از فعالیت‌ها در طول زمان است که در آن گنج گم یا پنهان شده‌است . مکان‌های موفق برای جستجو , مناطقی هستند که جمعیت زیادی را در آنجا رفت و آمد داشته اند , مانند زمین‌های باز , مناطق پیک‌نیک , مسیرهای پیاده‌روی , استخرها , دریاچه‌ها و نهرها . ( مکان ها برای کاوش فلزات )

بهترین فلزیاب های مبتدی

بهترین فلزیاب ها برای مبتدی ها چیست؟

همه آشکارسازها مبتدی مشابه نیستند . مدل‌های ارزان که در فروشگاه‌های اسباب‌بازی موجود هستند و خرده فروشان بزرگ معمولا قدیمی هستند , مدل‌های قدیمی یا واحدهای کیفیت اسباب‌بازی وارداتی ارزان قیمت هستند . خوشبختانه , یک فلزیاب با کیفیت حرفه‌ای برای مبتدیان به راحتی در اغلب بودجه‌ها شرکت می‌کند . شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از آشکارسازهای سطح ورودی پیدا کنید که روشن و خاموش می‌شوند . اساسا , آن‌ها فقط به اندازه مدل‌های گران‌قیمت‌تر هستند , اما به اندازه مدل‌های پیشرفته نیستند . بهتر است مدلی را انتخاب کنیم که توسط یک سازنده بزرگ ساخته شده‌است که برای سال‌ها محصولات با کیفیت را برای جویندگان گنج فراهم کرده‌است . آن‌ها برای خدمت به آینده خواهند بود .

اگر می خواهید کمی بیشتر سرمایه گذاری کنید، چندین مدل با کیفیت بالا با ویژگی های لوکس مانند صفحه نمایش شناسایی هدف LCD، شاخص عمق بصری و تبعیض صوتی چند تن وجود دارد. این مدل ها قدیمی ترین و عمیق ترین اهداف را تعیین می کنند. در حقیقت، بسیاری در واقع می توانند زیر آب زندگی کنند.

بهترین فلزیاب های مبتدی

هنگام جستجو برای آثار، یک آشکارساز فلزی با فرکانس پایین تر، آثار قدیمی تر را بهتر از یک آشکارساز با یک آیکون بالاتر قرار می دهد. این به این دلیل است که آهن، برنج و فولاد هدایت کمتری دارند؛ بنابراین، یک مدل فرکانس پایین تر این موارد را بهتر می یابد. از میان آثار محبوب در جستجو در ایالات متحده، شامل قطعات جنگ داخلی می باشد که شامل بیکل های استعماری، دکمه ها، شمشیرها و توپ های تفنگ و همچنین هدایای آرم، جواهرات و مدال ها می باشد.

سطح ورودی

 • Bounty Hunter Platinum
 • Bounty Hunter Titanium
 • Fisher F4
 • Garrett Ace 300
 • Garrett Ace 400
 • Tesoro Silver uMax

سطح متوسط

 • Bounty Hunter Platinum Pro
 • Fisher F5
 • Garrett AT Pro
 • Makro Kruzer
 • Fisher F70
 • Whites MX Sport
 • Whites MX-7

سطح پیشرفته

 • Detech Chaser
 • Garrett AT Max
 • Makro Multi Kruzer
 • Nokta Anfibio Multi
 • Nokta Impact Pro
 • XP Deus

تشخیص برای کودکان و نوجوانان: برای سرگرمی از آن!

برای بچه ها، هیچ هیجانی بیشتر از پیدا کردن گنج گمشده وجود دارد! آشکارسازهای فلزی برای کودکان طراحی شده اند، بسیاری از آنها به نوبه خود روشن و خاموش هستند، سبک و ساده برای کارکردن. آشکارسازهای کیفیت برای کودکان هنوز هم ویژگی های حرفه ای را ارائه می دهند، حتی بدون کنترل پیچیده. در میان بهترین ویژگی هایی که در یک آشکارساز بچه ها جستجو می شود، عبارتند از شناسایی هدف، صفحه نمایش ال سی دی، آسان برای خواندن، شاخص عمق بصری و یک کویل جستجو ضد آب. اطمینان حاصل کنید که مقاله ما را در انتخاب بهترین آشکارسازهای فلزی کودکان مطالعه کنید.

نوجوانان: راهی بهتر برای کسب درآمد

بیایید با آن مواجه شویم – – بچه‌های بزرگ‌تر سخت هستند و به راحتی کسل می‌شوند . تشخیص فلز راه‌حل کامل است ; نیازمند مهارت‌های حل مساله است و یک پاداش نقدی بالقوه ارائه می‌دهد ! این ایده چیست ? سکه‌های بیشتری در خاک مدفون شده‌اند , پس بگذارید شکار شروع شود ! شما می‌توانید آشکارسازهای ارزان , میانه و بالا را برای کودکان کمی بزرگ‌تر پیدا کنید . اگرچه این آشکارسازها برای بزرگسالان مناسب هستند , اما طراحی آن‌ها آسان است . حتما ً مقاله ما را درباره انتخاب بهترین فلزیاب بخوانید .

بهترین فلزیاب های مبتدی

والدین: زمان کافی – به تنهایی یا با خانواده

تشخیص فلز راهی خوب برای تازه کردن و روشن کردن ذهن شماست . تنها می‌توانید از زمان تنها لذت ببرید در حالی که پیدا کردن و یا درگیر کردن در یک جستجوی گنج تفریح خانوادگی هستید . زمانی که برای یابنده فلز مبتدی خرید می‌کنید باید آسایش ، قیمت و نوع زمین که در آن جستجو می‌کنید را مد نظر قرار دهید . پنج ویژگی مشترک در اکثر فلزیاب ها وجود دارد . تبعیض توانایی آشکار ساز شما برای نادیده گرفتن اشیا خاص است . حساسیت به شما این امکان را می‌دهد که عمق جستجو را تنظیم کنید . تراز زمین به شما این امکان را می‌دهد که سیگنال‌ها را از مواد معدنی موجود در خاک ، مثل آهن ، نادیده بگیرید . تابع شناسایی هدف عمق و اندازه هدف شما را مشخص می‌کند . کنترل حجم یک تابع مهم است .

بازنشستگان: سرگرمی جدید، هیجان انگیز

تشخیص فلز چیزهایی را ارائه می‌دهد که ذهن شما برای فعال ماندن و هشدار دادن به آن نیاز دارد . نه برای اشاره به این که ورزش خوبی است ! چه چیزی می‌تواند بیشتر از انجام یک پروژه بازیابی گنج موفق باشد که در آن پاداش اشیا ارزشمند پنهان را به دست آورید ؟ شما می‌توانید به راحتی پارک‌های محلی و سواحل را برای موارد جالبی جستجو کنید . و با کمی شانس و تجربه ، شما اغلب می‌توانید گنجینه‌های بسیار ارزشمند ، مانند سکه و عتیقه‌جات را از گذشته پیدا کنید . اگر کمی وقت صرف تحقیق درباره ناحیه خود کنید ممکن است از اشیای قیمتی پنهان و انبارهای جواهر که ممکن است در آن نزدیکی منتظر باشند ، شگفت‌زده شوید . در ادامه مقاله ما در مورد بهترین فلزیاب ها برای سالمندان مطالعه فرمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با فلزیاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم جانبی فلزیاب ( کویل، لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های فلزیاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

شاید دوست داشته باشید:

کتراک نحوه باز کردن پلمپ ساروج

کتراک خرد کردن سنگ های بسیار عظیم کار دشواری بوده و نیاز به ابزارآلات بسیار قدرتمند یا موارد منفجره دارد که این خود خطرات بسیار شدیدی را در پی خواهد داشت. جالب است بدانید میتوان از یک ماده ساده بنام کتراک در خرد کردن سنگ، سخره، ساروج، پلمپ و … استفاده کرد که هیچ گونه […]

نمایندگی فلزیاب در ایران

نمایندگی فلزیاب در ایران شرکت های بسیار عظیم فلزیابی نظیر Fisher، Garrett، Cobra، Xp و … سالهاست که در عرصه ساخت و تولید دستگاه های ردیاب و زمین شناسی فعالیت داشته اند و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته اند پیشرفت های بسیاری در این عرصه باستان شناسی و فلزیابی داشته باشند. […]

آیا وجود جی پی اس در فلزیاب حقیقت دارد ؟

جی پی اس در فلزیاب  GPS بعنوان دستگاهی جهت تعیین موقعیت جغرافیایی مورد استفاده قرار میگیرد که برای کار با آن به نیرروی برق نیاز است، نیرروی برق لازم میتواند از باطری های لیتیومی یا باطری ماشین یا … تغذیه گردد. از جی پی اس در برخی از دستگاه های زمین شناسی و ژئوفیزیک مانند […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =

همین حالا تماس بگیرید