بهترین فلزیاب های ضد آب

بهترین فلزیاب های ضد آب

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب های ضد آب

در این راهنما ما به بهترین فلزیاب های زیر آب را  بررسی می کنیم . ما مقاومت در برابر آب , عملکرد در آب شور , القای پالس و فرکانس کاری را با توصیه‌های بالا مقایسه کردیم .

توصیه‌هایی برای انتخاب فلزیاب مناسب زیر آب

شکار برای گنج در زیر آب هیجان‌انگیز است . وقتی سواحل و دریاچه‌ها پر از فلزات هستند که در حال حرکت در آب هستند تا پس از تابستان تمیز شوند ، گردشگران تابستانی یک گزینه جذاب و اغلب سودآور هستند .

اما صبر کنید … آشکارساز فلز شما چیست ؟ برای پیدا کردن گنجینه‌های زیر آب , دستگاه شما باید ضد آب باشد و اگر به سمت اقیانوس بروید , باید قادر به رسیدگی به شرایط آب شور بسیار معدنی باشد . اگر می‌خواهید بستر دریا را برای سکه‌های طلا , جواهرات و کشتی‌های غرق‌شده اسکن کنید , شما به یک فلزیاب حرفه‌ای نیاز دارید .

بررسی سیستم پالسی و فرکانس بسیار پایین ( VLF )

دو نوع فلزیاب وجود دارد که با شرایط شور در زیر آب هماهنگ هستند :

 • القاء پالس (PI)
 • فرکانس بسیار پایین (VLF)

در این بین تفاوت هایی وجود دارد :

پالس ( PI ) با شلیک پیاپی پالس‌های الکترونیکی به زمین کار می‌کند و اگر به چیزی فلز برخورد کند ، سیگنال را دریافت می‌کند . این سیستم برای آب شور هم بهتر هستند چون می‌توانند با کانی‌سازی بالایی سر و کار داشته باشند، اما نمی‌توانند به خوبی ماشین‌های VLF را تمیز کنند . این به این معنی است که شما همه چیز از جمله آهن و زباله را انتخاب خواهید کرد مگر این که یک دستگاه گران قیمت از دسته فلزیاب های با حساسیت بالا بخرید . دستگاه های ارزان و مبتدی ، دارای فرکانس پایین هستند و فن‌آوری آن‌ها به این معنی است که شما توانایی بهتری برای ایجاد تمایز دارید .

سیستم های VLF برای اطمینان بیشتر هستند . آن‌ها می‌توانند در زمین ، آب شور و آب شیرین با تبعیض خوب در زمین مورد استفاده قرار گیرند . آن‌ها اغلب سبک‌تر از ماشین‌های پالس هستند . یک دستگاه القایی پالسی , اشیا کوچک‌تر را نادیده می گیرد و برای نادیده گرفتن کانی‌های زمین برنامه‌ریزی می‌شوند. هیچ تنظیماتی وجود ندارد ،فقط گرفتن و رفتن . اگر می‌خواهید در ابتدا زیر آب را در شرایط شور کاوش کنید ، یک فلزیاب PI را توصیه می‌کنم . اگر آب شیرین دارید پس می‌خواهید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید .

آیا فلزیاب شما ضد آب است ؟

قبل از اینکه یک فلزیاب را بخرید ، چک کنید زیرا برخی دستگاه ها یک لوپ ضد آب دارند اما جعبه کنترل ضد آب نیست . رها کردن آن در آب و یا گیر افتادن توسط یک موج سرکش می‌تواند دستگاه مقاوم شما را در چند ثانیه از بین ببرد . اگر میخواهید دستگاهی را انتخاب کنید یک فلزیاب کاملا ضد آب را انتخاب کنید.

هنگام رفتن با فلزیاب در زیر آب

غواصان ناحیه در تمام طول سال فعالیت دارند، اما اگر قصد دارید تا با استفاده از فلزیاب زیر آب را در گشت و گذار کنید، بهترین زمان برای پیدا کردن چیزی هیجان انگیز در تابستان است. این زمانی است که گردشگران و مسافران ساحل وارد آب می شوند و جواهرات خود را از دست می دهند. آب های تابستان نیز گرمتر از زمستان هستند، بنابراین شما می توانید مدت زمان بیشتری را شکار کنید.

البته ، شما می‌توانید در زمستان تشخیص دهید ، اما احتمالا به یک لباس شنا و یک چشم خیلی نزدیک به هوا نیاز دارید و در شرایط طوفانی عملکردی را انجام ندهید. ساعت‌های آفتابی بهترین زمان برای تشخیص فلز زیر آب هستند ، زیرا شما می‌توانید ببینید چه کار می‌کنید و به طور کلی امن‌تر است .

اطلاع از وضعیت فعلی آب

اگر به آب میروید مطمئن شوید که دقیقا چه زمانی و در چه جایی جزر و مد در حال حرکت است . درک جزر و مد یک شرط ضروری است اگر شما وقت خود را در ساحل صرف کنید بسیاری از مردم زمانی دچار مشکلاتی شده‌اند که جزر و مد آن‌ها را فرا گرفته‌است ، لطفا مراقب باشید .

دانستن جزر و مد باعث منفعت دیگری نیز می‌شود ، شما می‌توانید به سرعت اهداف خود را پیدا کنید . این به این دلیل است که ماسه در جهت جزر و مد حرکت می‌کند و این به شما فرصت دیدن بیشتر کف دریا را می‌دهد . مبارزه با جزر و مد خسته‌کننده است و شما اهداف را از دست خواهید داد ، با جریان بروید .

لوازم جانبی فلزیاب در زیر آب

تجهیزات جانبی ضروری نیستند ، اما قطعا تجربه خوشایندی را ایجاد می‌کنند . در اینجا چند پیشنهاد برای قرار دادن در لیست کاوش خود وجود دارد :

هدفون ضد آب

امواج پر سر و صدا هستند و باد می‌تواند سیگنال‌های ضعیف هدف را از بین ببرد . اگر در پایین سطح هستید ، هدفون ضد آب ضروری می باشد .

بیلچه فولادی بلند

این کمک به شما کمک می‌کند تا کف اقیانوس را حفر کنید و سریع‌تر از آن که با دست‌های خودتان کلنجار بروید ، سریع‌تر حرکت کنید . اگر تو در حال راه رفتن روی موج هستی ، می‌تونی در حالی که یه هدف رو پیدا می‌کنی ، سرپا بمونی .

Chest harness

برخی از این آشکارسازهای فلز زیر آب سنگین هستند. شما ممکن است فکر نکنید که ۵ پوند خیلی زیاد است، اما بعد از اینکه شما چند ساعت به سمت آنها چرخیدید، آنها مانند یک کوه احساس می کنید. اقدام موج رو به سوی آشکار ساز برمی دارد و آن را به اطراف می‌کشد . مهار کردن سینه ، وزن را از دست شما می‌گیرد و باعث می‌شود که اکتشاف آب امن‌تر کند چون شما می‌توانید خودتان را ثابت نگه دارید و تعادل خود را حفظ کنید .

کیسه توری

کیسه توری در صورتی مهم است که غواصی کنید و چیزی پیدا کنید. شما به چیزی نیاز دارید یافته های خود را در آن قرار دهید!

برخی از بهترین فلزیاب های ضد آب :

فلزیاب Fisher CZ21-8

با در نظر گرفتن ویژگی های این فلزیاب ، میتوان با جرعت گفت یکی از بهترین دستگاه ها در این زمینه است. این یک فلزیاب با عمق بالا است که حدود ۲۵۰ فوت عمق دارد . اگر شما غواصی کنید ، این دستگاه برای شکار کوچک‌ترین اهداف در آب‌ شور انتخاب خوبی است . جعبه کنترل آسان برای استفاده است. این دارای کنترل حجمی است که می تواند برای افزایش صدا در سیگنال های ضعیف از اهداف بالقوه عمیق استفاده شود.

این مدل فیشر دارای یک حالت تبعیض‌آمیز با هفت تنظیمات برای فیلتر کردن انتخاب‌های فلزی شماست ، با این حال بسیاری از کاربران تمایل دارند که حالت خودکار را انتخاب کنند که آن را تبدیل به یک حالت تمام فلز با نفوذ عمیق‌تر و بدون هیچ تبعیضی می‌کند . همچنین دارای حساسیت قابل تنظیم است . حساسیت بیشتر، سیگنال های بیشتری را دریافت می کنید و تعادل زمین را تنظیم می کنید.

بهترین فلزیاب های ضد آب
بهترین فلزیاب های ضد آب

با هدفون ضد آب ، سه صدا وجود دارد که بوق می‌زنند ، صدای کم برای آهن ، صدای متوسط برای فویل و طلایی کوچک و صدای بلند برای سکه‌ها و جواهرات می باشد. فلزیاب Fisher CZ21-8 برابر با ۱۲x 6 x21 اینچ و وزن ۵ کیلوگرم است . مثل بیشتر ماشین‌های PI ، سنگین‌تر از یک ردیاب VLF است ، اما عمق دریا بیشتر می‌شود و تمام مواد معدنی را برای شما نادیده می‌گیرد .

مزایا :

 • آسان برای استفاده
 • شناور تا ۲۵۰ فوت
 • پالس القایی
 • تعادل زمین قابل تنظیم

معایب :

 • بسیار سنگین است
 • به دلیل ضعف دیکتاتوری، تبعیض زیاد در سرزمین خیلی زیاد نیست

فلزیاب Tesoro Sand Shark

این فلزیاب یک دستگاه پیشرفته برای پول و با این حال دارای رابط کاربری ساده ای است ! این یک ماشین القایی نبض است تا بتوانید آن را بردارید و بدون اینکه وقت تلف کنید کاوش را شروع کنید . فلزیاب Tesoro Sand Shark یک متر ارتفاع دارد که آن را به بهترین فلزیاب ضد آب تبدیل می‌کند . برای غواصان عالی است . کمی قبل اشاره شد این دستگاه ساده است اما می بینید که دارای دو حالت کنترل است . مد نوسانگر و نرمال ( که تمامی فلزات را می تواند جستجو کند)

حالت VCO

VCO برای نوسان کنترل‌شده ولتاژ است . با نزدیک شدن به اهداف ، این حالت در گام و صدا افزایش می‌یابد . حالت VCO برای اشاره به هدف در انتقال شن‌های جذر و مد بسیار عالی است . حالت عادی ” همه فلز ” به هنگام نزدیک شدن به هدف افزایش می‌یابد اما آهنگ همچنان باقی می‌ماند . که انتخاب به ترجیح شما بستگی دارد . با چرخاندن یک دستگیره ساده (برای حرکات دست بسیار کم در زیر آب)، پهنای القاء پالس را کنترل کنید.

بهترین فلزیاب های ضد آب
بهترین فلزیاب های ضد آب

این دستگاه را برای حساسیت بیشتر تغییر دهید ، شاید یک هدف پیدا کرده‌اید و می‌خواهید ببینید که آیا چیزی بیشتر در زیر آن وجود دارد یا نه ، یا اگر قطعات کوچکی در اطراف آن پراکنده هستند . همه کنترل ها به سادگی بر روی جعبه بزرگ قابل استفاده نمایش داده می شوند و دارای یک میکروپروسسور فوق العاده سریع است که به خوبی در زیر امواج است زیرا شما نمی خواهید از آن برای نصب مجدد در آن استفاده کنید. این مقدار زیادی کیت و یکی از ساده‌ترین دستگاه ها در شرایط آب شور است . این ارزان‌ترین ماشین pi است و به شدت توصیه می‌شود .

روی هم رفته ، دستگاه تشخیص پالس بسیار عالی است که برای استفاده از مشتاقان در زیر آب آسان است . اگر به دنبال یک فلزیاب فوق العاده ساحلی هستید ، این دستگاه را انتخاب کنید.

مزایا

 • عمق و حساسیت بزرگ
 • ضد آب تا ۲۰۰ فوت
 • قیمت عالی
 • القاء پالس

معایب

 • برای تبعیض در زمین مناسب نیست

فلزیاب Garrett AT PRO

اگر یک دستگاه می‌خواهید که زمین و دریا را جستجو کند بهترین انتخاب است . فلزیاب Garrett AT PRO ( برای همه زمین است ) یک کویل جست و جوی بزرگ دارد و دستگاه به طور کامل تا ده پا ضد آب است . این یک اندازه بزرگ است که محل های بسیار زیادی را پوشش می‌دهد اما هنوز هم اهداف کوچک را جذب می‌کند . در دستگاه vlf حالت تعادل خودکار یا دستی فوق‌العاده‌ای دارد که در vlf مورد نیاز است که می‌تواند با آب شور و معدنی زیاد برخورد کند .

بهترین فلزیاب های ضد آب
بهترین فلزیاب های ضد آب

با یک فرکانس ۱۵ کیلوهرتز کار می‌کند تا مواد کوچک را با شناسه هدف ۰ – ۹۹ پیدا کند تا نشان دهد که چه چیزی زیر آن است . سپس نشانگر عمق سکه مداوم به شما می‌گوید که چقدر می‌توانید حفاری کنید . این دستگاه داری وزن فقط ۳.۰۳ پوند است. برای روشن کردن او به ۴ باتری (AA) نیاز خواهید داشت. این فلزیاب دارای چندین ویژگی است . این یکی از بهترین روش‌های تشخیص زمین و آب است .

مزایا

 • کویل جستجو بزرگ
 • ضد آب تا ده پا
 • تمام زمین، بنابراین شما فقط نیاز به یک آشکارساز نیاز دارید

معایب

 • بهتر است برای متفکران فلز با تجربه

فلزیاب Garrett ATX Deep seeker

این دستگاه دارای یک لوپ جستجوی ۱۰ اینچی بزرگ است که یافته‌های کوچکی را بدون کند کردن شما جمع‌آوری می‌کند . صفحه بزرگ LED بدون هیچ گونه خطا پایه است . شاخص‌ها به سادگی نشان‌دهنده قدرت سیگنال هدف شما و تنظیمات فعلی شما هستند . شما می‌توانید تبعیض ATX را طوری تنظیم کنید که انواع مختلفی از فلز روی همه زمین را هدف قرار دهد و شما می‌توانید با چهار تنظیمات به همان اندازه که می‌خواهید آن را درست انجام دهید ، کاوش کنید .

بهترین فلزیاب های ضد آب
بهترین فلزیاب های ضد آب

این یک ویژگی کنترل سریع آهن و یک عملکرد خودکار دارد که تداخل را به حداقل می‌رساند ، و اگر بخواهید می‌توانید کنترل حجم را تنظیم کنید ، به طوری که سیگنال‌های بزرگ ، علامت‌های کوچکی را که ممکن است چیزی مدفون در عمق را نشان دهند ، خاموش نمی‌کنند . ATX قابل تنظیم از ۲۰ اینچ تا ۶۸ اینچ و وزن آن ۵ کیلوگرم است. شما به ۸ باطری قابل شارژ AA نیاز دارید تا آن را روشن کنید.

مزایا

 • به نظر عالی
 • تنظیمات حساسیت فوق العاده
 • تشخیص همزمان بر روی اهداف متعدد فراهم می کند
 • ضد آب تا ۱۰ فوت

معایب

 • دارای قیمت بالا
 • دارای وزن سنگین

فلزیاب Fisher Pulse 8X

Fisher Pulse 8 X هزینه‌بر است ، اما اگر می‌خواهید کالاهایی را پیدا کنید که به شما بهترین شانس را می‌دهد . از آن توسط ارتش , غواصان تجاری و نیروی انتظامی استفاده می‌شود .
این دستگاه مناسب در شناسایی زمین و در آب شور می‌باشد . تشخیص پالس با آب شور بسیار زیاد یا ماسه‌های سیاه تحت‌تاثیر قرار نمی‌گیرد ، اما هنوز حساسیت زیادی به فلزات دارد . حساسیت به کم ، متوسط و یا بالا را تعویض کنید تا فلزات مورد نظر خود را مشخص کنید و استفاده از آن بسیار ساده است .

بهترین فلزیاب های ضد آب
بهترین فلزیاب های ضد آب

تصویری بزرگ نشانه و صدای را نیز نشان می‌دهد ، پس فراموش نخواهید کرد که چه چیزی در زیر خاک ، ماسه ، امواج و یا صخره‌ها پنهان شده‌است . پیشرفت اخیر در فن‌آوری به این معنی است که ردیاب‌های فلزی زیر آب می‌توانند مجهز به هدفون ضد آب باشند که صداهای پس‌زمینه را مسدود می‌کنند . اگر می‌خواهید سیم‌پیچ را به یک سایز کوچک‌تر یا بزرگ‌تر تغییر دهید . این فلزیاب حرفه‌ای فلزی دارای شارژ باتری ۹ ولت است که منتقدان می‌گویند تمام طول روز را پشتیبانی خواهد کرد .

مزایا

 • عمق ۲۰۰ پا
 • درجه بازرگانی
 • تنظیم حساسیت برای کمک به نادیده گرفتن زباله ها

معایب

 • هزینه بر!
 • این یک دستگاه PI است، بنابراین برای تشخیص زمین خیلی عالی نیست

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با فلزیاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم جانبی فلزیاب ( کویل، لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های فلزیاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

اجاره فلزیابتعمیر فلزیاب

شاید دوست داشته باشید:

فلزیابی یاسوج

فلزیاب یاسوج

فلزیاب یاسوج قبل از صحبت راجع به فلزیاب یاسوج و خرید فلزیاب در این شهر، شما را کمی با این شهر و استان کهکیلویه و بویر احمد آشنا می کنیم، با ما همراه باشید. این استان یکی از مناطق لر نشین کشور ایران است و در جنوب غربی این کشور و در امتداد کوه های […]

دفینه یاب ایرانی

دفینه یاب ایرانی

دفینه یاب ایرانی یکی از قدیمی ترین مبحث مهم در عرصه کاوش گنج و دفینه یابی این موضوع می باشد که در هنگام خرید یک دستگاه فلزیاب باید گنج یاب ایرانی بخریم یا گنج یاب خارجی ؟ با بیان چند نکته به شما خواهیم گفت که دفینه یاب ایرانی دارای قابلیت های بیشتری بوده و […]

خرید فلزیاب با گارانتی

خرید فلزیاب با گارانتی

خرید فلزیاب با گارانتی خرید فلزیاب با گارانتی دارای اهمیت زیادی می باشد. همانطور  که می دانید هر کسی که یک دستگاه فلزیاب حرفه ای و یک گنج یاب با کیفیت می خرد می خواهد به کاوش گنج بپردازد و برای موفقیت در  کاوش حتما باید از فلزیاب اصلی و اورجینال استفاده شود. به دلیل […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید