بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

اگر شما در مورد تشخیص فلز کاملا جدی هستید، به شما کمک می کند تا بیش از یک فلزیاب خوب برای شروع استفاده کنید. شما همچنین به یک فلزیاب دستی بسیار دقیق نیاز دارید. احتمالا شما این تجربه را داشته‌اید که چیزی را با فلزیاب خود تشخیص دهید و متوجه شوید که مطمعن نیستید محل دقیق هدف کجاست . حفر کردن محل اشتباهی میتواند بسیار وقت شما را هدر دهد یا به صورت تصادفی به هدف آسب بزنید.

فلزیاب های دستی به این دلیل مفید هستند که به شما کمک می کنند تا از این مسائل جلوگیری کنید. نگران نباشید، آنها دستگاه هایی هستند که به شما کمک می کنند تا مکان دقیق یک شیء زیرزمینی یا خاکی را شناسایی کنید. این فلزیاب زمانی به کار شما می آید که شما با یک فلزیاب محل تقریبی هدف را کشف کرده اید.

انواع فلزیاب های دستی

دو نوع فلزیاب دستی وجود دارد : اولین مدل ها دستگاه های هستند که به آشکارسازهای معمول فلز متصل هستند. آنها کاملا معمولی هستند. در حالی که فلزیاب دستی در این ماشینها آشکار نیست، شما میتوانید به یک حالت دسترسی پیدا کنید که به تلاش های مکان تان کمک میکند. این باعث افزایش حساسیت نسبت به محل فلز می شود. هنگامی که صدای هشدار بلندتر یا قوی تر می شود، یک صدای ثابت وجود خواهد داشت تا زمانی که نزدیک به شی باشید. با این حال، ظرفیت محدودی دارند. این به این دلیل است که کوئیل جستجو ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب ) بر روی آشکارسازهای فلزی بسیار بزرگ است. به همین ترتیب، شما هنوز به دنبال داشتن یک منطقه بزرگتر هستید.

انواع دیگر این pinpointer ها، انواع مختلف دستی هستند. اینها از آشکارسازهای فلزی جدا شده اند و اغلب در اندازه های کوچک اند. به همین ترتیب، آنها قادر به ارائه یک مکان باریکتر شما هستند. پس از این که ردیاب کشف کرد , دستگاه دستی می‌تواند در آن منطقه یا در یک سوراخ قرار داده شود . وقتی به شی فلزی نزدیک می‌شود , صدا یا ارتعاش ایجاد می‌کند .

بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

انتخاب فلزیاب دستی

حالا ، همه فلزیاب های دستی برابر خلق نشده‌اند و برخی به روشنی نسبت به دیگران برتری دارند . خوب ، شما چطور آن را از معمولی جدا می‌کنید ؟ یک نقطه شروع خوب این است که مشخص کنید که تشخیص فلز چقدر جدی است . آیا شما به دنبال همه هستید یا بهتر است که یکی از مدل های اولیه شروع کنید؟ اگر شما یک آشکارساز اختصاصی هستید، یک دستگاه با کیفیت بالا کاملا ضروری خواهد بود.

به عنوان مثال، آیا شما تمایل دارید بیشتر تشخیص خود را در مناطق مرطوب و یا جایی که آب زیادی وجود دارد انجام دهید ؟ اگر چنین است، شما نیاز به یک pinpointer دارید که ضد آب است و می تواند در مقدار مشخصی از آب غرق شود.

سه چیز اصلی وجود دارد که باید شناسایی کنم تا مشخص شود که آیا یک فلزیاب دستی خوب است یا نه :

اول، دوام نرم افزار است. اگر قصد دارم به آن پول بپردازم، می خواهم مطمعن شوم که آن مقاوم است. این به خصوص اگر شما تمایل به کشف در زمین ناهموار داشته باشید، بسیار مهم است. یک اشتباه کوچک باعث میشود تا آسیب ببیند.

دوم حساسیت است. این مهم است، زیرا هنگامی که شما به دنبال اجسام کوچکتر هستید. بنابراین، شما نیاز به pinpointer به اندازه کافی حساس برای تشخیص این موارد است. به طور معمول، فلزیاب های دستی که در فرکانس های ۶٫۴ kHz و ۲۰ kHz کار می کنند، بهترین هستند. به همان ترتیب، توانایی از بین رفتن اختلالات زیست محیطی مانند نوع خاک نیز بسیار مفید است.

اما آخرین مورد این است که این pinpointer چقدر طول می‌کشد تا در یک سفر تشخیص فلز دوام بیاورد . شما به کسی نیاز دارید که به راحتی آن را شارژ کنید و تا زمانی که به آن نیاز دارید ، آن را حفظ کنید . بنابراین ، توانایی استفاده از pinpointer برای چند ساعت به طور باورنکردنی برای من مهم است .

اینها، همانطور که می توانید تصور کنید، تنها الزامات نیستند. انتخاب گزینه های صوتی، وزن و لوازم جانبی هنگام انتخاب دقیق برای شما مناسب است. اما اینها معمولا ً منحصر به فرد هستند و به اولویت‌های شما بستگی دارند . اکنون که شما از اینکه چه چیزی را خوب می شناسید آگاهی داشته باشید، وقت آن است که به برخی از بهترین گزینه ها در بازار نگاهی بیندازید.

برخی از بهترین فلزیاب های دستی

Garrett Pro-Pointer AT

به نظر می رسد که با نام تجاری Garrett واقعا نمی شود اشتباه در هنگام تشخیص فلز رخ دهد. این به خصوص در Garrett Pro-Pointer AT ظاهر می شود. ویژگی های بسیاری وجود دارد که این یکی از بهترین مشخصه های دشوار را دارد. برای شروع، استفاده فوق العاده آسان است! فقط یک دکمه برای تمام وظایف وجود دارد . با وجود این، هنوز عناصر زیادی برای انتخاب وجود دارد.

این شامل سه سطح حساسیت، یکپارچه سازی، و گزینه ای برای حالت خاموش است. یکی از مزایای این اشاره گر این است که دارای یک گزینه شروع مجدد سریع است. این بدان معنی است که تنها با فشار یک دکمه، pinpointer قادر به مداخلات متعدد می باشد. این اشاره گر همچنین مجهز به چراغ قوه LED است که می تواند در مناطق تاریک و یا کم نور مفید باشد. همچنین یک زنگ هشدار وجود دارد که به شما کمک می کند تا موقعیت مورد نظر خود را در موقعیتی قرار دهید که شما آن را اشتباه وارد کنید. این نیز ضد آب تا ۳ متر است و عمر باتری طولانی دارد!

بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

مشخصات

 • وزن ۰٫۲ کیلوگرم
 • سه سطح حساسیت
 • راه اندازی سریع
 • چراغ قوه ال ای دی
 • ضد آب تا ۳ متر
 • حالت ارتعاش در دسترس است
 • هشدار از دست رفته

Intey Handheld Pinpoint Detector

حساسیت بالایی وجود دارد با این مشخصه که آن را قادر به تشخیص انواع فلزات با اندازه های مختلف میکند ، این شامل سکه و جواهرات است. این آشکارساز نیز فوق العاده آسان برای استفاده است. مشخصات باریک و ارگونومیک این دستگاه را آسان می کند نگه دارید، در حالی که دو دکمه برای کار ساده است. همچنین روش تشخیص نیز کاملا روشن است. تغییر رنگ چراغ های LED و همچنین ارتعاشات کاربر را به حضور فلز هشدار می دهد. این فلزیاب قابلیت ضد آب بودن دارد و میتوانید از آن در باران هم استفاده نمایید. بخش کوچکی از آشکارساز حتی می تواند در آب برای شناور زیر آب غوطه ور شود.

یک چراغ‌قوه کوچک در داخل pinpointer قرار دارد تا به شما کمک کند تا ببینید چه چیزی در حال حفاری واضح‌تر است .

بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

مشخصات

 • حساسیت با محدوده ۴cm
 • قادر به تشخیص فلزات مختلف از اندازه های مختلف است
 • نشانه محل سکونت با نور و ارتعاش
 • چراغ قوه ال ای دی
 • نیمه ضد آب
 • می تواند در باران کار کند

Nokta Pinpointer Detector

یکی از ویژگی های بسیار عالی این فلزیاب دستی مقاومت بالای آن است . بخش تشخیص را می‌توان در یک پوشش محکم پوسته‌ای که قابل تعویض است ، پوشانده شود . این از نوک حساس آسیب محافظت می‌کند . یکی از پوشش سفت پوسته ، تیغیه ای دارد که به حفاری در آن کمک می‌کند . این نقطه دستگاه قادر است اشیایی را که در هر نقطه از ۳۶۰ درجه اطراف آن قرار دارد، انتخاب کند. با قرار دادن فلزیاب دستی به صورت افقی، شما می توانید یک منطقه حتی بزرگتر را اسکن کنید.

این گیرنده دارای امتیاز ضد آب از IP67 است که بدین معنی است که در استفاده از باران و یا حتی در زیر آب می تواند تا زمانی که در عمق محدود باشد استفاده شود. شما می توانید از دو گزینه هشدار هدف ، از جمله صدا و لرزش انتخاب کنید. چراغ قوه بزرگ است که به شما کمک می کند تا حتی در تاریک ترین مناطق ببینید.

بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

مشخصات

 • پوسته سخت برای آشکارساز
 • قابلیت تشخیص ۳۶۰ درجه
 • ضد آب IP67 امتیاز
 • چراغ قوه
 • هشدار هدف صوتی و ارتعاش

Garrett Pro-Pointer II

این به این معنی است که همه چیز را در مورد طراحی اولیه با چند ویژگی اضافی حفظ کرده است. Pro Pointer II به نفع حساسیت نسبت به سلف خود است. این کار با افزایش فرکانس ۱۲ کیلوهرتز کار می کند. این نیز با دوام تر است زیرا طراحی شده است برای مقاومت در برابر گرد و غبار و دیگر خطرات زیست محیطی.

شما هنوز هم می توانید با استفاده از گزینه Retining سریع، اجازه می دهد تا pinpointer به نادیده گرفتن تداخل مانند شن و ماسه خیس و همچنین بهبود قضاوت اندازه و فاصله. این دستگاه همچنین دارای یک باتری قابل توجه است که می تواند از هشت تا بیست ساعت، بسته به نوع باتری انتخاب شده باشد. این مدل همچنین دارای قابلیت ضد آب بودن تا ۱۰ فوت است.

بهترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

مشخصات

 • در ۱۲ کیلوهرتز کار می کند
 • تنظیم مجدد سریع
 • سیگنال های صوتی و ارتعاش
 • هشدار از دست رفته
 • طول عمر باتری
 • ضدآب

برای خرید انواع فلزیاب دستی  ، محصولات IKPV و … در نمایندگی فلزیاب شیراز و فلزیاب تهران با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

راهنمای تشخیص فلزات برای کودکان

راهنمای تشخیص فلزات برای کودکان کودکان این روزها می توانند یک ماه کامل را در داخل خانه بگذرانند زیرا هیچ انگیزه ای برای بیرون رفتن ندارند. در حالی که آنها را از دردسرهای زیادی دور نگه می دارد ، اما به هیچ وجه درست نیست ، به همین دلیل بسیاری از آنها به مرور چاق […]

نقد و بررسی فلزیاب Ace 150 محصول Garrett

نقد و بررسی فلزیاب Ace 150 محصول Garrett فلزیاب Garrett Ace 150 یکی از محبوب ترین و بهترین دستگاه ها برای مبتدیان است. در مقایسه با آشکارسازهای فلزی کمپانی bounty hunter ، به نوعی گران است. با این حال، چندین ویژگی اضافی را ارائه می دهد. این یک بسته کامل همراه با دی وی دی […]

بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

بهترین فلزیاب برای کاوش طلا از سال های دور تا به حال به نظر می رسد طلا برای همه سنین جذاب بوده است . آیا می‌توانید تصور کنید که می‌خواهید طلا را در زیرزمین پیدا کنید؟ هر جوینده گنج برای رسیدن به هدف واقعی ، آرزوی آن را دارد تا طلا بیابد . این شور […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

همین حالا تماس بگیرید