بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

از سال های دور تا به حال به نظر می رسد طلا برای همه سنین جذاب بوده است . آیا می‌توانید تصور کنید که می‌خواهید طلا را در زیرزمین پیدا کنید؟ هر جوینده گنج برای رسیدن به هدف واقعی ، آرزوی آن را دارد تا طلا بیابد . این شور و هیجان همیشه مردم را به خیال‌پردازی در مورد یافتن طلا وادار کرده است . خوب، چگونه می توانید به طلا برسید؟ داشتن یک آشکارساز فلز که به جستجوی طلا اختصاص دارد، می تواند اولین رویکرد باشد.

بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

بنابراین طلایاب ها ، آشکارسازهای مورد استفاده برای بررسی طلا هستند. آشکارسازهای فلز طلا می توانند برای هر دو اهداف تجاری و دوستداران شکار گنج استفاده شوند. سازندگان مختلفی از آشکارسازهای فلزی برای طلا وجود دارند. سال هاست سازندگان سعی می‌کنند در ساخت آشکارسازها پیشرفت کنند تا اطمینان حاصل کنند که ابزارها رقابتی هستند و همگام با تکنولوژی هستند. این رقابت به این معنی است که خریداران در طول جستجوی خود برای طلا تجربه های بهتر خواهند داشت .

بهترین فلزیاب برای کاوش طلا
بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

برای یک شکارچی گنج در جستجوی طلا , عوامل مختلفی وجود دارند که باید قبل از انتخاب یک آشکارساز فلزی مورد توجه قرار گیرند ، مهم نوعی زمینی است که شما شکار خود را میخواهید در آن انجام دهید. شاید شما حتی به دنبال یک سرگرمی جدید با بچه هاید؟ بنابراین، چطور می توان بهترین آشکارساز فلز را برای شکار گنج انتخاب کرد؟

بهترین شناسه های فلزی برای طلا ، پرسش و پاسخ و راهنمای خرید

خرید بهترین طلایاب ها ؟ در نظر گرفتن عوامل کلیدی :

قبل از اینکه جزئیات دقیق عوامل به دست آوردن بهترین آشکارساز فلز برای طلا را بدانیم، لازم به ذکر است که تقریبا تمام آشکارسازهای فلزی قادر به شناسایی قطعاتی از طلا در زمین هستند. با این حال، تنها نیاز است که قطعات باید به طور قابل توجهی بزرگ باشند. تنها چیز خاصی در مورد آشکارسازهای فلز طلای، توانایی آنها در کشف قطعات کوچک طلای در زمین است. در اینجا مهمترین عوامل است که سازندگان قبل از طراحی آشکارسازهای فلزی برای طلا در نظر می گیرند.

 • اندازه قطعاتی که آشکارساز می تواند آزمایش کند
 • محیطی که برای آن استفاده می شود
 • توانایی آن برای تشخیص فلزات دیگر
 • بودجه مشتری
بهترین فلزیاب برای کاوش طلا
بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

با توجه به این عوامل، تولیدکنندگان قادر به ساختن یک آشکارساز طلا بیشتر از نظر علمی هستند و پس از آن ما را به عوامل علمی که هنگام خرید یک آشکارساز فلزی برای طلا لازم است راهنمایی کنند . در اینجا قبل از انتخاب یک آشکارساز فلزی برای طلا، مهمترین جنبه های بررسی می شود.

تکنولوژی مورد استفاده

قبل از رفتن به خرید یک آشکارساز فلزی، شما باید قادر به شناسایی تکنولوژی که آشکارساز از آن استفاده می کند باشید . یکی از اولین تکنولوژی فرکانس بسیار پایین (VLF) است. آشکارسازهایی که از این فناوری استفاده می کنند، در فرکانس ۳ تا ۷۰ کیلو هرتز کار می کنند. این تکنولوژی همان چیزی است که شما به دنبال آن خواهید رفت:

 • شما برای شکار گنج جدید هستید
 • بودجه شما کمتر از ۲۰۰۰ دلار است
 • شما می خواهید برای طلا و همچنین آثار، سکه ها و جواهر شناسایی کنید
 • شما قصد شکار کردن قطعاتی که کوچک یا متوسط هستند در عمق کمتر از ۸ اینچ شکار کنید
 • شکار شما در یک منطقه پر از زباله است به طوری که شما نیاز به یک آشکارساز است که قادر به تبعیض است

نوع دیگری از تکنولوژی پالسی ( PI ) است. آشکارسازهای فلزی که از این تکنولوژی استفاده می کنند پیچیده تر هستند. هنگامی که زمین به شدت معدنی می شود، آنها در بزرگترین عمق عمل می کنند. آشکارسازهایی که از PI استفاده می کنندبرای موارد زیر مناسب هستند :

 • خریداران با بودجه بالاتر
 • خریداران با تجربه زیادی در شکار طلا
 • خریداران که می خواهند تنها برای طلا شکار کنند – هیچ فلز دیگری ندارند
 • شکار در یک منطقه با زباله های کوچک و بسیار مینرالیزه شده است
 • شکار برای قطعات بزرگ طلا در عمق زیادی

فرکانس کار

فرکانس کار یک آشکارساز فلزی برای طلا، اندازه قطعه هایی را که ابزار شناسایی می کند، تعیین می کند. معمولا، آشکارسازهای VLF جستجوی طلا را در محدوده فرکانس ۱۳-۵۰ کیلو هرتز کار می کنند. با توجه به محدوده فرکانس بالا، هنگام انتخاب فرکانس شما اندازه ی قطعاتی را که می خواهید تشخیص دهید هدایت می کنید.

اندازه فلزات و فرکانس یک رابطه معکوس دارند. همین رابطه برای عمق تشخیص درست است. بنابراین، به این معنی است که آشکارسازهای PI و VLF که در فرکانس های پایین فعالیت می کنند، قادر به شناسایی قطعات بزرگ موجود در عمق زیاد خواهند بود. با این حال، توانایی آنها برای شناسایی قطعات کوچک در عمق کم محدود است. بنابراین، اگر قصد دارید قطعه طلای کوچک را در عمق کم پیدا کنید، خودآرایی با فرکانس پایین VLF را پیدا کنید.

بهترین فلزیاب برای کاوش طلا
بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

همین رابطه برای اندازه سیم پیچ درست است. هرچه کویل تشخیصی بزرگتر باشد، بهتر قطعه های طلای بزرگ را در عمق زیاد تشخیص می دهد . اگر می خواهید برای قطعات کوچکتر نزدیک به سطح زمین کاوش کنید ، برای آشکارسازهای با کویل های کوچک بروید. اگر شما در یک مکان سنگی شکار می کنید، یک آشکارساز با کویل کوچک می تواند مفید باشد زیرا می تواند در فضاهای تنگ قرار بگیرد. همچنین، آشکارساز با کویل جستجو کوچک به خوبی برای محیط بسیار معدنی مناسب است.

کانی‌سازی

کانی سازی زمین برای تعیین نوع آشکارساز مورد نیاز شماست. اگر زمین به شدت مینرالیزه شده باشد، یک فلزیاب فرکانس پایین یا VLF استفاده کنید. اگر شما در شن و ماسه، یک بستر جریان، و یا هر منطقه دیگر از کانی سازی بالا میخواهید کاوش کنید ، از یک فلزیاب پالسی استفاده نمایید .

تعادل زمین یکی دیگر از جنبه های مهم یک آشکارساز طلا است. با وجود این واقعیت که بیشتر آشکارسازهای طلای دارای بالانس زمین اتوماتیک هستند، همه آن‌ها یک گزینه فلزیابی زمین دستی ندارند. اگر می خواهید یک تجربه بهتر تعادل زمین داشته باشید، برای یک آشکارساز طلایی که دارای گزینه های دستی و اتوماتیک تعادل زمین است، بروید.

تبعیض

آیا منطقه شما پر از زباله است ؟ خوب , در نظر گرفتن یک فلزیاب برای شکار طلا بسیار مهم است . شما فلزیابی را نمی‌خواهید که پس از کشف فلزات غیر طلا , هشدارهای اشتباه به شما بدهد . آشکارسازهای VLF بهترین توانایی های تبعیض آمیز را دارند. آشکارسازهای PI در هنگام بروز تبعیض بسیار ضعیف هستند و احتمالا به شما امیدهای کاذب را در تمام طول روز می دهند.

بهترین فلزیاب برای کاوش طلا
بهترین فلزیاب برای کاوش طلا

بهترین آشکارسازهای فلزی برای طلا : نتیجه گیری

چه برای شکار طلا تازه‌کار هستید و چه می‌خواهید تجربه شکار خود را بیشتر کنید ، وقتی نوبت به ردیاب فلزات می‌رسد ، انتخاب‌های زیادی وجود دارد . تنها چیزی که شما باید مشخص کنید ، نیازهای شکار طلا است . اول ، جغرافیای محیط شکار خود را مشخص کنید و اندازه طلایی که می‌خواهید کشف کنید را بدانید . این کار به شما کمک می‌کند تا یک ردیاب فلزی مناسب انتخاب کنید که به دنبال یک سرگرمی ارزشمند باشد .

شاید دوست داشته باشید:

فلزیابی یاسوج

فلزیاب یاسوج

فلزیاب یاسوج قبل از صحبت راجع به فلزیاب یاسوج و خرید فلزیاب در این شهر، شما را کمی با این شهر و استان کهکیلویه و بویر احمد آشنا می کنیم، با ما همراه باشید. این استان یکی از مناطق لر نشین کشور ایران است و در جنوب غربی این کشور و در امتداد کوه های […]

دفینه یاب ایرانی

دفینه یاب ایرانی

دفینه یاب ایرانی یکی از قدیمی ترین مبحث مهم در عرصه کاوش گنج و دفینه یابی این موضوع می باشد که در هنگام خرید یک دستگاه فلزیاب باید گنج یاب ایرانی بخریم یا گنج یاب خارجی ؟ با بیان چند نکته به شما خواهیم گفت که دفینه یاب ایرانی دارای قابلیت های بیشتری بوده و […]

خرید فلزیاب با گارانتی

خرید فلزیاب با گارانتی

خرید فلزیاب با گارانتی خرید فلزیاب با گارانتی دارای اهمیت زیادی می باشد. همانطور  که می دانید هر کسی که یک دستگاه فلزیاب حرفه ای و یک گنج یاب با کیفیت می خرد می خواهد به کاوش گنج بپردازد و برای موفقیت در  کاوش حتما باید از فلزیاب اصلی و اورجینال استفاده شود. به دلیل […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید