بهترین فلزیاب برای شکار سکه

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب برای شکار سکه

شکار سکه سرگرمی و لذت بردن از هنر تشخیص فلز است در حالی که به طور بالقوه یافته‌های بسیار ارزشمندی را شکل می‌دهد . افراد در هر سن و با هر توانایی فیزیکی می‌توانند با استفاده از یک فلزیاب ساده ، وارد عمل شوند . بهترین قسمت شکار سکه این است که می ‌توان آن‌ها را در هر جایی پیدا کرد و راهی خوب برای لذت بردن از تاریخ در سطح شخصی است . همه گردش‌های تفریحی خوب در کتابخانه محلی برای تحقیق در مورد مکان‌های گردهمایی محلی آغاز می‌شوند . از آنجا ، یک ماجراجویی شکار سکه می‌تواند به هر جایی برود اما بیشتر مردم تمایل دارند که سکه‌های خود را در مزارع پوشیده از علف ، سواحل شنی و یا مناطقی که زمانی ساکن بوده‌اند پیدا کنند اما از آن زمان رها شده‌اند .

شکار سکه

هنگامی که شما شکار سکه در این نوع از مناطق را جستجو می کنید . در واقع، یکی از با ارزش ترین سکه های کشف شده فلزی در ایالات متحده در منطقه لانگ آیلند کاوش شد. با توجه به ۱۶۵۲، این ششپناه نازک جدید انگلستان ارزش حداقل ۱۰۰،۰۰۰ دلار بود! حتی ممکن است سکه هایی را که به دوران قرون وسطی یا رومیان برمی گردد، پیدا کنید در مناطقی که زندگی انسان از دنیای جدید پیشی گرفته است.

بهترین فلزیاب برای شکار سکه

گاهی اوقات یک نفر یک سکه را در یک کاسه یا ظرف دیگر جای می دهد. این چیزی است که به طور معمول به عنوان “مخزن گنج” شناخته می شود. افراد انتخاب می کنند سکه خود را در یک ظرف معمولا در نزدیکی دیوارها، پیاده رو ها، درختان یا دیوارهای سنگی ذخیره کنند تا آنها را جمع آوری و به ثروت خود اضاف کنند. این انبارها می توانند شکار سکه ها را به مراتب سودآورتر کنند و فقط به دنبال یک سکه باشند.

مهم ترین بخش شکار سکه

مهم‌ترین بخش شکار سکه پیدا کردن یک فلزیاب مناسب است . هنگام انتخاب یک دستگاه ، مهم است که به نحوه پیکربندی دستگاه و وزن کلی آن نگاه کنید . دو نوع مختلف از فلزیاب سکه وجود دارد : یک تیکه یا مفصل گردنده نصب شده . کدام دستگاه تشخیص سکه مشخص می‌کند که وزن کمتری خواهد داشت . فلزیاب های جدیدتر با الکترونیک سبک‌تر از مدل‌های قدیمی‌تر ساخته می‌شوند ، بنابراین خرید یک وسیله جدیدتر به کاهش فشار بر روی بدن کمک خواهد کرد .

برای شناسایی اهداف ذخیره شده در زمین، برخی از آشکارسازهای سکه شامل تشخیص هدف در دستگاه می باشد. این متر از نمایشگر بسیار ساده تا تصویر بصری دقیق تر از آنچه در زمین است، فاصله دارد. دیگر آشکارسازهای سکه برای شناسایی اهداف کشف شده از صدای زنگ استفاده می کنند. استفاده از سنجنده تشخیص هدف صوتی یا بصری به میزان زیادی به کاربر بستگی دارد و این که آیا آنها بیشتر از یک فرد بصری یا فردی با شنوایی دقیق هستند.

بهترین فلزیاب برای شکار سکه

اکثر آشکارسازهای سکه با یک کویل متوسط ​​اندازه گیری می شوند که در اکثر مدل ها استاندارد است. این کویل های متوسط ​​به سکه ها بسیار حساس هستند به طوری که آنها فقط در مورد هر بودجه مناسب هستند. کویل های بزرگتر به طور معمول برای یافتن اهداف عمیق تر از قبیل گنجینه ها و کویل های کوچکتر در موقعیت سکه هایی که با یکدیگر نزدیک تر هستند، استفاده می شود. کوئل جستجو ایده آل برای یک آشکارساز سکه هر چند یکی با کنترل دقیق ساخته شده است. کنترل دقیق می‌تواند به درستی تشخیص دهد که چه نوع هدفی می باشد و اندازه آن چقدر است  !

بهترین فلزیاب ها برای شکار سکه

خوب :

  • Minelab Go-Find 60
  • Teknetics Delta 4000
  • White’s Coinmaster GT

بهتر :

  • Teknetics T2
  • Garrett AT Pro
  • Nokta Fors Core

بهترین :

  • Fisher F75
  • Minelab E-Trac
  • White’s Spectra V3i

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با فلزیاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم جانبی فلزیاب ( کویل، لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های فلزیاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

خرید فلزیاب _ اجاره فلزیاب _ تعمیر فلزیاب

شاید دوست داشته باشید:

راهنمای کار با فلزیاب

راهنمای کار با فلزیاب | نحوه کار با آشکار فلزی آشکارسازهای فلزی با ارسال یک میدان الکترومغناطیسی از کویل جستجو به زمین کار می کنند. هر اشیاء فلزی (اهداف) در میدان الکترومغناطیسی انرژی می گیرند و میدان الکترومغناطیسی خود را دوباره ارسال می کنند. کوئیل جستجوگر آشکارساز زمینه ارسال مجدد را دریافت می کند و […]

بهترین فلزیاب ها برای ساحل

بهترین فلزیاب ها برای ساحل در این راهنمای ما نگاهی به بهترین آشکارسازهای فلزی برای ساحل می کنیم. ما مقاومت آب، فرکانس کار، ویژگی ها، و هزینه را برای توصیه های بالا به شما ارزیابی کرده ایم.

بهترین فلزیاب های ضد آب

بهترین فلزیاب های ضد آب در این راهنما ما به بهترین فلزیاب های زیر آب را  بررسی می کنیم . ما مقاومت در برابر آب , عملکرد در آب شور , القای پالس و فرکانس کاری را با توصیه‌های بالا مقایسه کردیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

همین حالا تماس بگیرید