برترین فلزیاب ها برای کاوش سکه در سال ۲۰۱۹

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , ,

برترین فلزیاب ها برای کاوش سکه در سال ۲۰۱۹

در دنباله ای از نمایش تاریخ ، کاوشگران سکه بیشتر در زمینه جمع آوری و کاوش سکه های قدیمی ، سکه های طلا ، سکه نقره ای ، آثار ، مصنوعات و …  فعال هستند . ما می دانیم که سکه های قدیمی در اینجا و آنجا به دفعات پراکنده شده اند. بنابراین، برای جمع آوری و حفظ سکه های قدیمی به عنوان یک اقلام تاریخی، انسان چندین راه را انتخاب کرده است. در اینجا، اختراع فلزیاب یکی از آنهاست.

و مردم خوشحال به دنبال بهترین آشکارسازهای فلزی برای سکه هستند. مارک های مختلفی از آشکارسازهای فلزی در سراسر جهان وجود دارد. من جزئیات برخی از آنها را برای کاوشگرانی که در این زمینه فعالیت می کنند  قرار می دهم ؛ در ادامه ما را همراهی کنید . با توجه به تحقیقات و بررسی ها، آشکارسازهای فلزی زیر به عنوان بهترین ها در بازار شناخته شدند. بنابراین، من به طور خلاصه برخی از ویژگی های اساسی و توابع را به شما در مورد آشکارسازهای فلزی در یک نگاه اطلاع رسانی می کنم. و به شما امکان انتخاب سریع را می دهد.

برترین فلزیاب ها

برترین فلزیاب ها برای کاوش سکه در سال ۲۰۱۹

فلزیاب Garrett AT Pro

این مهمترین ویژگی یک آشکارساز فلز برای جستجوی سکه است. از آنجائیکه یک آشکارساز فلزی یک هدف را می گیرد، جعبه کنترل آشکارساز فلزی صدای صوتی را در مورد جنبه ی شیء می فرستد. در نتیجه، اپراتور می تواند کل اطلاعات مربوط به نتیجه جستجو را بداند. برای یافتن سکه‌های فلزی , دکمه تشخیص آهن نقش حیاتی در جمع‌آوری سریع سکه ایفا می‌کند . در تنظیم تبعیض آهن , فقط سکه آهن هدف قرار نمی‌گیرد . در اینجا حساسیت آهن صفر است .

این ویژگی اپراتور را در شناسایی سکه مطمعن می کند . عمق انواع سکه ها را در یک عملیات جستجو نشان می دهد.

برترین فلزیاب ها

فلزیاب Garrett ACE 300

Garret 300 دارای یک فرکانس قابل تنظیم است که می تواند بطور خودکار فرکانس را طی یک عملیات برای سکه تنظیم کند. این مدل شامل کویل جستجو است که می تواند برای هر دو در آب شیرین و آب نمک کار کند. این می تواند فلز را تا ۱۰ فوت زیر آب جستجو کند. کویل جستجو شناور ضد آب است. ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب )

فن آوری صوتی آهن به یک اپراتور کمک می کند تا اطلاعاتی را درباره آهن که در طی عملیات جستجو آن تشخیص داده می شود، اطلاع دهد. در نتیجه، اپراتور میتواند مواد آهن یا آهن مشابهی را که توسط یک آشکارساز فلزی شناسایی شده است، اجتناب کند.

برترین فلزیاب ها

هدفون :

برای افرادی که کمی مشکل شنوایی دارند ، این فلزیاب دارای یک هدفون است که عملیات جستجو را آسان می کند. وقتی یک فلز شناسایی می شود، کویل گیرنده آن را به سیستم صوتی ارسال می کند. و سپس اپراتور می تواند توسط هدفون بشنود.

شناسه دیجیتال هدف:

شناسه هدف کمک می کند تا فلز مورد نظر خود را پیدا کنید. به وضوح بیان می شود، اگر شما می خواهید سکه را پیدا کنید، می توانید حالت عملیات را برای سکه تنظیم کنید.

حالت ها :

این ویژگی برای هدف قرار دادن تمام فلزات برای جستجو است. با تنظیم این حالت، شما می توانید انواع فلزاتی که می خواهید را با استفاده از فلزیاب خود پیدا کنید . در غیر این صورت، شما می توانید حالت را فقط برای سکه تغییر دهید.

حساسیت :

با تنظیم این حالت، می توانید سکه ها را به آسانی پیدا کنید. حالت حساسیت، حضور دیگر اشیاء را فقط برای سکه ها غیر قابل چشم پوشی می کند.

تعادل زمین :

اپراتور می‌تواند تعادل زمین را حفظ کند. این حالت به اطلاعات مربوط به وضعیت زمین منطقه جستجو کمک می کند.

ویژگی های دیگر:

به غیر از برخی از ویژگی های اساسی مهم، ویژگی های بیشتری از قبیل صدا، شناسه هدف دیجیتال، هدفون و غیره وجود دارد. در یک کلمه، شکار سکه بسیار خوب است.

فلزیاب Fisher F5

تنظیم آستانه :

این ویژگی به اپراتور در اطلاع از وضعیت کانی‌سازی زمین کمک می‌کند .

۴ حالت عملیات :

در این ویژگی، شما می توانید چهار نوع فلزات را تشخیص دهید. همانطور که در حال جستجو برای سکه در اینجا هستیم، بنابراین ویژگی سکه را تعیین خواهیم کرد. تنظیم بسیار آسان و مفید است.

برترین فلزیاب ها

شناسه هدف :

آشکارساز مجهز به شناسه هدف است. با تنظیم این ویژگی، شناسایی سکه های هدفمند را نشان می دهد.

حالت دقیق :

هنگامی که کویل جستجو یک آشکارساز فلز، اشعه الکترومغناطیسی را بر روی یک شی منتشر می کند، سپس آشکارساز فلزی سیگنال مربوط به فلز را در طول عملیات می دهد. این بدان معنی است که اشیای فلزی را با دقت مشخص کنید.

سطح حساسیت :

به طور کلی ، حساسیت برای به دست آوردن تقریبی چیزی است . بنابراین ، وقتی به دنبال چیزی با فلزیاب می‌گردیم ، تنظیمات حساسیت به ما کمک می‌کند تا در مورد سکه‌های فلزی تایید کنیم . در نتیجه ، ما به راحتی به هدف مورد نظر دست پیدا می کنیم .

حالت تشخیص عمق :

یک هدف برای چیزی در یک عملیات تشخیص وجود دارد. بنابراین، این ویژگی می تواند عمق سکه های مورد نظر شما را محاسبه کند. در تنظیم حالت عمق، می توانید تصمیم بگیرید که زمین را حفاری کنید یا نه برای سکه.

فلزیاب Tesoro Compadre

همه حالت‌های فلزی :

برای این آشکارساز فلز ، محیط نسبتا خوب است . شما آن را با تمام حالت فلزی تنظیم کردید . این به این معنی است که یابنده فلز می‌تواند همه انواع فلز را شناسایی کند . اگر چه شما به دنبال بهترین فلزیاب برای سکه هستید ، پس از آن برای گزینه های بیشتر مزایای بیشتری خواهید داشت.

برترین فلزیاب ها

حالت تبعیض فلز :

مانند دیگر آشکارسازهای فلزی، آن نیز دارای حالت تبعیض فلز است. در این حالت می توانید فقط برای سکه ها تنظیم کنید. در نتیجه، مواد معدنی دیگر توسط آشکارساز فلزی مورد تبعیض قرار می گیرند.

حالت تشخیص عمق :

تقریبا برای همه یکسان است. عمق سکه را می توان با این حالت اندازه گیری کرد. شما می دانید که عملیات جستجو یک مسئله وقت گیر است. بنابراین، با تنظیم حالت تشخیص عمق، می توانید زمان خود را ذخیره کنید.

فلزیاب Fisher F22

۴ حالت عملیات :

در این ویژگی، شما می توانید چهار نوع فلزات را تشخیص دهید. همانطور که در حال جستجو برای سکه در اینجا هستیم، بنابراین ویژگی سکه را تعیین خواهیم کرد. تنظیم بسیار آسان و مفید است.

شناسه هدف :

آشکارساز مجهز به شناسه هدف است. از آنجا که تنظیم این ویژگی، شناسایی سکه های هدفمند را نشان می دهد.

برترین فلزیاب ها

حالت تشخیص عمق:

البته، شما یک هدف برای چیزی در یک عملیات تشخیص وجود دارد. بنابراین، این ویژگی می تواند عمق سکه های مورد نظر شما را محاسبه کند. در تنظیم حالت عمق، می توانید تصمیم بگیرید که زمین را حفاری کنید یا نه برای سکه.

کویل جستجو ضد اب :

کویل ضد آب به یافتن سکه‌ها در زیر آب کمک می‌کند.

فرکانس کار :

۷٫۶۹ کیلوهرتز. این برای کاوش سکه مناسب است.

برای خرید انواع فلزیاب دستی ، محصولات IKPV و … در نمایندگی فلزیاب شیراز و فلزیاب تهران با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

کتراک نحوه باز کردن پلمپ ساروج

کتراک خرد کردن سنگ های بسیار عظیم کار دشواری بوده و نیاز به ابزارآلات بسیار قدرتمند یا موارد منفجره دارد که این خود خطرات بسیار شدیدی را در پی خواهد داشت. جالب است بدانید میتوان از یک ماده ساده بنام کتراک در خرد کردن سنگ، سخره، ساروج، پلمپ و … استفاده کرد که هیچ گونه […]

نمایندگی فلزیاب در ایران

نمایندگی فلزیاب در ایران شرکت های بسیار عظیم فلزیابی نظیر Fisher، Garrett، Cobra، Xp و … سالهاست که در عرصه ساخت و تولید دستگاه های ردیاب و زمین شناسی فعالیت داشته اند و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته اند پیشرفت های بسیاری در این عرصه باستان شناسی و فلزیابی داشته باشند. […]

آیا وجود جی پی اس در فلزیاب حقیقت دارد ؟

جی پی اس در فلزیاب  GPS بعنوان دستگاهی جهت تعیین موقعیت جغرافیایی مورد استفاده قرار میگیرد که برای کار با آن به نیرروی برق نیاز است، نیرروی برق لازم میتواند از باطری های لیتیومی یا باطری ماشین یا … تغذیه گردد. از جی پی اس در برخی از دستگاه های زمین شناسی و ژئوفیزیک مانند […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پانزده =

همین حالا تماس بگیرید