انتخاب فلزیاب امنیتی

انتخاب فلزیاب امنیتی

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

انتخاب فلزیاب امنیتی

برای هر مکان و محل بزرگ، نیاز به امنیت بیشتر، یک فلزیاب پیاده روی یک ابزار ارزشمند است. این اجازه می دهد تا تیم های امنیتی اطمینان حاصل کنند که هیچ نتیجه ای نمی تواند وارد ساختمان شود و یا آن را ترک کند بدون این که ابتدا توسط آنها مشخص شود. آشکارساز فلزی پیاده روی می تواند دولت ها، کسب و کارها، سازمان دهندگان، و هر کس دیگری را به خاطر اینکه ایمنی و امنیت آنها در اختیار دارد، می دهد.

با توجه به این نکته مهم، توجه داشته باشید که دو نوع مختلف از فلزیاب های از راه دور استفاده می شود. اولین نوع از آشکارسازهای فلزی پیاده روی یک شناسایی یک منطقه را فراهم می کند به این معنی که می تواند اهداف را در یک مکان بر روی بدن انسان شناسایی کند. سبک دوم راه رفتن از طریق فلزیاب چندین ناحیه از کشف را فراهم می‌کند که می‌تواند اهداف را در بیش از یک مکان روی بدن انسان شناسایی کند. هر دو نوع دستگاه قادر خواهند بود تا هدف را پیدا کنند، اما یابنده چند ناحیه‌ای قادر به تشخیص دقیق مکان خواهد بود.

فلزیاب های چندگانه پیشرفته

آشکارسازهای فلزی چندگانه پیشرفته تر می توانند به طور دقیق از یک سر به پا برسند و به سمت چپ به راست یک فرد را تفتیش کنند. توانایی دقیق مشخص کردن محل هدف مهم است تا تیم امنیتی بتواند به سرعت و به طور موثر پاسخ دهد. جمعیت های بزرگتر از طریق قرار دادن بیشتر نیاز دارند و یک آشکارساز فلزی چند منطقه اجازه خواهد داد تا تیم های امنیتی بتوانند سریعتر افراد را پردازش کنند.

انتخاب فلزیاب امنیتی
انتخاب فلزیاب امنیتی

از آنجا که آنها می توانند مردم را از طریق بازرسی های امنیتی سریعتر انتقال دهند، فلزیاب ها در حال حاضر فقط در امکانات و فرودگاه های اصلاحی واقع نمی شوند. امروزه این دستگاه ها در ایستگاه های پلیس، مدارس، باشگاه های شبانه، ساختمان های دولتی، شرکت ها، تأسیسات تولیدی، تاسیسات هسته ای، ترمینال های حمل و نقل، انبارها، دادگاه ها، نشانه های تاریخی، عرصه ها و کنسرت ها یافت می شوند. برخی از آشکارسازهای فلزی پیاده روی حتی سبک وزن و قابل حمل هستند، بنابراین آنها می توانند به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند.

بسیاری از فلزیاب های مدرن به راحتی راه اندازی و کار می کنند. آنها با یک دستورالعمل دقیق و یک ویدیو برای کمک به تیم های امنیتی راه اندازی کارآمدتری دارند. تنظیمات در این دستگاه ها را می توان تنها با فشار یک دکمه از طریق پد لمسی و صفحه نمایش LCD تنظیم کرد. فلزیاب های پیاده روی با برنامه از پیش تعیین شده کارخانه می آیند و می توانند برای برآوردن نیازهای یک مکان خاص یا نوع مورد نیاز یافت شوند. فلزیاب را همچنین می توان تنظیم کرد تا سیگنال های هدف را براساس سطح حساسیت انتخاب شده تعیین کند.

انتخاب فلزیاب امنیتی
انتخاب فلزیاب امنیتی

فلزیاب امنیتی

کنترل ترافیک به وسیله این فلزیاب با اطمینان از اینکه مردم مسیر خود را به دستگاه وصل می‌کنند ، برای امنیت بیشتر مهم است . تیم‌های امنیتی می‌خواهند مطمئن شوند که نشانه‌ها و طناب‌های صف ، افراد را به دستگاه هدایت می‌کنند . با داشتن یک سبد یا سینی که در کنار ردیاب فلزی قرار دارد ، افراد می‌توانند سریع‌تر حرکت کنند در نتیجه امکان یک خط نرم‌تر را فراهم می‌کنند . همچنین این ایده خوبی است که مطمئن شوید افراد اشیا را مانند ساعت‌های مچی، کلیدها ، سکه ، کمربند و هر شی فلزی بزرگ دیگر را درون سبدهای خود قرار می‌دهند تا این وسیله کارایی عالی را از خود به نمایش بگذارد .

فلزیاب ها , به طور کلی , یک وسیله غربالگری عالی هستند . پس از شناسایی یک قلم پنهان , لازم است که از یک فلزیاب دستی برای تشخیص دقیق محل آن استفاده شود . فلزیاب دستی به پرسنل امنیتی اجازه خواهد داد که به سرعت آیتم را پیدا کنند و گاهی با احتیاط صدا , نور و یا هشدار ارتعاش را رعایت کنند .

داشتن یک سیستم در محل مانند آشکارساز فلزی پیاده روی برای امنیت تسهیلات ضروری است. آنها آسان برای استفاده هستند و امنیت کار آمد تری را نشان می دهد و همچنین مقرون به صرفه تر هستند. همراه با یک فلزیاب دستی شناسایی، فلزیاب راه رفتن یک ابزار قدرتمند در ساختمان و امنیت تسهیلات است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با فلزیاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم جانبی فلزیاب ( کویل، لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های فلزیاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

فروش انواع سیستم های پالسی

اجاره فلزیاب – تعمیر فلزیاب

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب آنتنی

فلزیاب آنتنی

فلزیاب آنتنی امروز با معرفی یکی از فلزیاب های آنتنی با کیفیت در خدمت شما هستیم، فلزیابی که قصد داریم به شما معرفی کنیم نسخه ارتقا یافته و بهبود یافته نسل پیشین خود یعنی zicco x1 است که با نام zicco x2 به بازار داخلی و خارجی معرفی گردید. این دستگاه فلزیاب و گنج یاب […]

فلزیاب حرفه ای عمق زن

فلزیاب حرفه ای عمق زن

فلزیاب حرفه ای عمق زن تمامی کاوشگران برای رسیدن به عمق های بالا و یافتن عتیقه در دل زمین اقدام به خرید گنج یاب حرفه ای و دستگاه های گنج یاب پیشرفته و انواع فلزیاب ها می کنند. برخی دیگر تمایل به استفاده و خرید فلزیاب و گنج یاب خارجی دارند. اما کسانی موفق هستند […]

قیمت فلزیاب

قیمت فلزیاب حرفه ای و با کیفیت AUR 370 PLUS

قیمت فلزیاب قیمت فلزیاب های حرفه ای بسیار بالاتر و بیشتر از سایر دستگاه های گنج یاب و طلایاب معمول می باشند، دلیل این تفاوت قیمت نیز افزایش کاربرد ها و قابلیت های این دستگاه ها هستند. به همین دلیل یافتن و پیدا کردن یک دستگاه فلزیاب حرفه ای با قیمت مناسب و ارزان دشوار […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید