آیا وجود جی پی اس در فلزیاب حقیقت دارد ؟

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , ,

جی پی اس در فلزیاب 

GPS بعنوان دستگاهی جهت تعیین موقعیت جغرافیایی مورد استفاده قرار میگیرد که برای کار با آن به نیرروی برق نیاز است، نیرروی برق لازم میتواند از باطری های لیتیومی یا باطری ماشین یا … تغذیه گردد.

از جی پی اس در برخی از دستگاه های زمین شناسی و ژئوفیزیک مانند Cobra و  Radarteam استفاده میشود تا بتوانند از آن با استفاده از GPS موقعیت فعلی را شناسایی کنند. برای مثال فرض کنید میخواهید یک منطقه بزرگ را مورد بررسی قرار دهید؛ برای این منظور به ساعت ها و روز ها کاوش و اسکن نیاز دارید، برای جلوگیری از کاوش مجدد یک منطقه این دستگاه میتواند اطلاعات دریافتی را ذخیره و پس از پایان کاوش بصورت کامل ارائه دهد که این مورد نیز فقط از جانب شخص اپراطور قابل دسترسی میباشد.

آیا جی پی اس در فلزیاب وجود دارد ؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت به منظور بهره وری بیشتر امکان نصب GPS بر روی فلزیاب امکان پذیر میباشد و بایست توجه داشت که جهت تهیه دستگاه های فلزیاب باید به نمایندگی مجاز فلزیاب ایران مراجعه کرده تا از گزند افراد سودجو در امان باشید. تنها شرکت مجاز تولید و ساخت فلزیاب در ایران، شرکت فلزیابی IKPV میباشد که در تهران و شیراز دارای نمایندگی فروش میباشد. شما میتوانید جهت تست کارایی و عمق زنی دستگاه به نمایندگی فلزیاب شیراز مراجعه کرده یا جهت تهیه دستگاه در سراسر ایزان با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

نکاتی چند در ارتباط با GPS در فلزیاب ها

  • وجود GPS در دستگاه فلزیاب فقط و فقط از سوی فروشندگان دستگاه قابل کنترل میباشد پس در هنگام خرید فلزیاب یا کرایه فلزیاب به نمایندگی مجاز فلزیاب  مراجعه نمایید.
  • GPS فقط در هنگام وجود نیروی برق (کم ولتاژ) روشن شده و قابل ردیابی است؛ دستگاه فلزیابی که خاموش است قابل ردیابی نمیباشد.
  • دستگاه فلزیاب توسط پلیس یا سازمان میراث فرهنگی کنترل و ردیابی نمیشود مگر آنکه در مکان هایی که مجز کاوش برای آن صادر نشده شروع به فعالیت نمایید.(میراث فرهنگی با قرار دادن دستگاه هایی میتواند با اولین بوق فلزیاب پالسی از حضور شما در منطقه مطلع شود. برای جلوگیری از افشا بایستی از دستگاه های دیگری نظیر فلزیاب آنتن راداری یا فلزیاب مگنومتر استفاده کنید.)
  • اگر در هنگام استفاده با دستگاه فلزیاب متوجه مصرف بی رویه باطری دستگاه شدید به وجود جی پی اس در فلزیاب شک کنید.
  • اگر به دنبال جایی امن و مناسب جهت تهیه دستگاه های فلزیاب هستید به نمایندگی فلزیاب IKPV ایران مراجعه نمایید. این شرکت با بیش از ۲۰ سال فعالیت توانسته اطمینان کاوشگران را کسب نماید.
  • GPS خود دارای مدار فلزی میباشد که میتواند در کار دستگاه فلزیاب اختلال وارد نماید، به همین منظور از بکار گیری جی پی اس در فلزیاب جلوگیری به عمل آمده مگر آنکه دستگاه مربوط به زمین شناسی باشد و پی کشف فلزات نباشد.
  • جالب است بدانید شما میتوانید با دستگاه فلزیاب، دستگاه های GPS را شناسایی نمایید.
  • فلزیاب های شرکت IKPV بهترین گزینه ممکن برای فلزیابی در ایران میباشد که با مجوز رسمی بفروش میرسد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات متداول فلزیابی میتوانید به نمایندگی مجاز فروش فلزیاب در تهران و شیراز مراجعه نمایید یا با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

اپراتور های ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان میباشد.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب پیشرفته

فلزیاب پیشرفته در بازار های جهانی

بررسی فلزیاب پیشرفته همانطور که  می دانید یکی از مهم ترین ابزار های کاوش و یافتن دفینه و گنجینه های باستانی دستگاه های فلزیاب و گنج یاب است. دستگاه های فلزیاب وسیله هایی هستند که با انواع سیستم های بخصوص خود و با روش های متفاوت اقدام به یافتن فلزات، طلا و دیگر اشیای دفن […]

کتراک نحوه باز کردن پلمپ ساروج

کتراک خرد کردن سنگ های بسیار عظیم کار دشواری بوده و نیاز به ابزارآلات بسیار قدرتمند یا موارد منفجره دارد که این خود خطرات بسیار شدیدی را در پی خواهد داشت. جالب است بدانید میتوان از یک ماده ساده بنام کتراک در خرد کردن سنگ، سخره، ساروج، پلمپ و … استفاده کرد که هیچ گونه […]

نمایندگی فلزیاب در ایران

نمایندگی فلزیاب در ایران شرکت های بسیار عظیم فلزیابی نظیر Fisher، Garrett، Cobra، Xp و … سالهاست که در عرصه ساخت و تولید دستگاه های ردیاب و زمین شناسی فعالیت داشته اند و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته اند پیشرفت های بسیاری در این عرصه باستان شناسی و فلزیابی داشته باشند. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید